-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
dzisiaj to one miały całą sesję fotograficzną dzięki Ince Betince i Jackowi :) który pomogli bardzo mi dziś w schronisku :loveu: jeszcze raz dziękuję- a psiaki są wprost cudne do ludzi ona ma pyszczek siwy, ale ząbki dość ładne i żwawo chodzi, chętne się razem bawią,wyszyły z boksu razem, ale też chodziły osobno i w sumie wtedy skoncentrowane są na człowieku - naprawdę super psiaki, ona trochę odważniejsza , on bał się trochę wyjść z boksu, ale jak już wyszedł to cieszył się tak samo :) No nic tylko je brać do domu
-
SOS - Starszy, Spokojny Spaniel szuka DT lub DS w schronie umrze
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
jutro postaram się do niego zajrzeć i zrobić lepsze fotki -
oby sié udało, a moze go zglosić do dalmatycznkow, bo on na100% miał jednego z rodziców dalmata
-
Basia to nie o to chodzi, zebys nie pisała, tylko , ze może każdy napisze co może zrobić dla nich, bo po prostu takie bezosobowe pisanie zróbcie, nie daje efektu, bo nie jest konkretnie do nikogo skierowane, poza tym generalnie tryb rozkazujący zawsze bardziej zraża niz zachęca , dlatego moim zdaniem lepiej jak każdy napisze ja mogę dla nich zrobić to i to konkretnie, a nie pisanie robcie ogłoszenia, drukujcie plakaty...bo kto ma to zrobić??Basia nie chce zebyś się obrażała, bo i tak mało osob coś robi tylko piszę swoje spostrzeżenia. Sama chętnie poświęciłabym im tyle czasu co kiedyś mogła innym psiakom , by ich uratować i zła jestem , ze nie bardzo mogę. Chociaż chcę się na nich skupić tylko , ze przed wszystkim trzeba je poznać poza boksem, bo nawet jeśli znajdzie się jakiś dom to jak będzie miał masę pytań - jak chodzą na smyczy, cy tolerują koty, a to i tam to. Ja chętnie bym wyprowadziłam je pojedynczo by zobaczyć jak reagują w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem, ale potrzebuję drugą osobą, bo nie mogę ryzykować, ze któreś mną szarpnie lub będzie ciągnąć jak lokomotywa. W niedziele jak pisała Marta będzie akcja w rynku tam przydałoby się porobić dla nich ulotki , zeby rozdawać ludzią, ja niestety nie umie tworzyć ulotek :( A marzy mi się, zeby je zabrać do rynku jako psiaki do adopcji -tylko własnie do tego muszą być 2 osoby. Basia ja chcę jutro jechać jak możesz być w schronisku to mozemy we dwie spróbować wyciągnąć je pojedynczo z boksu
-
Basia chyba kazdy sobie zdaje sprawę w jaki sposob można psy promowac, ale problem głownie tkwi w tym , ze nie ma komu robić :( takie pisanie porobcie , wezcie się za ogloszenia , zróbcie to czy tamto , to takie pisanie bez echa , ktoś konkretnie musi napisać, ze może zrobić to i to. Sama pisałaś , że ogłoszeń nie robisz w sumie szkoda, bo ostatnio prawie nikt nich nie robi dla psiaków, a czas każdemu to zajmuje i w tym tkwi problem.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
to sie zgadamy na gg - jak cos to napisz mi szczególy, kurde tylko ktorego psa wytypować do zabrania do rynku A będę chusteczki z napisem szukam domu??? -
Śliczna i rozkoszna sunia - Pekineczka MA DOMEK! :)
GoskaGoska replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Magda zmien tytul moze , a 350zl to bardzo duzo, ja za fibi placilam 250zl chyba a to owczarek, moze by zrobic poza Wrockiem bylo by taniej??? ale tak czy siak nie mamy nic na razie -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Marta a ty bedziesz w niedzielę w rynku? Myslalam o tym , zeby jakiegoś psiaka ze schroniska moze zabrac -ale nie wiem czy się zgodzą?? -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
a ja za Olafka przelalam do konca roku -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczka wedlug listy to od lipca nie płacisz czyli 4 mce teraz zaległe, ale jak nie masz finansów to jakoś na raty :) albo najważniejsze zebyś teraz nie zapomniała prosimy resztę o wpłaty, bo zbliża się nowy miesiąc -
8latek schronisko Wroclaw http://www.dogomania.pl/threads/193585-Pi%C4%99kny-owczarek-d%C5%82ugow%C5%82osy-8latek-a-jednak-bezdomny-Wroc%C5%82aw
-
Spaniele amerykanskie w potrzebie
GoskaGoska replied to Edzina's topic in Cocker spaniel amerykański
spaniel w potrzebie w schronisku we Wroclawiu - lagodny, mily do ludzi, ale z pysia ma niemily zapach i tylnie nozki stawia na sztywno jak dla mnie - pilnie potrzebuje pomocy w schronisku z ulicy nikt go nie adoptuje ok 8lat [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193588-SOS-Starszy-Spokojny-Spaniel-szuka-DT-lub-DS-w-schronie-umrze?p=15453250#post15453250[/URL] we Wroclawiu ostatnio wolontariat zajmujący się adopcją bardzo się wykruszył, jak możecie pomożcie mu :( [IMG]http://i54.tinypic.com/qss5zl.jpg[/IMG] -
SOS - Starszy, Spokojny Spaniel szuka DT lub DS w schronie umrze
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no wlasnie nawet się nie zapytalam od kiedy :( zaraz ciotki spanielowe muszę poinformować -
Piękny owczarek długowłosy 8latek a jednak bezdomny Wrocław
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no piękny, tylko że jednak 8lat może odstraszać chętnych, tym bardziej, ze do nowego schroniska jednak i mniej ludzi przychodzi i ciężej te psiaki wypatrzeć -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
i jeszcze starszy spanielek potrzebujący pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/193588-SOS-Starszy-Spokojny-Spaniel-szuka-DT-lub-DS-w-schronie-umrze[/url] [IMG]http://i54.tinypic.com/qss5zl.jpg[/IMG] -
Jest to spokojny spanielek dogaduje się z samcami, lubi głaskanie, spokojny , łagodny seniorek ma 8lat- ale on jest coś schrowany- p. Lidka ze schroniska mówi, ze zęby ma nawet ładne, ale z pysia nie zbyt mu pachnie najprawdopodobniej ma coś z układem pokarmowym i ma coś z tylnymi lapami jak na moje oko stawia tylnie łapki sztywno, ale cudowny psiak potrzebujący pomocy jest w boksie nr 42 [IMG]http://i52.tinypic.com/n4idr5.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/qss5zl.jpg[/IMG]
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
nowy wątek proszę dodać do listy wątków wrocławskich piesków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193585-Pi%C4%99kny-owczarek-d%C5%82ugow%C5%82osy-8latek-a-jednak-bezdomny-Wroc%C5%82aw?p=15452360#post15452360[/url] [IMG]http://i56.tinypic.com/28a6qn6.jpg[/IMG]