Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Posłusznie się melduję :evil_lol: A więc tak..... wróciłam z pracy, i tak jak obiecałam zrobiłam właśnie zlecenie przelewu. Tylko doszłam do wniosku, że dorzucę do tych [B]27 zł cioteczki Ludwy[/B] jeszcze 23 zł ode mnie i wpłaciłam 50 zł ;) Niech chłopak ma :loveu:, może jakoś do wypłaty dociągnę ;) [B]I potwierdzam fafluny są najpiękniejsze na świecie!!![/B] :loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='ageralion'][B]Enigma79[/B] zaraz poszukam danych do przelewow [B]Iv_[/B] w wielkim skrocie... udalo sie zebrac pieniazki na transport dla Traktorka i wlasnie boksio jedzie do stolicy, zeby go tam porzadnie przebadali, bo martwi nas jego charczenie i szmery w serduchu. Diagnostyka nie nalezy do najtanszych wiec kasiorka wciaz potrzebna :( Po przegladzie, dziadek trafi do domowego DT :)[/QUOTE] [quote name='Alicja']na transport do DT i diagnostyke ...chyba[/QUOTE] [quote name='Kapsel']Zbieraliśmy na transport dla staruszka, trasa Poznań -Warszawa za koszty paliwa, gdyż pierwszy odcinek Szczecin-Poznań jest za darmo :loveu: Ale, że staruszek boksio, potrzebuje leczenia bo charczy jak traktor, ma wielkie naddziąślaki, potrzebujemy pieniążków na diagnostykę i leczenie staruszka :modla::modla::modla: Nie ma domu, jedzie do DT :loveu:[/QUOTE] Dziękuję Dziewczyny z informacje :loveu::loveu::loveu: Sytuacja finansowa u mnie nie najlepsza, ale jest taka sprawa, że...... ... niedawno prowadziłam bazarek nalewkowy na Supełka :loveu:, ciotki po wpłacały pieniążki, a jedna cioteczka poprosiła o przesunięcie terminu wpłaty o kilka dni. Jako że psina strasznie biedna, chcąc przelać szybko potrzebne mu pieniążki założyłam kasę za cioteczkę umawiając się, że mi odda po wypłacie. Ciotka jak najbardziej sumienna i oddała :p i............ oddała z nawiązką :loveu:. Zapytałam co mam zrobić z tą w końcu sporą nadpłata, bo za fant płaciła 32 zł, a nadpłaty zrobiła 27 zł :-o :multi:, a ona mi na to " wspomóż jakieś zwierzę" Obiecałam poszukać jakieś bidy po powrocie z pracy i cóż zastałam po powrocie? Zaproszenie od cioteczki Kapsel i prośbę o pomoc finansową. Tak chyba miało być i miałam przekazać te pieniążki na Traktorka :loveu: A poza tym boksie to moja nieustająca miłość, która trwa od lat, mimo, że mojego ukochanego pręguska nie ma już od dawna :shake: :-( Mam sentyment do faflunów i nic nie jest w stanie tego zmienić :loveu: Ciotki, mam wolne środki w sumie 27 zł i jeśli dacie mi nr konta, to wieczorem jak wrócę z pracy przeleję tą kwotę. [B]Będzie to dar cioteczki Ludwy[/B], przekazany za moim pośrednictwem ;) Oj rozpisałam się, ale chciałam przedstawić całą sytuację, żeby było wszystko jasne :oops:
  3. [quote name='kathrby']Racja Iv_ - ja robiłam zdjęcia. Nawet jak ktoś nie ma cyfrówki (w co nie do końca wierzę) to ma aparat w telefonie komórkowym. Więc sprawa jest prosta :) Odnośnie wstawiania na forum - Iv_ czy Ty byś chciała, żeby wszyscy dogomaniacy widzieli Twoje dane osobowe (i adresowe)? Nie sądzę :) A propos bazarków - kto mi podpowie jak się wstawia zdjęcia w posty?[/QUOTE] Nie dla każdego tutaj proste sprawy są prostymi, o czym przekonałam się nie dawno, cóż tak bywa. kathrby a "wstawienie na forum" to przenośnia i można odczytać też inaczej, np: przesłanie takiego zdjęcia Modowi, także jest coś takiego jak PW, czy też zawsze można zasłonić dane personalne. Jest tyle wyjść, tylko jedna zasada - trzeba chcieć i to samemu chcieć :p
  4. Dziękuję cioteczce Kapsel za zaproszenie na wątek :loveu: Zapytam krótko, na co zbierane są pieniądze? na transport, bo psiak ma już dom, czy jak? Może ktoś mi w dwóch słowach streści ;)
