Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. A ja sobie czekam na Alfikową [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG] i nie powiem dlaczego :eviltong:[IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cimg%20src=%22http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif%22%20border=%220%22%20%3E[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cimg%20src=%22http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif%22%20border=%220%22%20%3E[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/subscription.php?do=viewsubscription&pp=20&folderid=all&sort=lastpost&order=desc&page=2[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/subscription.php?do=viewsubscription&pp=20&folderid=all&sort=lastpost&order=desc&page=2[/IMG]
  2. Teddy jest niesamowity, ma nieprawdopodobne umaszczenie, ach ten kolor:loveu::loveu: a ex to kawał ch*** reszta dziada :roll: Emi dasz sobie radę, bo kobiety są twarde :calus: i mają jaja w przeciwieństwie do facetów :angryy:
  3. Teddy bóstwo kocie :loveu: Emi, a dlaczego Twój ex pozbywa się zwierząt? przecież wcześniej nie chciał Ci oddać :roll:
  4. [quote name='chita']ja bym im polecila walnac sie w leb:diabloti:[/QUOTE] Dokładnie :mad: ale mogłyby im się przy tym walnięciu rozprysnąć, bo to puste łby :roll::cool3: w sumie żadna strata :hmmmm: :diabloti:
  5. [quote name='Alicja']ja się obawiam że po 1sze głód , chociaż teraz jedzonko mają , a po 2 ....może zbliża się cieczka :hmmmm:[/QUOTE] Kurcze no to trzeba któreś ciachać :roll:
  6. Jego już nie ma, ale pozostał w Twoim sercu Alu i we wspomnieniach :calus: A to bardzo wiele :calus:
  7. Kurcze jest szum to i pomoc jakaś, jak ucichnie to szybko się zapomina. Sandomierz po powodzi był bardzo medialny, a teraz ..... cholera szara rzeczywistość. Smutne to co napisałaś Soema :shake: Władze miasta nie poczuwają się do niczego. Tak jest wygodniej :angryy:
  8. Magnolie już przekwitły :roll: Botanik UMCS no no.... a może kiedyś byś Beam6 zatrzymała się i zajrzała do niego, warto - polecam :p Do Botanicznego mam 45 km, a do Powsina 99 km, to trochę różnicy jest. No i w Powsinie nigdy nie byłam jeszcze :shake: Ale za to pokaże Wam coś z mojej ostatniej wycieczki do Kozłówki. Była któraś z Was tam? [URL]http://i51.tinypic.com/11tbol1.jpg[/URL] [URL]http://i56.tinypic.com/21e53wl.jpg[/URL] Fajne, co? :cool3:
  9. Pogoda paskudna, zimno, deszczowo, to i Reksulka łapki bolą.
  10. A tutaj dowód.... :cool3: Gonzik ze swoją świnką Pepą :p :loveu: [IMG]http://i51.tinypic.com/24bkxu1.jpg[/IMG]
  11. Trudno powiedzieć. Psia psychika nam nie znana. Możemy tylko domniemywać. Psiaki czasem mają takie potrzeby, żeby mieć jakiegoś swojego przytulaka. Mój Gązo od dłuższego czasu ma swoją przytulankę. Pluszową świnkę, której nie gryzie, nie szarpie, a kładzie z nią na łóżku i przytula. Może Alfik potrzebuje coś takiego swojego, osobistego, a może tęskni.
  12. Cudowne zdjęcie Alfika :loveu::loveu: Jak Alfik byłby suczką to wiedziałabym co zapowiada taka "przyjaźń". Moja Mika [*] jak zaczęła nosić gumową zabaweczkę, spać z nią i w zasadzie nie rozstawać się na chwilę to takie objawy zawsze kończyły się ciążą urojoną :roll: ileż ja tego z nią przerabiałam matkooo :shake: Ale Alfik to chłop i mu nie grozi, więc pewnie to taka normalna przyjaźń :p a co wet sugerował? miał jakiś pomysł?
  13. O Jezu jak one cudnie wyglądają :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img146.imageshack.us/img146/6908/29815165.jpg[/url] Mam nadzieję, że jest szczęśliwa, na taką mi wygląda :loveu:
  14. Temido, bardzo mi przykro z powodu Twojej osobistej tragedii :glaszcze: Piękne dary, naprawdę piękne dostaliście :-o
  15. Bądźmy dobrej myśli, mają trochę ogłoszeń, może ktoś sensowny się zgłosi.
  16. Fajne zdjęcia Zarki :loveu: kociale też super :loveu: a nowa/stara kotka taka majestatycznie piękna :loveu:
  17. Jakiejś agresji w stosunku do kota nie zauważyłam ;);)
  18. Dobry wieczór :p Nadgoniłam zaległości, foty obejrzane :evil_lol: fajne jak zawsze, psiuńcie, kwiatuszki no i gwiazdorka Smerfa :loveu: Od lat mam w planach wybrać się do Powsina i jakoś zostaje to niespełnione :roll: Gioco, powiedź mi czy warto? W końcu to kawałek drogi ;)
  19. Cudne wieści, mała ma kochającego ludzia i dom :loveu: bardzo się cieszę :loveu: A Ty Anula, trzymaj się :calus:
  20. [quote name='kasia_jot']Iv_, ale mnie zaskoczyłaś ;) Tak, chcę dla Neski taki tunel, ale musi być krótszy (3m to mniej więcej o połowę za dużo :D ) i wolałabym żeby nie miał siateczki (Neska ma tzw.wilcze pazury, strach pomyśleć jak mogłoby się skończyć takie zaczepienie pazura o siateczkę podczas zabawy). Bardzo dziękuję za pamięć. To miłe z Twojej strony :loveu:[/QUOTE] :loveu: Kasia_jot, czasem czymś błysnę :cool3: ;) Dobra to jak wypatrzę inny to dam znać :p
  21. Żal tych boksiów. Psów w potrzebie ciągle przybywa. Mam wrażenie, że to taka nie kończąca się opowieść. Jak jednemu uda się pomóc, to zaraz kilka następnych w to miejsce się pojawia echhhh :shake:
  22. Ale super sesja :loveu: słodko Rumiś wygląda :loveu: [url]http://img33.imageshack.us/img33/292/1004671h.jpg[/url] jakoś tak odmłodniał ;)
  23. [quote name='mamanabank']Aktualna waga 3,20kg[/QUOTE] Dziadunio okruszek :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...