Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. a juz sprawdzone jest czy on w ogóle jeszcze jest
  2. graynew moim zdaniem to trochę faktycznie emocjonalnie zareagowałaś - bo ja wiem , ze firma sprawdzona z terenem i ludzie też ok itd, ale tu tego nie napisałaś, więc dlatego się Marta dopytuje - bo ja też jak słyszę, ze pies do firmy to nie jestem zachwycona - bo nie jeden pies z firm na starość ląduje w schronie, a jego rola często się sprowadza do siedzenia w kojcu a w nocy biegania. Co innego jak się ludzi poznało to pewnie nich idzie do firmy. Marta też już wydawała psa do firmy, bo ludzi poznała, ale tez była sprawdzić firmy, które się okazały porażką. Pisać, ze woli , zeby psy siedziały w schronie niż szły do domu to ciut niesprawiedliwy, kiedy to ona ostatnimi czasy najwięcej była w schronisku i przyczyniła się do wyciągnięcia spore ilość psów z wrocławskiego schronu.
  3. tak na morusku warto, do mnie tez się czasami czasami z tej str ludzie się zgłaszają, gumtree, cafeanimal, adopcjeorg , szczeniaki na kupiepsa, alegratka i autogielda czasami
  4. a tej Pani od maila możesz odpisać, ze niestety to nie jest jej pies, bowiem właścicielka tego pudla została odnaleziona przez schronisko i nie była zainteresowana odebraniem go.
  5. sluchaj ta pani właścicielka wiedziała , ze pies jest w schronisku !!! Nie obebrała go przez miesiąc czasu!!! nie ma sensu dochodzi czy znów się odezwała ona czy nie, do właścicielki psa został wysłany list, bo w danych nie było telefonu - ona po tym dzwoniła do schroniska - mówiła, ze się cieszy , ze pies żyje , ale nie ma 35zł zeby zapłacic opłatę schroniskową!!! W biurze zostala poinformowana- ze zwolnią ją z tej opłaty - a ona to olała i psa nie zabrała
  6. no chyba jechać 200km w jedną stronę, gdy jest się w 9 miesiącu ciąży to nie jest dobry pomysł, by usłyszeć to co usłyszała przez telefon. Również kolejna rozmowa telefoniczna nic nie wniesie, bo wersje przytuliska znamy, zas odpowiedz na zadawane pytania nie padają - tylko praktycznie z tych info, które zostały przekazane wiadomo, to co na samym początku. Muszą zostać wysłane oficjalne pisma - skoro nie można się nic więcej dowiedzieć. Werona sama napisała, ze dowie się jak najwięcej - dlatego Marta wysłała na pv konkretne pytania - myślę, ze droga listowna jest bardziej wskazana niż telefoniczna , bowiem list można ze skanować i pokazać publicznie i nikt nie będzie mial pożniej podstaw , ze ktoś sobie coś wymyśla. Dla mnie sprawa jest jasna, zarówno z rozmowy telefonicznej z p.Wandą jak i opisu kamikadze - pies został zabity bez podstaw prawnych i bez zgody właściciela, zaś po samym fakcie również nikt się nie poczuwał, aby opiekuna poinformować o cały zajściu
  7. dziewczyny - ja mogła przeoczyć ten wpis - znalazłam go po cytacie, ale staram się czytać wszystko co jest tu napisane - kamikadze napisała to według dogo wczoraj po 13 godzinie - ja przeczytałam to dziś i widzę po reakcji , ze większość z was dziś to zauważyła - może to być , ze dogo ostatnio świruje - czy o co chodzi, ze wczorajszy wpis jest dziś widoczny? chyba, ze jestem gapa - to sorry
  8. jak sytuacja była skrajna skoro pies byl w boksie?? jak sytuacja była skrajna skoro dał się zrobić zabieg eutanazji - to nie dało się dać środka uspokającego - skoro było tak, a nie inaczej? szkoda , ze osoba pisząca wyjąsnienie nie wie nawet, ze pies był w schronisku a wyciągany był z powodu łapy a nie agresji. i szkoda, ze nikt się nie poczuł do poinformowania Marty ani przed pojęciem decyzji ani po podjęciu decyzji- gdyby Marta sama nie zadzwoniła kiedy byśmy się dowiedziały, ze pies nie żyje? i możecie mi wyłumczyć jak to jest, ze pies w jednym miejscu siedzi przez grubo parę miesięcy z mniejszymi samcami i nigdy zadnego nie zaatakował - a nagle w przytulisku się nie dogaduje?! i w sumie czemu przez tyle miesięcy nie był kastrowany - przecież przy braku tolerancji na inne psy , przed wszystkim robi się kastracje. Pisanie o hotelowaniu psów koło miejsca zamieszkania nawet nie skomentuje za bardzo, bo psy się wysyła tam gdzie są miejsca i za ceny,ktore mozemy opłacic i to normalne, a we Wroclawiu nie ma tanich hoteli i psy są w różnych miejscach Polski, co nie znaczy , ze jak pies jest daleko to może zostać zabity, bez pytania o zdanie. Na zasadniczne pytania nie ma dalej dopowiedzi - czyli czemu nitk nie zadzwonił zapytac o zdanie , czemu nawet po fakcie nikt nie zadzwonił! czemu pies nie został na kwarantannie? I gdzie wolontariuszka zgłosiła się do lekarza na szycie- bo rozumiem, ze jak bylo tak tragicznie to nie obyło się bez wizyty u lekarza. Ta decyzja została podjęta pod wpływem emocji i paniki - niezgodnie z wszelkimi zasadami i tego nic nie wytlumaczy. Nawet psy , które pogryzły dzieci ,które pożniej lądują w szpitalu i są medialne sprawy z tego robione - są na obserwacji - a nie zabijane raz dwa. to nie my się mamy tlumaczyć co i jak , tylko to my żądamy wyjaśnien czemu wszelkie zasady zostały pominięte.
  9. hehe to teraz Kenzo po psie poznam jak będę ze swoją :razz:
  10. Poker a czy wyjaśniło się ze szczepieniem? czy był zaszczepiony Majkel czy nie?
  11. śliczna ona jest , az dziwne, ze jeszcze się o nią nie biją
  12. hm ..KInga tylko czy psiek znosi dobrze jazdę samochodem i lubi dzieci to ze schroniskowymi cięzko by bylo powiedzieć . Pies musiałby być z DT - od spanieli jest Asia&Ginger , a pudlowatych dam ci wątek ; [url]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie-NA-CITO-DT-GROZI-UA-PIENIE[/url] jeszcze gdzieś jest wątek kudłaczy w potrzebie, ale jak Pani wymienia sama rasowe i do tego młode, lubiące dzieci - to powiem szczerze , ze takie pieski szybko w PL idą do adopcji czyli młode, śliczne , bezproblemowe i jeszcze w typie rasy.
  13. o kurcze nie dobrze, musi na cito do lekarza - jejku malutka trzymaj się, moze te puszki jednak jej nie służą :(
  14. Spajki jest dowodem, ze nigdy nie można się poddawać i trzeba szukać cały czas Dt i DS :)
  15. aha i koniecznie proszę zróbcie wyróżnione allegro na 7 dni - i napiszcie , ze sunia ma 7 dni pozniej eutanazja - czasami ludzie się litują i pomagają. te 12zł za wyróżnienie mogę komuś pożniej przelać na konto ze skarpety psiaka - niestety więcej nie mogę dla niej zrobić , bo u nas też psy które trzeba do hotelu wysłać, bo będą inaczej uśpione :-(, ale pospamuje trochę dogomaniaków im więcej ludzi się dowie, tym większa szansa, ze uda się jej pomoc
  16. Kenzo a to chyba park gdzie i ja chodzę jak jestem w Wrocławiu :) niedaleko Factory :)
  17. jejku widzę , tez masakra jak przepełnienie to usypiają , dobrze, ze wet choć jednego nie chce uśpić - u nas starszuków znów cała masa tak samo , a który ma iść pierwszy na odstrzał? ma wątek? ale w tytule napiszcie o eutanazji , bo przecież taki tytuł nie oddaje dramatu
  18. poza tym jakbyś nie wiedziała to z psem miałyśmy dużo wspólnego - a to , ze prowadzi się przytulisko i ma się duża liczbę psów to nie znaczy jednostka może zostać zabita - niezgodnie z wolą opiekuna , który nie został o niczym poinformowany, niezgodnie z prawem i niezgodnie z moralnością osoby - będącej miłośnikiem zwierząt. Poza tym jeśli nie wiesz , kto co robi to nie wygłupiaj się sama i nie pisz kto , jak działa i co robi poddając to ocenie - skoro kompletnie nie masz wiedzy na ten temat. Szafir nie był własnością P.Wadny i nie miała prawa wydawać na niego wyrok - to był pies , który był tam hotelowany - jakby ci najważniejsze informacja uciekła!!!
  19. no aby się zakochali i oby byli dobrymi ludzmi - trzymamy kciuki za psiaka
  20. wiecie co moze figrurować bo nie sądzę by ktoś str aktualizował w tym czasie, bo to tez chyba jakaś wolontariuszka prowadzi i pewnie raz na jakiś czas wprowadza nowe dane- a smierc Szafira to świeża sprawa
  21. myślę, ze on odnajdzie się wszędzie , bo to fajny chlopak
  22. CO ZA BABSZTYL!!! NO JUZ LUDZKA GŁUPOTA NIGDY NIE PRZESTANIE MNIE ZASKAKIWAĆ - MYŚLĘ MARTA , ZE skoro pies faktycznie jest starszy nie ma co oszukiwać ludzi, bo pozniej wywalą. Nie mogę wyjść z szoku jaki tupet trzeba mieć!! zero moralności - wypieprzyć psa i pożniej sprawdzać warunki i wpadać w odwiedziny , na szlag by mnie trafił
  23. sliczny biedaczek, cioteczki po reklamujcie wątek może się znajdzie kasy , gdyby nie to, ze sama mam do wyciągnięcia psy chętnie bym mu pomogła na razie sie zapisuje.
×
×
  • Create New...