Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. A co Ty Ela, myślałaś, że one muszą o tym głośno mówić :roll: przecież każdy o tym wie :eviltong::eviltong:
  2. [quote name='panbazyl'] I przestań analizować czego nie zrobiłaś! Bo zrobiłaś dużo a nawet więcej. popatrz na te pierwsze zdjęcia. A nie musiałaś robić nic. A czego nie zrobiłaś? Pewnie u fryzjera nie byłaś, nie kupiłaś perfum, lakieru do paznokci, nowych korali.[/QUOTE] Bardzo mądre słowa!
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]przyznaj się że Ty też :grins: A u nas LEJE i cały czas grzmi :diabloti:[/B] [/FONT] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=5][B]ZAPRASZAMY z Ozzulkiem na bazarek dla boxiaków [/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/QUOTE] Ja nie :shake: jakaś niedorajda jestem :oops::roll: U mnie słoneczko świeci i duszno jest :p
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]chyba czas iść spać....przeczytałam prostytutek :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='fioneczka']leżę i kwiczę ... ja też tak przeczytałam :roflt:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::diabloti:
  5. [quote name='tomcug']Madziu, napisz, co u naszego Pinka i może parę fotek prosimy.:cool3:[/QUOTE] Też chętnie poczytam i popatrzę :loveu::loveu:
  6. Daliście mu 6 lat miłości i to najważniejsze, miał chłopak szczęście :calus: Reksiu [*]
  7. Gratuluję :loveu: ja nie wiem jak Ty w ogóle za Krą nadążasz ;) :evil_lol:
  8. Czekam na wyrok, oby był jak najsurowszy! :angryy:
  9. Piśka się czai :loveu: :evil_lol: [url]http://img853.imageshack.us/img853/7107/bodziorudypisia.jpg[/url] Ładny ten białasek, a futro to rzeczywiście musiał mieć przygrube patrząc po tej wyczesanej kupie kłaków ;)
  10. Halizko, ja widzę, że wam wszystkim trzeba trochę dyscypliny :mad: na spacerkach :cool3: a kocur to jakaś rasa niedźwiedzia ;) :diabloti:
  11. Grosz na Dunie wpłacony. Myślę, że jej się uda, bo tyle dobrych dusz wkoło niej się zebrało :loveu: :loveu:
  12. Alu :loveu: pozwolę sobie zostawić u Ciebie na wątku linki do dwóch moich bazarków :oops: [U]ceramiczny:[/U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/209753-lt-lt-Ceramika-na-koty-Joli_K-do-27.06.11-do-godz.-22.59-lt-lt?p=17093219#post17093219[/url] [U]kosmetyczny:[/U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/209770-lt-lt-lt-lt-Kosmetycznie-na-koty-Joli_k-do-28.06.11-do-22.59-lt-lt-lt-lt[/url] Zapraszam ;);)
  13. Każdy zwierzak swój rozum ma i umie kombinować ;);)
  14. Alusiu, wszystkiego Najlepszego z tej Okazji dla Ciebie i pana C :loveu::loveu: [IMG]http://www.prezenty4u.pl/galerie/k/kubek-na-25-rocznice-slu_192.jpg[/IMG]
  15. Pozwoliłam sobie zrobić i drugi bazarek na rzecz podopiecznych Joli ;) Tylko w taki sposób mogę pomóc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209770-lt-lt-lt-lt-Kosmetycznie-na-koty-Joli_k-do-28.06.11-do-22.59-lt-lt-lt-lt?p=17094662#post17094662[/url]
  16. Z przyjemnością zawiadamiam, że popełniłam bazar na podopiecznych Joli ;);) [url]http://www.dogomania.pl/threads/209753-lt-lt-Ceramika-na-koty-Joli_K-do-27.06.11-do-godz.-22.59-lt-lt?p=17093219#post17093219[/url]
  17. Boże, co za smutna wiadomość :-( Myszka [*] Joasiu :calus:
  18. A tam nie zapomniały, tylko na pewno zabiegane ;) Halizka, Ty nie przeginaj z jedzeniem :mad::mad: bo utuczysz sierściuchy tak jak kocura :eviltong: i nie dość, że masz mega kota (nota bene cudny:p), to będziesz miała mega psy :diabloti: Trzeba spacerować i spacerować.... :painting::painting: :cool3:
  19. Ja nie wiem, skąd Kra ma tyle energii :niewiem: ;)
  20. Emi, jak Twoja wysypka? plamy poznikały? Kartka doszła? ;) Pani na poczcie powiedziała mi, że będzie szła 3 dni :mad: :roll:
  21. Alu, a może wrzuć sobie link do petycji w podpis, to więcej osób podpisze.
  22. [quote name='Alicja']hahah dokładnie :) [COLOR=red][B] PROSZĘ WAS BARDZO !!! Podpiszcie się na TAK pod tą petycją .... to dotyczy resztki terenów zielonych wokół Rybnika ..min okolic nasze ,,żółtej rzeczki ,,nad którą Ozzy miał takie cudne foty ....[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.petycje.pl/petycja/7407/w_obronie_parku_krajobrazowego_na_%C5%9Alssku_.html[/URL] pamiętajcie o weryfikacji podpisu na maila [/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Zweryfikowane, podpisane :p
  23. [quote name='haliza']Wszystko na zamówienie :roll::evil_lol: - obiecałam, że będą jak dorwę się do aparatu :razz:[/QUOTE] Udało Ci się :mad::eviltong::p Zwierzyniec masz super :evil_lol: wnusia przesłodka, taki cukiereczek :loveu:, a w dodatku jaka pomocna w kuchni :crazyeye: :diabloti:
×
×
  • Create New...