Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. A mój pies kradnie mi suchy chleb i wcina :diabloti: Muszę chować jak ususzę resztki :evil_lol: Świeży chleb też lubi, a w ogóle czego on nie lubi ech.... :roll: niestety ma syndrom zagłodzonego szczeniaka do tej pory :shake:
  2. Iv_

    Metamorfozy

    [B]Tak to jest piękna zbiorowa metamorfoza staruszków![/B] :loveu::loveu::loveu: Diametralnie polepszono ich los i to w dużej mierze zasługa Skarbonkowiczów :loveu: "Skarbonka" próbuje się reaktywować. Może i Wy do niej dołączycie? :razz: Zapraszamy :loveu: [B]Kliknij - wejdź - poczytaj - pooglądaj[/B] :loveu: [COLOR=seagreen][URL="http://www.dogomania.pl/threads/112210-**skarbonka**-POST-1353?p=15860694&posted=1"][COLOR=red][B][B][FONT=Verdana][SIZE=2]Reaktywacja Skarbonki!!![/SIZE][/FONT][/B][/B][/COLOR][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-349.gif[/IMG][/URL][/COLOR]
  3. Śliczny pręgusek :loveu: tylko chudzinka :shake:
  4. Ja pier**** :angryy::angryy::angryy: Biedny maleńki :shake:
  5. A tu [url]http://images8.fotosik.pl/1538/025e6725cf1f65f1.jpg[/url] przypomina mi Gonzika, on tez ma parę fotek "padnij - powstań" :evil_lol: :cool3:
  6. Fajne :p [URL="http://www.fotosik.pl/"]http://images8.fotosik.pl/1538/f1790e1698cb57b3.jpg[/URL]
  7. [quote name='eliza_sk']Jutro Kamcia wyjeżdża :)[/QUOTE] Huraaaa:multi: Kamcia - "podwójny piesku" powodzenia! :kciuki: :loveu::loveu:
  8. [quote name='tomcug']NO i zabrakło mi argumentów.:roll: Iv_, chyba Ci uwierzę, że mam w domu anioła. :crazyeye::eviltong::diabloti:[/QUOTE] Wiedziałam :p Aniołeczek :lilangel:jak ma na imię? A jakie relacje mają z Katuśką?
  9. Matko ale paskudztwo wycięli :shake: Jak maleńka się teraz czuje?
  10. Z tego co widzę to Emi ma neta ;) [COLOR=red]Ostatnio aktywny[/COLOR][COLOR=red] 21-03-2011 21:51[/COLOR]ale może nie ma chęci pisać, tylko poczytać, być tutaj - tak bywa. Czasem chce się pobyć wśród ludzi, ale nie uczestniczyć w rozmowach. Przyjdzie czas to się na pewno odezwie ;)
  11. No te zdjęcia kropiastej na kropiatym kocu rozbrajają :loveu: :evil_lol: [url]http://img828.imageshack.us/img828/8482/bajkaidagi077.jpg[/url]
  12. Iv_

    Metamorfozy

    Prawda :p cudny!!! :loveu:
  13. [quote name='tomcug']Pewnie, pewnie - wredna pańcia i już. :mad: A to takie dobre psisko, anioł normalnie!:eviltong: :diabloti:[/QUOTE] Ja tam nic nie sugeruję :siara: :diabloti: ale wystarczy przecież spojrzeć na tego czarnego mikruska, na słodki pyniolek, na ten zakręcony w precelek ogonek i widać, że to sama słodycz :p No i przecież jakby był takim draniem to Katia nie tuliłaby się tak do niego :cool3:
  14. hahah wiedziałam, że będzie mikrusem :evil_lol: wygląda słodko :crazyeye: :loveu: chyba jakieś kalumnie rzucałaś pod jego adresem :mad::diabloti: a druga fotka boska, uwielbiam jak psiaki się tulą :loveu::loveu:
  15. [quote name='tomcug']Tak, tak - mam jeszcze małego kundelka - staruszka indywidualistę, tzw. nagłą cholerę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Uparte toto, upierdliwe, niewychowane, aż wstyd się przyznawać. :diabloti: Słuch ma uszkodzony od młodych lat - to znaczy słyszy tylko: masz, spacerek, ewentualnie daj patyczek! Jest zupełnie głuchy kiedy mówię: chodź, nie ruszaj, oddaj (oczywiście chodzi o znalezisko na spacerze, najlepiej zużyta chusteczka higieniczna :crazyeye:) itd, itp. Nie wiem, jak wytrzymuję z nim 14 lat. :diabloti::evil_lol::eviltong: A Katusia to wzór - same zbiorowisko cnót, ale kocham oba tak samo mocno! :loveu::loveu::loveu: A co do Kamci to mam takie samo wrażenie - dlatego tak mi się podoba! I to jej spojrzenie! No cóż, mam nadzieję, że ten domek będzie cudowny..:lol:[/QUOTE] No teraz to dopiero mnie zainteresował ten Twój drugi rezydent, tzn upierdliwiec i niewychowaniec :cool3: Poproszę fotę, bo muszę zobaczyć go naocznie :p Ja mam sunię chyba o podobnej charakterystyce :roll: Mała wielkości kota, a małpiszon z niej oj :mad:Nazywam ją "Zgredzią" albo "Szczurkosławą" mimo, że ma piękne imię "Mika" :diabloti:
  16. [quote name='tomcug']Oj, Ivunia, muszę być realistką, mam już 2 psiaki i na więcej teraz nie mogę sobie pozwolić. :oops: Ale Kama to mój ideał psi: cudno-paskudne ciapeczki i wielkie, ośle uszyska: sama gracja w moim wypaczonym mniemaniu.:eviltong:[/QUOTE] Dwa? a ja myślałam, że jedną sunieczkę tą z awatara ;) Powiem szczerze, że też jestem za zdrowym rozsądkiem, bo chciałoby się wiele, ale niestety trzeba patrzeć realnie, przyszłościowo i uwzględnić różne warianty w życiu, a nie kierować się odruchami, chceniami, podobaniami itd ;) A co do Kamy, to wiesz ja patrząc na nią mam wrażenie, że złożono ją z dwóch psów, bo ta jej głowina, to jakby całkiem od innego psa była :loveu:
  17. [quote name='tomcug']No to może ja się nie wypowiem.:roll:[/QUOTE] Coś kombinujesz? :cool3:
  18. Jak tak można? :shake: Nie zrozumiem niektórych ludzi nigdy :shake: Biedna maleńka, ale miała "wypas" :angryy:
  19. ooo Asiorens wrócił po "kwarantannie" :diabloti: fajnie :p
  20. Joasiu, co u Ciebie?
  21. O! to wizyta udana jednym słowem :evil_lol: Całkowite porozumienie między szkrabem, a zwierzyńcem :cool3:
  22. Ale bandzior :crazyeye: :diabloti: [url]http://images8.fotosik.pl/1486/ff05d10a46cd9fc9.jpg[/url]
×
×
  • Create New...