-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Urocze :loveu::loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P3210061.jpg?t=1300741586[/url]
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Iv_ replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Jak tak można? :shake: makabra :-( -
Piękna fotorelacja :loveu::loveu:
-
OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517
Iv_ replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ja nie wiem gdzie te metamorfozy....[/QUOTE] Proszę, tu link do metamorfoz [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy[/url] Leon jak najbardziej się tam nadaje :loveu::loveu: -
ALTAR-piekny, MŁODY psiak w TYPIE PÓŁNOCNYM-doczekał się swojego DOMKU !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia_jot']Nie mogę sobie tego w żaden sposób wytłumaczyć, taki piękny pies, a tu przez całe 3 miesiące ani słychu, ani widu żadnego domku...[/QUOTE] Też tego nie rozumiem :shake: Altar ma nietypową psią urodę, jest taki piękny. Ten jego pychol jest zachwycający :loveu::loveu: -
Fundacja Boksery w Potrzebie - starszy bokser ROKI
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ale piękne foty :crazyeye: :loveu: :loveu: -
Amstafka... w swoim domku:)dziękujemy Fundacji Ast
Iv_ replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Niesamowita przemiana, aż trudno uwierzyć :shake: Vercia jest śliczna :loveu::loveu: -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Iv_ replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Maks wypasiony jak diabli, chyba z tego dobrobytu :roll: o którym czytałam na stronie UM :roll: Gdzieś czytałam taką sentencję..... "człowieka należy poznać dwa razy, raz sam na sam, a drugi raz w towarzystwie" to tylko taka dygresja, bez personalizacji ;) :evil_lol: Cały czas trzymam kciuki za Radomsko :kciuki: -
ooo "mlecyki" :p [url]http://images8.fotosik.pl/1583/19e5afdc49208a6b.jpg[/url] Ładniusi :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/1583/b31a0f6d9da39130.jpg[/url] Antenka :diabloti: [url]http://images8.fotosik.pl/1583/292f746d7ec9722d.jpg[/url] Ala, fajne foty :loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']No, to już... okienko śliczne, firanka czysciutka, schodzę do parteru... W trakcie młody 2 razy wyskoczył.... On dobrze wie kiedy pryskać i kiedy jest poza zasięgiem moich rąk. A ja jak wariatka zbiegałam z drabiny i za kotem. Pełno ludzi.... ale obciach.... Jak ja mam już dosć tego kociszona ;-) Sam sie wmeldował, a teraz nie docenia tego co dostał. Niewdziecznik. [B]Jak mi jeszcze raz zwieje to nie będę już paskudy szukała[/B][/QUOTE] A my w to wierzymy :siara: :p :diabloti: -
[quote name='Alicja']Kuba też nie ...ale wiesz ....faceci to co rusz se jakiś problem znajdą ...jak nie fajka to coś innego :lol:[/QUOTE] Fakt :p a to se paluszek np: skaleczą i trze erkę wzywać :cool3: :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']to mam przerąbane ...mam 3 facetów w domu (2+ Ozzy) 3 problematyczne istoty :lol:[/QUOTE] Ozzy nie pali :evil_lol: :cool3:
- 78403 replies
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Iv_ replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niesamowita zmiana, aż trudno uwierzyć :loveu: -
[quote name='Alicja'] [B] a to w związku z sianem ....sianiem :grins: cześć Ivciu :calus:[/B] [/QUOTE] Ty się śmiej z tego siania.... siana :mad: :eviltong: :diabloti:
- 78403 replies
-
Cześć Ala z Ozzulkiem :loveu::loveu: Wiosennie u mnie się zrobiło :p
- 78403 replies
-
Co u gromadki? ;)
-
Echhhh słodka chudzina. Wygląda na takiego grzeczniutkiego, posłusznego. Jak można było tak zagłodzić zwierze? Jak można samemu, jeść gdy ma się świadomość, że ktoś inny obok głoduje? Wiem to retoryczne pytania, ale same się cisną, więc jak nie pytać no jak :shake: :shake: