Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. No to miałaś niespodziankę :shake: Jak ta suczyna patrzy, ech to życie :-(
  2. Urocze :loveu::loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P3210061.jpg?t=1300741586[/url]
  3. Jak tak można? :shake: makabra :-(
  4. Piękna fotorelacja :loveu::loveu:
  5. Kawał dobrej roboty. Niemożliwe w tym wypadku stało się możliwe, dzięki determinacji kilku osób. Gratuluję wszystkiego co osiągnęliście. Powodzenia!
  6. [quote name='idusiek']ja nie wiem gdzie te metamorfozy....[/QUOTE] Proszę, tu link do metamorfoz [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy[/url] Leon jak najbardziej się tam nadaje :loveu::loveu:
  7. [quote name='andegawenka']Kasiu [*] zaopiekuj sie moją Mamą [*][/QUOTE] Tak mi przykro :-(, współczuje Andegawenko :glaszcze:
  8. [quote name='kasia_jot']Nie mogę sobie tego w żaden sposób wytłumaczyć, taki piękny pies, a tu przez całe 3 miesiące ani słychu, ani widu żadnego domku...[/QUOTE] Też tego nie rozumiem :shake: Altar ma nietypową psią urodę, jest taki piękny. Ten jego pychol jest zachwycający :loveu::loveu:
  9. Ciesze się, że Zafirek daje sobie radę i jest szczęśliwy w swoim domu :loveu::loveu:
  10. Ale piękne foty :crazyeye: :loveu: :loveu:
  11. Niesamowita przemiana, aż trudno uwierzyć :shake: Vercia jest śliczna :loveu::loveu:
  12. Evelin, Pucka, przykro mi z powodu świniolków [*] ciężko żegnać przyjaciół :shake:
  13. Maks wypasiony jak diabli, chyba z tego dobrobytu :roll: o którym czytałam na stronie UM :roll: Gdzieś czytałam taką sentencję..... "człowieka należy poznać dwa razy, raz sam na sam, a drugi raz w towarzystwie" to tylko taka dygresja, bez personalizacji ;) :evil_lol: Cały czas trzymam kciuki za Radomsko :kciuki:
  14. ooo "mlecyki" :p [url]http://images8.fotosik.pl/1583/19e5afdc49208a6b.jpg[/url] Ładniusi :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/1583/b31a0f6d9da39130.jpg[/url] Antenka :diabloti: [url]http://images8.fotosik.pl/1583/292f746d7ec9722d.jpg[/url] Ala, fajne foty :loveu::loveu:
  15. [quote name='wisela1']No, to już... okienko śliczne, firanka czysciutka, schodzę do parteru... W trakcie młody 2 razy wyskoczył.... On dobrze wie kiedy pryskać i kiedy jest poza zasięgiem moich rąk. A ja jak wariatka zbiegałam z drabiny i za kotem. Pełno ludzi.... ale obciach.... Jak ja mam już dosć tego kociszona ;-) Sam sie wmeldował, a teraz nie docenia tego co dostał. Niewdziecznik. [B]Jak mi jeszcze raz zwieje to nie będę już paskudy szukała[/B][/QUOTE] A my w to wierzymy :siara: :p :diabloti:
  16. [quote name='Alicja']Kuba też nie ...ale wiesz ....faceci to co rusz se jakiś problem znajdą ...jak nie fajka to coś innego :lol:[/QUOTE] Fakt :p a to se paluszek np: skaleczą i trze erkę wzywać :cool3: :diabloti:
  17. [quote name='Alicja']to mam przerąbane ...mam 3 facetów w domu (2+ Ozzy) 3 problematyczne istoty :lol:[/QUOTE] Ozzy nie pali :evil_lol: :cool3:
  18. Niesamowita zmiana, aż trudno uwierzyć :loveu:
  19. [quote name='Alicja'] [B] a to w związku z sianem ....sianiem :grins: cześć Ivciu :calus:[/B] [/QUOTE] Ty się śmiej z tego siania.... siana :mad: :eviltong: :diabloti:
  20. Dzielna Sasza, trzymam za nią kciuki :loveu:
  21. Cześć Ala z Ozzulkiem :loveu::loveu: Wiosennie u mnie się zrobiło :p
  22. Co u gromadki? ;)
  23. Echhhh słodka chudzina. Wygląda na takiego grzeczniutkiego, posłusznego. Jak można było tak zagłodzić zwierze? Jak można samemu, jeść gdy ma się świadomość, że ktoś inny obok głoduje? Wiem to retoryczne pytania, ale same się cisną, więc jak nie pytać no jak :shake: :shake:
×
×
  • Create New...