Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. ale tych fot z wycieczki :crazyeye::-o nie wiem kiedy skończę je oglądać :diabloti: jakoś na żadnej nie dojrzałam Ciebie Alu :roll: albo ślepam :cool3:
  2. Słodziak :loveu: i jaki szczęśliwy widać :loveu:
  3. Cudne foty zwierzyńca, wyglądają tak uroczo :loveu: a zdjęcie z kociakiem w wiaderku odlotowe :evil_lol:
  4. Gonia, nie kracz. Wszystko się unormuje. Nie po to biedak tyle przeszedł cierpienia, żeby go teraz zeżarł rak. Jest biedulek wyniszczony i potrzeba dużo czasu, żeby doszedł do jako takiej kondycji, ale będzie dobrze, mocno w to wierzę.
  5. Wydaje mi się, że na tych ostatnich zdjęciach jakby odrobinkę lepiej wyglądał. Widać nadzieję w tych biednych udręczonych oczkach.
  6. Noworoczne dzień dobry Japuszko :loveu::loveu::loveu:
  7. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=QoRZpy2jwGM[/URL] Oglądałam i płakałam, nie da się inaczej reagować :shake:
  8. Nie da się bez płaczu patrzeć na niego ... :-(
  9. Noworoczne dzień dobry :loveu: :evil_lol: Kaca niet, bo po dwóch kieliszkach szampana być nie może :diabloti:
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]nie mam ;)[/B][B]nie stosuje [/B][/COLOR][/QUOTE] ja też nie stosuję :diabloti:
  11. Szczęśliwego Nowego Roku Alu z Ozulkiem :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/z020.gif[/IMG]
  12. Majqa, napisałaś bardzo dobry tekst, bardzo. Jest w nim wszystko to, co porusza wiele emocji w człowieku. Mam nadzieję, że biedak dojdzie do siebie po tym okrucieństwie jakie spotkało go w krótkim życiu. Tak bardzo mi go żal, tak cholernie żal. Postaram się wesprzeć go w styczniu jakimś groszem. A ja życzę w nadchodzącym Nowym Roku 2010 wszystkim Ludziom - człowieczeństwa.
  13. Jak widzę takie psie nieszczęście to myślę sobie..... dlaczego w ludziach nie ma człowieczeństwa, dlaczego??:shake:
  14. [quote name='dbsst']swieta są da rade :evil_lol:[/QUOTE] Hmmmm w sumie masz rację ;) święta to magiczny czas, co niemożliwe staje się możliwym to i .......na rondzie można na prosto :diabloti::diabloti::diabloti:
  15. [quote name='dbsst']jejcia i jej sie w głowie zakręciło i nie wie jak do domu wrócic ALA PROsto :evil_lol:[/QUOTE] Prosto :crazyeye: na rondzie :-o no no ale jej ciotka radzisz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. :x-mas: Świąteczne dobry wieczór Madzialena z Grosią, Pawciem i Klocusiem :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. :tree1:Wesołych Świąt Alu z Ozulkiem :loveu::loveu::loveu: Pojedliście? :cool1: :cool3: :x-mas:
  18. [quote name='rozi']Słuchajcie, ja nie mówię, że michał jest w porządku, ale sama miałam jazdę z paczką. Wysłaną InPostem do Iv_ grzecznie, ale nie dotarła, już się prawie nie lubiłyśmy z tego powodu, w końcu wróciła do mnie po PÓŁ ROKU poszukiwań. W tej paczce było coś, co Iv_ bardzo chciała mieć, więc zwrot pieniędzy nie był rozwiązaniem :)[/QUOTE] Tak było :p Pieniądze wpłaciłam, Rozi paczkę wysłała. Tylko, że firmą, która u mnie wcale nie miała wtedy placówki :evil_lol: Rozi "prawie" - robi różnicę, a poza tym to było na początku naszej znajomości, nie znałyśmy się i nie wiedziałyśmy na ile możemy sobie ufać ;) Sytuacja zakończyła się pomyślnie, wprawdzie w długim czasie to było, ale był happy end. A po za tym my byłyśmy w stałym kontakcie, ze wszelkimi namiarami. Czyli była dobra wola. Naprawdę dobrze jest rozmawiać ze sobą, przedstawiać sytuację jasno i klarownie. Sytuacje mogą być różne, często niezależne od nas.
  19. [CENTER][LEFT]Słodziak z Czesia :loveu: [/LEFT] [/CENTER]
  20. Elizko, piękne wiadomości :loveu: Trojeczka miała mnóstwo szczęścia i oby nadal jej się szczęściło :loveu: Powodzenia w nowym kochającym domku :happy1: :loveu:
  21. Foty boskie :multi: Psiaki są słodkie :loveu: A jak Joasiu ich kondycja? oczywiście jak na ich wiek i to co im stale dolega.
  22. [quote name='rwpb']No proszę, zaraz się okaże, że wszyscy są z prowincji. Jest tutaj ktoś z miasta co widać i słychać?[/QUOTE] Bo tu wszędzie prowincja :cool3: nawet Wawa to większa wieś :diabloti: I czuć..... :evil_lol:
  23. A na mojej prowincji upał, bo tylko -10 :multi: Cześć zmarźluchu :loveu: rękawice odziej :eviltong: :evil_lol:
  24. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]to jak będziecie posyłać prezenty to ja też poprosze :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] ja też poproszę :p
×
×
  • Create New...