Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Baguś, zbieramy Ci pieniążki na bazarku :loveu: cioteczki hojną rękę mają :loveu: Zapraszam dla Bagusi i Jeżyka :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-[/URL]Świat-Nalewek-na-Bagusia-i-Jeżyka!-Do-04.05.2010 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-%C5%9Awiat-Nalewek-na-Bagusia-i-Je%C5%BCyka%21-Do-04.05.2010-%29-%29-%29-%29"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-%C5%9Awiat-Nalewek-na-Bagusia-i-Je%C5%BCyka%21-Do-04.05.2010-%29-%29-%29-%29"] [/URL]
  2. [quote name='eliza_sk']Co tak cicho u Sary ?[/QUOTE] No właśnie co tam u ślicznoty? ;)
  3. Biedna mała :shake: Tyle tych ogłoszeń porobiłaś, może ktoś się trafi, ech mam nadzieję.
  4. Iv_

    Metamorfozy

    Zmiany są niesamowite, niewiarygodne i chciałoby się powiedzieć, wręcz niemożliwe a jednak........... MOŻLIWE!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  5. Nikt nie ma pomysłu jak pomóc Negrze? :niewiem:
  6. [quote name='rozi']Ja mam taką prośbo-propozycję, żeby [B]do PW[/B], zawiadamiającym o kwocie do wpłacenia i numerze konta, [B]wklejać link bazarku[/B], którego to dotyczy. To ułatwi powiadomienie o dotarciu przesyłki. W tej chwili szukam i szukam bazarku z Konikiem Garbuskiem, książka dotarła i chciałabym podziękować :roll:[/QUOTE] Przecież jak coś pisałaś na wątku to masz go w subskrypcjach. Wtedy łatwo znaleźć. No chyba, że często porządkujesz subskrypcje i wywalasz :evil_lol:
  7. [quote name='eliza_sk']A do Bagieteczki nikt nie zagląda ? Chłopak jest wyraźnie lepszy - już przychodzi do człowieka - zaczął nas zauważać i poddaje się głaskom. Jak rano byłam podać tabletki Negrze to przyszedł zaciekawiony zobaczyć czemu ją tak maltretuję wpychając tabletki do pysia.[/QUOTE] Ciesze się, że z Bagusiem troszkę lepiej. Biedny starowinka. Zapraszam na bazarek dla Bagusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-[/URL]Świat-Nalewek-na-Bagusia-i-Jeżyka!-Do-04.05.2010 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-%C5%9Awiat-Nalewek-na-Bagusia-i-Je%C5%BCyka%21-Do-04.05.2010-%29-%29-%29-%29"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-%C5%9Awiat-Nalewek-na-Bagusia-i-Je%C5%BCyka%21-Do-04.05.2010-%29-%29-%29-%29"] [/URL]
  8. Elizka, a może ona za swoimi dziećmi tęskni i płacze. Nie wiadomo co się z nimi stało.
  9. Bazarek na Bagusia i Jeżyka - zapraszam nieustająco ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-[/URL]Świat-Nalewek-na-Bagusia-i-Jeżyka!-Do-04.05.2010
  10. Czekamy wieści o Sarce, jak się aklimatyzuje w nowym domku :loveu:
  11. Też jestem przesądna :oops: i co do tytułu :roll: poczekajmy na szczęśliwe zakończenie, gdy Pinuś już będzie w nowym domecku :p
  12. Śliczne fotasy :multi: Ozulek jest bowski :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/296/134e4d32201b6910.jpg[/URL] W jakiej miejscowości masz Alu to bezludzie?
  13. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] [FONT=Arial]cóż to jest 37kg w porównaniu z taką np orką :roll:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]
  14. Takie dobre wiadomości czyta się z przyjemnością :loveu:
  15. [Quote]Na wątku dla pełnoletnich też już byłam, niezłe cuda :loveu:[/Quote] Wiem, widziałam :loveu: pełnoletni szaleją, aż miło patrzeć :evil_lol:
  16. [quote name='Magdalena']no nikt mi nie odpisuje, a ja w takim napięciu... :shake:[/QUOTE] Musisz poczekać do jutra. Cioteczka Tomcug chora to już śpi, a cioteczka Agucha pewnie też już zasnęła, w końcu już pora późna ;)
  17. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Bagusia z tego wątku i Jeżyka :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-%C5%9Awiat-Nalewek-na-Bagusia-i-Je%C5%BCyka%21-Do-04.05.2010-%29-%29-%29-%29?p=14551035#post14551035"]http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-%C5%9Awiat-Nalewek-na-Bagusia-i-Je%C5%BCyka!-Do-04.05.2010-%29-%29-%29-%29?p=14551035#post14551035[/URL]
  18. [quote name='tomcug']Pinulku, może tym razem...[/QUOTE] Trzymam kciuki za Pinusia :loveu: :loveu: :loveu:
  19. [quote name='eliza_sk']Sarcia może się pakować. Wizyta wypadła pomyślnie :) W sobotę wyjazd ! [/QUOTE] to cudowna wiadomość :loveu:
  20. Następna psia bida :shake:
  21. Czytałam ten wątek na bieżąco i wiem jak wyglądała cała sytuacja. Było wiele nieporozumień i sprzecznych zdań. I wygląda na to, że jednak jest nieciekawie.
  22. [quote name='Agucha']Daniel skasował konto na n-k... chciałam się z nim skontaktować, ale niestety...[/QUOTE] Ale przecież macie nr telefonu do niego, to w czym problem?
  23. To trzymam kciuki, żeby domek tym razem okazał się właściwym :kciuki:
×
×
  • Create New...