Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Jaki gustowny ma kołnierzyk Rokuś :loveu:
  2. Elizko, zrobiłam dzisiaj przelew internetowy na kwotę [B]385 zł na Bagusia [/B]z mojego nalewkowego bazarku :multi: Dziewczyny są Kochane i tak dużo licytowały dla Bagusia :loveu::loveu::loveu: Jak dostaniesz pieniążki to proszę potwierdź to na bazarku, będę mogła wtedy go zamknąć ;)
  3. [quote name='Iza i Avanti']Ivciu! Dziękuję, że jesteś ;-)[/QUOTE] Izunia, mam sentyment do boksiów ;)
  4. Ale śliczny :loveu: i bezdomny yh :shake:
  5. Bagulec, szykujesz się na hotel ;)
  6. Śliczna kocia :loveu: jak można było się jej pozbyć echhhhh :angryy:
  7. Słodki maluch, bezdomny maluch echhhhhh
  8. Sześć Ozulkowa Ala :loveu: :evil_lol: :cool3: jakbym na rowerku jechała do Cia na te pierogi to za tydzień bym nie dojechała :roll: i po pierogach by było, zjadłybyście same wszystko :placz:
  9. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu: :cool3: Czy Ozulek to przez ten środek opony przełazi może? :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/316/88a3d504a799603b.jpg[/url] :diabloti:
  10. [quote name='Tengusia']a mi sie bardzo takie starodawne podobaja i gdyby nie to ze rzadko na rowerze jezdze (srednio raz w roku i to jak dobrze pojdzie :evil_lol:) to bym se taki kupila :loveu: ciocia w sobote przywioze pierogi z kapustka i grzybami :grins:[/QUOTE] Mnie też :p dlatego mam taki, a nie jakiś z tych nowoczesnych dziwolągów :cool3: Ja też rzadko jeżdzę, bo tylko w weekendy, ale dobre i to ;), polecam Tengusia podniesienie średniej na przynajmniej 2 razy w roku :diabloti: a pierogów to ja też fcem :roll::roll::roll:
  11. [quote name='Iza i Avanti']Jak mi Cioteczko dorzuciś mega pampersy, to se ją w dużym pokoju postawię ;-)[/QUOTE] [quote name='tomcug']I mleczko swojskie będzie, takie prosto od krowy....:evil_lol:[/QUOTE] I Iza zrobi potem bazarek ze swojskim masłem i serem :evil_lol:
  12. Żeby tylko się nie rozmyślili :roll: A jak nochal Negry? i czy uspokoiła się już trochę?
  13. Czekam na wpłaty od ciotek za bazarek. Jak będzie cała suma to wpłacę na Bagusia :loveu: Elizko, chyba, że już potrzeba pieniędzy to tą część co mam przeleję?
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]program który np. pomaga z przeciętnie wyglądającej osoby zrobić piękną i ponętną widziałam bardziej starodawne ;) u mnie w piwnicy stoi jeszcze składak :evil_lol: złodzieje, którzy kradli nam dwa pozostałe fajne rowerki byli na tyle łaskawi że go zostawili...może sądzili że ktoś do pracy albo gdzieś musi dojeżdżać nim [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Dżonkila, wiem co to za program ;) ale ja nie używam nic do obrabiania zdjęcia, bo jestem zdania, że albo zdjęcie samo w sobie jest dobre, ale nie :cool3: Zdjęcie to mój obraz, moja chwila, zatrzymana w kadrze, więc po co ją upiększać? Skoro ja uznałam, że jest na tyle piękna, że chce ją utrwalić ;) Naturalność to jest to co sobie cenię. Jak ogląda się zdjęcia w necie to są takie cukierkowe obrazki, cukierkowi idealni ludzie. Sztuczne nadmuchane "piękno". Ja lubię patrzeć na ulicy na ludzi, tam dopiero widać świat, ten rzeczywisty, a nie ......nieprawdziwe, sztuczne, a tym samym zniekształcone obrazy ;) Uffffff alem się ogadała z rana :roll: bedzie tego dobrego :cool3:
  15. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]wow....4 łapki ma i nie ma rowerka :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] rowerek jest :multi: ale mój :eviltong: :cool3: [IMG]http://i41.tinypic.com/23tgkdy.jpg[/IMG] mam taki starodawny :oops:
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]on ma na prawdę 4 łapy :crazyeye: choć ta jedna gdzieś tam umyka z tyłu :eviltong: przyznaj się że photoshopem się bawiłaś ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] umyka, bo Gonzik biega :eviltong: a co to photoshop jest :roll::roll:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] aż 4? :crazyeye::crazyeye: żartujesz chyba, w życiu nie widziałam psa o 4 łapach...to jakiś mutant, poka go! :evil_lol: cześć Mamcia :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Proszę :cool3: to z dzisiejszego spacerku :evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/1zbze55.jpg[/IMG] Ala, nie krzycz, że Ci fotami spamuje :modla::modla:
  18. Foty zarabiąszcze :multi: słodkie obiekty :loveu::evil_lol:
  19. Iv_

    Metamorfozy

    Na takim kalendarzu Metamorfoz powinny być dwie wersje zdjęć "przed" i "po", po to właśnie by pokazać zło i dobro człowieka. Do czego zdolny jest człowiek, jak potrafi się upodlić i sprowadzić żywe istoty do roli przedmiotu. I jak wiele dobra i serca jest w innych ludziach. Nie ma samego dobra jak i nie ma samego zła na świecie. Ludzie muszą widzieć co się dzieje, żeby zbierać doświadczenia, uwrażliwiać się na cierpienie i starać się to zmieniać. Jak nie widzą czegoś wizualnie to ........... po prostu tego nie ma w ich odczuciu. Trzeba to zmieniać. Szkoda tylko, że człowiek uczy się na cierpieniu tych niewinnych - zwierząt :-(
  20. My mamy rowery, a Gonzik ma nóżki :roll: i to cztery :multi: :cool3: :cool3: :cool3:
  21. Alaaaaaaaaaaaa wstawaaaaaaaaj :diabloti: foty wklejaj :mad: ładnie prosimy :modla::modla::modla: :cool3: :cool3: :cool3: U mnie pięknie, zaraz idziemy z Gonzikiem na rower :p
×
×
  • Create New...