Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='eliza_sk']Wizyta dziś o 19 - ale napiszę to do siebie, bo widzę, że wszystkich z wątku wywiało ...[/QUOTE] No to trzymam kciuki za pomyślną wizytę :kciuki:
  2. Następna psia bida :shake: czy ludzie nie maja serca, przeraża mnie ten świat coraz bardziej. Taki maleńki, a takie ciężkie życie echhh :shake:
  3. Biedak, ileż musiał wycierpieć :shake: kasy niet, ale może coś jednorazowo wyskrobię :oops:
  4. [quote name='tomcug']Pinusiowe zaplecze się wyczerpuje, ale tomcugowa szykuje nowy bazarek. Jutro nie zdążę wystawić, bo jestem w pracy pewnie do wieczora, ale w środe postaram się. ;)[/QUOTE] Bo wiesz Tomcugowa, szykuję się gdzieś na weekend ze startem mojego bazarku ;) właśnie filtruję i przygotowuję naleweczki. Jako że jestem wolnym dogowym strzelcem, nie zrzeszonym w żadnej fundacji czy też stowarzyszeniu to robiąc czasem bazarki przeznaczam je na różne bidy. Tak właśnie sobie pomyślałam, czy może Pinuś nie potrzebuję ewentualnej kasy? :razz:
  5. Miałam coś napisać, ale .... nie odniosę się do powyższej wypowiedzi, żeby nie rzec reprymendy :diabloti: [SIZE=1]Możesz dalej Betta czuć się jedyną kochającą zwierzęta i jedyną ufającą ludziom na całym Dogo. [/SIZE] Czy Pinuś ma jakieś finansowe zaplecze?
  6. Dobrze, że Champusiowi się udało, wygląda świetnie :loveu: przeszedł tak wiele, teraz jest szczęśliwy :loveu:
  7. [quote name='Iza i Avanti']Agucha! Bardzo się cieszę, że chłopak już bezpieczny u Ciebie. I tylko szlag mnie trafia, że się dałam nabrać! Popieram umieszczenie ich na czarnych kwiatkach.[/QUOTE] Izunia, nie masz co robić sobie wyrzutów. Ludzie potrafią świetnie grać w teatrze pt. "Życie" i często na pierwszy rzut oka nie można ich rozszyfrować. Najważniejsze, że Pinuś już wrócił, a Oni całkowicie zasługują na czarne kwiatki :angryy:
  8. [quote name='tomcug']Wiecie co? Ale tak zmiennych i nieodpowiedzialnych "dorosłych" ludzi to chyba jeszcze nie widziałam...[/QUOTE] I to jest żałosne takie zachowanie dorosłych, którzy zapominają, że zwierze nie jest rzeczą :roll: Zachowanie p.K i jej męża było żenujące :shake: Dobrze, że Pinuś stamtąd wrócił.
  9. [quote name='Agucha'] [B]Rozmawiałam dziś z p. Kamelią. Strasznie się niecierpliwi i nie może doczekać. Zakupiła już nawet smycz dla Pinka [/B]:) [/QUOTE] Normalnie brak słów :shake: a tak się cieszyłam, że Pinuś znalazł domek, a tu się okazuję, że trafił do alergików :roll:. Mogli już coś lepszego wymyślić :roll:
  10. Śliczna panienka :loveu: a te zwichrowane ząbki takie śmieszne :evil_lol:
  11. Ja też tu zawsze zerkam, mam plaskatki na oku ;)
  12. :mdleje: niesamowita zmiana, ślicznota nam się pokazała :loveu:
  13. Śliczna sunieczka :loveu: oby jej się powiodło, trzymam kciuki. Może akurat ta nowa zainteresowana nią Pani to będzie to :loveu:
  14. Miziaki dla Ozulka :loveu::loveu: a co ja tu czytam Alu :-o że Ty zła kobieta :roll: :cool3:
  15. Iv_

    Metamorfozy

    Jak oglądam "Metamorfozy" to niemożliwe staje się MOŻLIWYM i to jest cudowne :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='kaskadaffik']Kasiu nie mam sił, nie mam już nawet jak płakać, dzisiaj przed godzina odszedł Mój Malutki Jamnik Daffik, poszedł za Tobą, Kochana tydzień temu przyjęłaś Moją Kocinkę, przyjmij i Daffika pod Swe skrzydła , nie mam sił , Daffiku .................. (*) [URL]http://images40.fotosik.pl/204/414783dd26fad244med.jpg[/URL][/QUOTE] Współczuję :calus: boli gdy odchodzi Przyjaciel :glaszcze:
  17. Wesołych Świąt Alu z Ozulkiem :loveu::loveu::loveu: i specjalne miziańce dla Ozula :loveu: :p
  18. [LEFT]Przykro mi, Oranżuś [*][/LEFT]
  19. Ciesze się, że z Ozulkiem wszystko dobrze :loveu: i że Ty Alu też oprzytomniałaś :loveu: :cool3: A zdjęcia Ozulca z Grosią the Best :p :loveu:
  20. [quote name='wanda szostek']Jest świetnie prowadzona skarbonka na stare psy przez rozi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/112210-skarbonka-POST-1013[/URL][/QUOTE] To prawda.
  21. Iv_

    Metamorfozy

    [quote name='tomcug']A ja więcej, niż trochę...[/QUOTE] ja też :roll: :roll:
  22. Teddziu [*] Joasiu trzymaj się. Tak już jest że są urodzenia i śmierć. Teddi zrobił miejsce innemu psiakowi. Tylko tak ciężko te odejścia przyjąć. Zapewniłaś Teediemu wspaniałe ostatnie miesiące życia. Z opieką i miłością. Niech będzie pocieszające dla Ciebie to, jak wiele znaczyłaś dla niego, że byłaś ostoją bezpieczeństwa i miłości. To bardzo wiele. Odszedł Twój przyjaciel, wiem jak boli - współczuję.
  23. Iv_

    Metamorfozy

    Pączuś jest przecudny :loveu: pamiętam jak wyglądał na początku, aż żal serce ściskał :shake: Dobra robota Cioteczki oj dobra :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...