Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Alicja'][B]Zobaczcie jakie CUDEŃKA[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204110-Wielkanocne-pisanki-r%C4%99cznie-robione-cude%C5%84ka-z-wydmuszek-%28do-20.03%29[/URL][/QUOTE] Widziałam już wcześniej :razz: a ponoć te cuda stworzył ..... facet :p
  2. Hurrraaaa :multi: :multi: Ineczko, powodzenia!!! :loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Vectra']jak [B]kamieni[/B] napcha w kieszeni , podczas silnych wiatrów :)[/QUOTE] tych co Grosia na wydłubywała z nerek lali :cool3::evil_lol:
  4. :crazyeye: matko to jak udało mi się zajść w ciąże :mdleje::niewiem: :roll:, jak całe życie z nami jakiś pies spał na łóżku :evil_lol: jestem chyba tym wyjątkiem co potwierdza regułę, ciekawe czy badania Niemcy przeprowadzą na mnie :diabloti: Uuuuuuu to fajnie się trafiło, pewnie będzie dobry domek :kciuki: Ineczko :loveu:
  5. [quote name='tomcug']Wczoraj obok okienka z serwisem ogłoszeniowym miałam taką właśnie podwójną strzałkę i mogłam serwis "schować". Dzisiaj staram się schować nerwy.:shake:[/QUOTE] Mi też ta "szczałka" czasem się pojawia :roll: ale większości to znika :mad: [quote name='eliza_sk']Zmuszają nas do wykupienia abonamentu ...[/QUOTE] Też tak myślę :angryy: [quote name='eliza_sk']Jest chętna na Kamcię rodzinka, Konstancin pod Warszawą. Napisałam do Beki ws. wizyty, czekam na odp.[/QUOTE] To trzymamy kciuki za Kamciny domek :kciuki: :loveu:
  6. Trzymam kciuki za Reksika :kciuki:
  7. Witam ;) od jakiegoś czasu jestem jedną z "podglądaczek" wątku Pipi :loveu:
  8. Nadrobiłam wszystkie zdjęcia, filmiki i komiksy :p Zdjęcia słodkie, niektóre dosłownie :cool3:
  9. Śliczna mordeczka :loveu::loveu:
  10. [quote name='tomcug']Jesteśmy bardzo, bardzo ciekawe. :multi::multi::multi: Ależ Ty pięknie opowiadasz, Pinulku, a jaki awatar wypasiony! :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dołączam się :loveu::loveu: :p
  11. Dzień dobry ;) u mnie zapanowała wiosna, a wręcz lato :crazyeye: Ela, zobacz co wynalazłam w sklepie z "antykami" istne cudo :p [IMG]http://i55.tinypic.com/a2rcy.jpg[/IMG]
  12. Pipi, jesteś niesamowitą osobą i oddanie na Ciebie głosu to była sama przyjemność :loveu:
  13. Jestem na zaproszenie, dziękuję. No cóż, niewiele mogę jednak pomóc.
  14. Ginn, robisz niesamowite zmiany u swoich podopiecznych :loveu::loveu:
  15. No przecież on jest cudowny :loveu: ta jego metamorfoza jest niesamowita :multi: gdybym nie była od początku na tym wątku, to nigdy bym nie uwierzyła :shake:
  16. [quote name='kasia_jot']NO, ja wiedziałam, że kto jak kto, ale ciotka Iv_, to na pewno do nas zajrzy :loveu:[/QUOTE] Sie wie :cool3: :evil_lol:
  17. Umaszczenie Bakalii jest po prostu niesamowite :loveu: Pokazałam ją córce, a ta powiedziała "widząc taką kicie jestem skłonna mieć kiedyś kota" :evil_lol:
  18. 03:42 :crazyeye: naprawdę krótko spisz :shake: Ja to się przekręcam na drugi bok dopiero :evil_lol: Chyba zdecydowanie za długo śpię :roll:
  19. Niesamowita metamorfoza niesamowita :loveu::loveu:
  20. [url]http://img851.imageshack.us/img851/6229/matkaprzylodwce.jpg[/url] no niezłe te sępidła :evil_lol: :cool3:
×
×
  • Create New...