  5. ach znajdź swojego ludzia Borysku w końcu :loveu:
  6. Od bardzo dawna podczytuję ten wątek, ale nigdy nie miałam śmiałości wcześniej napisać :oops:, ale co teraz tu zobaczyłam powaliło mnie na kolana :mdleje: Magdo, Kra - gratuluję przejścia i ukończenia tak trudnego szlaku :loveu::loveu: Dziewczyny jesteście po prostu NIESAMOWITE!!!! :loveu::loveu::loveu: i szalone :diabloti:
  7. [quote name='Alicja']chłopczyk sie przypomina [IMG]http://www.akagera.pl/images2/colt/2.jpg[/IMG][/QUOTE] jest taki piękny :loveu::loveu:
  8. [quote name='Alicja']kto pokocha Rokusia ... [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/DSC05907.jpg[/IMG][/QUOTE] kto no kto? :modla:
  9. [quote name='BoUnTy']Nie bierzesz tylko pod uwagę, że nie wszyscy maja skaner...[/QUOTE] To może mają aparat i zrobią zdjęcie dokumentu i wstawią na forum np ;)
  10. Iv_

    Psia moda by taks

    Znalazłam zdjęcie Gonzika w obróżce od Taks, więc wstawiam do tej galeryjki ;) To zakup na jakimś bardzo dawnym już bazarze, ale ciągle wygląda dobrze :p o proszę............. :loveu: [IMG]http://i50.tinypic.com/oacfeo.jpg[/IMG] Śliczny Niuniuś, co? :cool3: :evil_lol:
  11. Jest naprawdę rozkoszna :loveu::loveu:
  12. [quote name='Kar0la']Przepiękna. Domki powinny ustwiać się po nią w kolejce.[/QUOTE] Jest cudna :loveu: to długie futro u niej czyni ją wyjątkową. Po prostu psia - piękność :loveu: Jak ktoś wywalił ją z samochodu to niech go diabli wezmą i niech nie zazna spokoju do końca swych dni :angryy: Nigdy nie zrozumiem ludzi tak czyniących ze swymi przyjaciółmi :shake: Zara, trzymam kciuki za dobry dom :loveu: Elizka ma dobrą rękę to na pewno taki wkrótce znajdzie ;) :loveu:
  13. [quote name='eliza_sk']Dziś Pirat jedzie do domku :)[/QUOTE] Jak to :crazyeye:
  14. Nieciekawe wiadomości o małym napisałaś Bajko :shake:, mam nadzieję, że w końcu wyplącze się ze wszelkich przypadłości. Podtuczył się, to będzie silniejszy do walki z choróbskami. Trzymam kciuki Supełku :loveu: [SIZE=1]a prośba do Pań: nie nadużywajcie słowa "ban" i powstrzymujcie emocje, bo po co potem posty edytować ;)[/SIZE]
  15. Bardzo duża zmiana u Bagusia :loveu: ta głowinę nosi jakby wyżej i wygląda naprawdę bardziej żywo i radośnie :loveu::loveu::loveu:
  16. Bimberku - ślicznoto, powodzenia w nowym domku :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Mała jest boska:loveu: :loveu: myślę, że zachwyt nią widać dostatecznie u Pańcia :evil_lol: :cool3:
  18. Jestem po krótkim czasie niebytności i zastałam tu same dobre wieści :loveu: Maluchy w domu, tak bardzo się cieszę, że im się poszczęściło i trafiły w dobre domki :loveu: mam nadzieję, że Tinka też znajdzie swojego ludzia :loveu: Tomcugowa, ależ oczywiście nie mam, ale to absolutnie nie mam nic przeciwko tak rozdysponowanym pieniążkom ;), doskonale wiesz, że mam pełne zaufanie do Twoich decyzji i działań :p Dla Ani pokłony, za to ile zrobiła dla psiej mamy i szczyli :Rose: [B]A Tobie Tomcużku :loveu: życzę: [COLOR=Red]Wszystkiego co się w życiu najpiękniejszego zdarzyć może, niech zdarzy się Tobie!!!"[/COLOR][/B] :Rose::Rose::Rose:
  19. Edytko, już oczyściłam trochę skrzynkę ;) maila dostałam, i zrobiłam właśnie przelew na sumę 442 zł z bazarku nalewkowego na Supełka. Cioteczki walczyły dzielnie i miały ogromne serducha dla biedaka :loveu::loveu::loveu: Proszę jak dostaniesz pieniążki to zamelduj o tym na moim bazarku, żebym mogła go zakończyć i zamknąć ;) Mam nadzieję, że Supełek z każdym dniem będzie nabierał sił, coraz lepiej wygląda :loveu:
  20. Poproszę o nr konta, chcę zrobić wpłatę za bazarek nalewkowy dla Supełka.
×
×
  • Create New...