-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
ALFIK - młody,śliczny psiak - ZNALEZIONY w lesie - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A ja sobie czekam na Alfikową [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG] i nie powiem dlaczego :eviltong:[IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cimg%20src=%22http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif%22%20border=%220%22%20%3E[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cimg%20src=%22http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif%22%20border=%220%22%20%3E[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/subscription.php?do=viewsubscription&pp=20&folderid=all&sort=lastpost&order=desc&page=2[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/subscription.php?do=viewsubscription&pp=20&folderid=all&sort=lastpost&order=desc&page=2[/IMG] -
Teddy jest niesamowity, ma nieprawdopodobne umaszczenie, ach ten kolor:loveu::loveu: a ex to kawał ch*** reszta dziada :roll: Emi dasz sobie radę, bo kobiety są twarde :calus: i mają jaja w przeciwieństwie do facetów :angryy:
-
Teddy bóstwo kocie :loveu: Emi, a dlaczego Twój ex pozbywa się zwierząt? przecież wcześniej nie chciał Ci oddać :roll:
-
[quote name='chita']ja bym im polecila walnac sie w leb:diabloti:[/QUOTE] Dokładnie :mad: ale mogłyby im się przy tym walnięciu rozprysnąć, bo to puste łby :roll::cool3: w sumie żadna strata :hmmmm: :diabloti:
-
[quote name='Alicja']ja się obawiam że po 1sze głód , chociaż teraz jedzonko mają , a po 2 ....może zbliża się cieczka :hmmmm:[/QUOTE] Kurcze no to trzeba któreś ciachać :roll:
-
Jego już nie ma, ale pozostał w Twoim sercu Alu i we wspomnieniach :calus: A to bardzo wiele :calus:
- 78403 replies
-
Magnolie już przekwitły :roll: Botanik UMCS no no.... a może kiedyś byś Beam6 zatrzymała się i zajrzała do niego, warto - polecam :p Do Botanicznego mam 45 km, a do Powsina 99 km, to trochę różnicy jest. No i w Powsinie nigdy nie byłam jeszcze :shake: Ale za to pokaże Wam coś z mojej ostatniej wycieczki do Kozłówki. Była któraś z Was tam? [URL]http://i51.tinypic.com/11tbol1.jpg[/URL] [URL]http://i56.tinypic.com/21e53wl.jpg[/URL] Fajne, co? :cool3:
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Pogoda paskudna, zimno, deszczowo, to i Reksulka łapki bolą. -
ALFIK - młody,śliczny psiak - ZNALEZIONY w lesie - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A tutaj dowód.... :cool3: Gonzik ze swoją świnką Pepą :p :loveu: [IMG]http://i51.tinypic.com/24bkxu1.jpg[/IMG] -
ALFIK - młody,śliczny psiak - ZNALEZIONY w lesie - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Trudno powiedzieć. Psia psychika nam nie znana. Możemy tylko domniemywać. Psiaki czasem mają takie potrzeby, żeby mieć jakiegoś swojego przytulaka. Mój Gązo od dłuższego czasu ma swoją przytulankę. Pluszową świnkę, której nie gryzie, nie szarpie, a kładzie z nią na łóżku i przytula. Może Alfik potrzebuje coś takiego swojego, osobistego, a może tęskni. -
ALFIK - młody,śliczny psiak - ZNALEZIONY w lesie - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cudowne zdjęcie Alfika :loveu::loveu: Jak Alfik byłby suczką to wiedziałabym co zapowiada taka "przyjaźń". Moja Mika [*] jak zaczęła nosić gumową zabaweczkę, spać z nią i w zasadzie nie rozstawać się na chwilę to takie objawy zawsze kończyły się ciążą urojoną :roll: ileż ja tego z nią przerabiałam matkooo :shake: Ale Alfik to chłop i mu nie grozi, więc pewnie to taka normalna przyjaźń :p a co wet sugerował? miał jakiś pomysł? -
Schronisko w Radomsku -psy głodują - napełnijmy brzuszki -zbieramy na karmę!!!
Iv_ replied to vena&vivi's topic in Schroniska
Temido, bardzo mi przykro z powodu Twojej osobistej tragedii :glaszcze: Piękne dary, naprawdę piękne dostaliście :-o -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Iv_ replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
:loveu:Śliczna jest. -
Bądźmy dobrej myśli, mają trochę ogłoszeń, może ktoś sensowny się zgłosi.
-
Fajne zdjęcia Zarki :loveu: kociale też super :loveu: a nowa/stara kotka taka majestatycznie piękna :loveu:
-
ALTAR-piekny, MŁODY psiak w TYPIE PÓŁNOCNYM-doczekał się swojego DOMKU !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jakiejś agresji w stosunku do kota nie zauważyłam ;);) -
Dobry wieczór :p Nadgoniłam zaległości, foty obejrzane :evil_lol: fajne jak zawsze, psiuńcie, kwiatuszki no i gwiazdorka Smerfa :loveu: Od lat mam w planach wybrać się do Powsina i jakoś zostaje to niespełnione :roll: Gioco, powiedź mi czy warto? W końcu to kawałek drogi ;)
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści, mała ma kochającego ludzia i dom :loveu: bardzo się cieszę :loveu: A Ty Anula, trzymaj się :calus: -
MINI - 7 kg MIŁOŚCI i ODDANIA - mała farciara po 3 dniach ma SWÓJ DOM !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia_jot']Iv_, ale mnie zaskoczyłaś ;) Tak, chcę dla Neski taki tunel, ale musi być krótszy (3m to mniej więcej o połowę za dużo :D ) i wolałabym żeby nie miał siateczki (Neska ma tzw.wilcze pazury, strach pomyśleć jak mogłoby się skończyć takie zaczepienie pazura o siateczkę podczas zabawy). Bardzo dziękuję za pamięć. To miłe z Twojej strony :loveu:[/QUOTE] :loveu: Kasia_jot, czasem czymś błysnę :cool3: ;) Dobra to jak wypatrzę inny to dam znać :p -
Żal tych boksiów. Psów w potrzebie ciągle przybywa. Mam wrażenie, że to taka nie kończąca się opowieść. Jak jednemu uda się pomóc, to zaraz kilka następnych w to miejsce się pojawia echhhh :shake:
-
RUMIŚ - śliczny DOJRZAŁY psiak - samotnie CZEKAŁ na ŚMIERĆ z ZIMNA !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale super sesja :loveu: słodko Rumiś wygląda :loveu: [url]http://img33.imageshack.us/img33/292/1004671h.jpg[/url] jakoś tak odmłodniał ;)