Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Śliczne te boksie, może komuś akurat wpadną w oko. Jakiemuś boksiolubowi ;);)
  2. Ładna sunia taka dropiata ;)
  3. To jakiś horror :shake: :angryy: :angryy:
  4. [quote name='joaaa']Poduszka z Basi :) [url]http://img69.imageshack.us/img69/6004/basiamysz.jpg[/url] Basia żyje i ma się dobrze. :)[/QUOTE] Biedna Babcia ;) To Mysza tak się na niej powaliła? Wygodnickie te Twoje psy :diabloti:
  5. Ileż w nim jest woli życia, To niesamowite.
  6. I ja jestem u boksiołków. Niestety niewiele mogę :shake:
  7. Biedny kocinek [B]:-( [/B]Loluś [*]
  8. Śliczne psiaki :loveu::loveu: a "śmietnikówka" jak urosła :crazyeye: ;)
  9. Zaglądam do Rufika kudłaczyka ;);)
  10. Spokojnych Świąt Alu :calus: Te boksie cudne, tylko trochę wychudzone. No ale warunki mają nieciekawe z tego co mówisz. Nie zła wola, tylko bieda :shake:
  11. Widzę, że tu ..... książka kucharska :razz: no i super, sama jakiś przepisik sobie podbiorę :evil_lol: Bazyliowa, gratuluje wypieków :p A za Księciunia trzymam kciuki :loveu:
  12. Masakra to moje :D:D ;)
  13. [quote name='Menrzuś']Ja jestem codziennie ;)[/QUOTE] [quote name='Iza i Avanti']Ja też ;) Co to za Mania? Fajowa dziewczynka![/QUOTE] Ja też ;) Massi tylko z Feniksem współpracują? czy z innymi rezydentami też się zaczęła dogadywać? Moje wspomnienia dotyczące jej są raczej niefajne, napędziła mi strachu :oops: Podoba mi się imię "Mania" :p ładniejsze jak Massi, czy Maseczka :evil_lol:
  14. Super [URL]http://images8.fotosik.pl/1722/21f91c24294afa02.jpg[/URL] :p To mnie rozwaliło :D:D [URL="http://images8.fotosik.pl/1722/a5df6c7b965aa85d.jpg"]http://images8.fotosik.pl/1722/a5df6c7b965aa85d.jpg :loveu: :evil_lol: [/URL]
  15. To w takim razie udam się do Ciebie po poradę, gdzie zjeść dobre pierogi w Sandomierzu? Może w maju będę na krótkiej wycieczce to bym popróbowała, bo ja uwielbiam pierogi, ale rzadko robię i jadam :roll: Szpinakowe też lubię :p
  16. [quote name='Alicja']sama glukozamina nic nie daje , musi być Kolagen do tego U nas też kwitnąco ...i ja też tak wyglądam :diabloti: ... łapnęłam wirusa od Bilci :lol: ,zapuchnięte mam oko ,katar taki że nos też spuchnięty i kaktusa w gardle[/QUOTE] Przez fona zaraża :crazyeye: :crazyeye: :mdleje: :diabloti: ale najważniejsze, że kwitnąco wyglądasz :p
  17. Alu, a glukozamina w dużych dawkach? U mnie dzisiaj ciepło, słonecznie, zielono, kwitnąco i cudnie :p
  18. Widzę ciocia, że komputer jakiś masz już na stałe ;) Wiesz, u mnie poniżej 10 zł nic nie zjesz :shake: tak było i w 2010 :roll: A przynajmniej smaczne były? :razz:
  19. [quote name='haliza']Cieszę się, że cieszą oko moje futerka ;)[/QUOTE] Są śliczne i robią wrażenie :loveu::loveu:, ale ten kocur to dopiero robi furorę :evil_lol: normalnie wielki pluszak :diabloti: a wnusia bardzo słodko wygląda :p
  20. Śliczne zdjęcia, super sesja fotograficzna :loveu::loveu: Pinuś bardzo dzielny był u lekarza :p Moje też dostają płyn do wody, na świeży oddech i kamień :cool3: Ja używam Dental Fresch amerykańskiej firmy. Jedna łyżeczka płynu na każde 250 ml wody. Psy piją wodę bez problemu ;)
  21. Ładna Krówka :p i z zielonym jej do ..... pyska :evil_lol: :cool3: Macie dywany z ziarnopłonu i fiołków ;) ;)
  22. Tyle ogłoszeń i pewnie cisza :niewiem:
  23. To schody rzuciły się na Monisie :mad::mad: no bo przecież ona nie jest pierdoła :cool3: Fotki cudne :loveu: pogratuluj tatulowi Monisiowemu talentu :p
×
×
  • Create New...