Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='haliza']Tyle na dzisiaj, troszkę pokazaliśmy naszych zdjęć :roll:[/QUOTE] No tylko troszkę :roll::roll::eviltong: Ale był kocur pluszowy :evil_lol: Tomiś i Amanda :loveu::loveu: i dzidzia słodka :p
  2. Oj biedna Myszka :shake: ale miejmy nadzieję, że to nic poważnego :shake: Będę trzymać kciuki za Myszkę :kciuki:
  3. [quote name='haliza']Niestety na resztę towarzystwa poczekasz do przyszłego tygodnia, bo przyjeżdżają na tydzień z aparatem ;):evil_lol: - odnośnie drugiej części pytania to masz jakieś zwidy :eviltong::evil_lol:. Na zdjęciach wyraźnie jest Tomiś i Amanda :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Amanda w nowej fryzurze strasznie mi się podoba - taka pucia :loveu: No dobra, poczekam :roll: ale kocur(olbrzym)to mój idol :p taaaaaa zwidy :siara: tralalala :siara: :eviltong: Owszem wyraźnie: Tomiś, Amanda i ....... Ktoś :eviltong: :mad: :evil_lol: :cool3:
  4. Śliczny Tomiś i Amanda :loveu::loveu: czekam jeszcze na kocura :cool3: i dzidzię :lol: a ktoś jeszcze jest na zdjęciach, kto? :razz:
  5. Ale słodka :loveu: cudna mordeczka :loveu::loveu: i jaka dzielna uuuuu :loveu: Jeszcze zdjęcie Tomika :mad: i kocura :p i dzidzi :multi:
  6. Cześć Emi :loveu: widzę, że same dobre wieści u Ciebie, bardzo się cieszę! Zdjęcia kociszonów i Zarci super :multi: Z przyjemnością wyśle córci kartkę, jak będę znała adres ;)
  7. Rudy :p :evil_lol: :cool3:
  8. Weszłam tu z czyjegoś banerka, jestem w szoku widząc tą biedę :shake: jak można było mu to zrobić, no jak :angryy::angryy::angryy:
  9. [quote name='wisela1']No to się chyba pogryziemy bo ja też...... Okropne zołzy z nas muszą być.... Ale zanim mnie zagryziesz to poczekaj aż skończę rzecz wiadomą. Ostatnio kiepsko idzie bo bo snuję sie jak zombi.... Chociaż dzis już zrobił mi pobudkę prawie w południe bo dopiero przed 4.... Byłoby OK gdyby nie to ze trzecią....[/QUOTE] Zołzy zołzowate :diabloti: Czekam, ja spokojny i cierpliwy człowiek :p
  10. Bardzo piękne zdjęcia Zafirka :loveu: widać, że jest szczęśliwy :loveu: i Rodzinka też zadowolona :loveu: P.S a jak Zafirek sobie radzi w codziennym życiu?
  11. Alu, wpłaciłam dziś na Twoje konto z bazarku mojego 234 zł i za Twój bazarek 11 zł, razem 245 zł. Jak otrzymasz kasę, proszę potwierdź na wątku :p Niestety transakcja filiżanki z motylkami została anulowana :shake: cóż nieodpowiedzialni wszędzie się zdarzają :roll: wystawię ją na następnym bazarku ;)
  12. [quote name='panbazyl']a mnie wyszło że jestem kundelkiem :) Pozdrowienia dla zwierzaczków![/QUOTE] A ja jamnikiem :mdleje: :D
  13. Matko, niekończąca się opowieść :shake: jedno odejdzie w to miejsce jest następne :shake:
  14. facety :roll: :roll: :roll: :diabloti:
  15. Śliczne :p [URL]http://img151.imageshack.us/img151/5449/dsc0323g.jpg[/URL] Boskie :p [url]https://lh3.googleusercontent.com/-pD7xJTh40ek/TeDX4voM_KI/AAAAAAAACa8/ejSu7I4UPH0/s640/S6300668.JPG[/url]
  16. [quote name='Doginka']Ale super skojarzenie:crazyeye: Ozzy Anioł:lol::loveu:[/QUOTE] Sama popatrz :razz: ma skrzydła? ma :cool3: [IMG]http://i53.tinypic.com/35iass0.jpg[/IMG]
  17. Piękne foty :loveu::multi::loveu: a tutaj Ozzulec wygląda jak ........ :crazyeye: anioł ze skrzydłami :cool3: :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/1979/f63162b512f5538f.jpg[/url]
  18. Ciężka sprawa :shake:, a Mańka to pies fundacyjny?
  19. [quote name='tomcug']Nareszcie znalazł swoje miejsce na ziemi....[/QUOTE] Udało się chłopaczkowi :loveu:
  20. Jaka słodka pysia :loveu::loveu::loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/_SVlO6uK8rTI/TdfDmVIYtnI/AAAAAAAACWk/J5S6--lYLzY/s640/100_9412.JPG[/url] Piękne zdjęcia spacerowe Heciu :loveu:
  21. Taki widok - bezcenny :loveu::loveu::loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_SVlO6uK8rTI/TddUPMqf_VI/AAAAAAAACVo/UyCn5qJiSco/s640/S6300572.JPG[/url]
  22. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. Okazało się, że to nie bieda, ale zła wola ludzi doprowadziła do takiego stanu i wyglądu psy, niestety :shake: przykre :shake: [B]Alu, na moim bazarku uzbieraliśmy dzięki hojności licytujących [COLOR=red]234 zł na boksie [/COLOR][/B]:loveu::loveu: Pewnie na sterylkę już będzie :multi:
  24. Poznałam Igo osobiście. Dotykałam i głaskałam. Był pięknym, majestatycznym, mądrym staruszkiem. Takim zapamiętam Igo. [IMG]http://i55.tinypic.com/2rxhct1.jpg[/IMG] Joasiu :calus: kiedyś wszyscy razem się spotkamy i one i my.
  25. Joasiu, tak mi przykro :calus: Igo [*]
×
×
  • Create New...