Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Supełku to ty :crazyeye: niesamowita zmiana zaszła :loveu: Będzie dobrze maleńki :loveu:
  2. Biedna maleńka :shake: Dobrze, że z nią już ok. I szczęście w nieszczęściu, że stało się to nie na tym CPN, bo pewnie odeszłaby biedula. Trzymam kciuki Tinko!
  3. W piątek skończył się mój bazar nalewkowy. Uzbieraliśmy na nim ..... 427 zł :multi: Cioteczki były wspaniałe i otworzyły swoje serduszka i portfele dla Supełka :loveu::loveu::loveu: Myślę, że w tym tygodniu uda mi się zebrać wszystkie wpłaty za bazarek. Jak zbiorę to wpłacę na malucha, na jego leczenie będzie :loveu:
  4. Najczęściej - żywe maskotki :shake:, a potem ........... ulica, las, schron :shake:
  5. [quote name='tomcug']Do budy!!!! Jaki dobry, z Opola się poświęci. Niech sam sie do budy zatrudni.:mad:[/QUOTE] właśnie - sam! :angryy: :mad:
  6. I nikt go nie chce? :niewiem:
  7. Śliczniasty :loveu: [url]http://img8.imageshack.us/img8/2130/zdjcie1448o.jpg[/url]
  8. [quote name='Iv_']Spójrzcie na niego, czyż nie piękny? Kto go weźmie? [IMG]http://www.akagera.pl/images2/colt/w2.jpg[/IMG][/QUOTE] Kto?! :loveu:
  9. jaki zapracowany Bimberek :cool3: :evil_lol:
  10. [quote name='Vectra']matko i córko - brudny ręcznik , brudne dziecko , pies morderca i krzywe meble :mdleje:[/QUOTE] i w dodatku ziąb :roll: bo dziecko w czapce siedzi :shake: normalnie sodomia i gomoria i słup solny :mdleje: :diabloti::diabloti::diabloti:
  11. [quote name='tomcug']Oj, wszystko na to wyglada i to naprawdę fajny domek. I bardzo ważne, niedaleko. Ale żeby nie było tak dobrze to jest już kolejna sunia z 5 szczeniakami, wkrótce założę wątek, będzie w czym wyberać. Nie ma końca.....[/QUOTE]Jezu, chyba nie będzie końca :shake:
  12. powodzenia koteczko! i czekamy na wiadomości o Heksie i na zdjęcia ;)
  13. Ale bida :shake: słodkie chore maleństwo.
  14. Piękność :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/25s91mu.jpg[/IMG]
  15. Spójrzcie na niego, czyż nie piękny? Kto go weźmie? [img]http://www.akagera.pl/images2/colt/w2.jpg[/img]
  16. Jest cudny :loveu: [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5012/pele1.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/i/pele1.jpg/[/IMG]
×
×
  • Create New...