-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
zapiszę się u niego
-
guz wiekszy niż głowa!!!! JAMNIKOWATA STAROWINKA ZA TM :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to się sunia pokazuje , bo czasu nie ma -
guz wiekszy niż głowa!!!! JAMNIKOWATA STAROWINKA ZA TM :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj faktycznie guz paskudny :( ale co szukamy jej domu stałego i oglaszamy? -
Wrocław.Rottweilerka Sonia - pulchna babcia ma dom !
GoskaGoska replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
dziękujemy Fundacji i Iwonce , ze ma rękę na pulsie -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
a wiecie co z dwojga zlego - schron obecny- czy nowy schron nawet na zalewowych terenach- to ja wolę, zeby te psy miały wreszcie możliwości większego przeżycia- teraz dochodzi do zagryzania - psy co nie tolerują innych są uspiane, bo nie ma dla nich izolatek - a te parę bosków to za mało i pożniej wybiera się mniejsze zło i decyzja który da sobie radę a który nie , choc tak naprawdę na ogólny nie może iść żaden -
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
GoskaGoska replied to kika22's topic in Już w nowym domu
zapisze się u niego , bo niewiele teraz pocznę -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no wlasnie za co to jedno, a drugie hotel gdzie ktos uczestniczy w adopcjach , znow sytuacja patowa :( -
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
podniosę bo spadł wątek bardzo -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gisellko on ponoć nie jest grubasem tylko sierć ma taką :) -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:B-fly:wszystkim dzielnie wpłacającym wpłaty sierpniowo-wrześniowe w poście nr 1 mam wieści od Czarka cyt: blockquote {padding-left: 1ex; margin: 0px 0px 0px 0.8ex; border-left: #cccccc 1px solid;} p {margin: 0px;padding: 0px;} Aż mi go szkoda kiedy próbuję mu zrobić zdjęcia, po kilkunastu próbach wzięłam go w koncu na smycz, ale tanczyl i próbował uciekać... Tu jesteśmy na spacerku, widać że biedak odwraca głowę żeby tylko jak najdalej od aparatu... Jest zdrowy, ma doskonały apetyt, ale podczas upałów usiłuje znaleźć najchłodniejsze miejsce i często kładzie się na kafelkach w łazience. Na dwór wychodzimy na moment, a na "pobieganie" dopiero po zachodzie słońca -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
GoskaGoska replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
a Gorka jesli ma stado psiakow to do człowieka się nie przekona, powinna właśnie pobyć trochę w domu sam na sam z człowiekiem , zeby poczuła , że człowiek też może być jej stadem i nauczyła się z nim żyć. To , ze jest lękliwa coż to też może być taka jej "uroda" procz braków w socjalizacji. Ja znalazłam szczylka jak miał 3 miesiące, teraz ma prawie 3 lat, ale tak czy siak jak tylko upadnie coś na podłogę od razu ucieka , każdego ruchu się boi, nawet jak za szybko się przejdzie kolo niego, to obiega od miski. Ludzi bardzo polubił i chętnie się mizia, choć do nieznanych osob nieśmiało podchodzi, ale mimo, ze nikt go nie bił, nie robił mu krzywdy i człowiek może mu się kojarzyć tylko z czymś dobrym to jest bardzo lękliwym psem. Nie ma co liczyć, że Górka się zmieni i przestanie się bać, tylko dobrze by było jakby ceniła sobie towarzystwo człowieka -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaksięgowało się do holly wpłata:) w rozliczenia piszę ją na dole będzie do łatania dziur i od Mruczki 25zł dziękujemy :loveu: -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no to trochę przegięli z ceną -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zawsze do jamora można zapisać ją do kolejki tylko jakie koszty, bo teraz nasza holly w sumie w większość ją utrzymywała a co będzie pożniej nawet nie chce myśleć choc ze szkoleniem hotelik i to sprawdzony i nie za fortunę to nie ma pojęcia :roll: -
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
GoskaGoska replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
siedzę i płaczę, ze ten psiak w sumie miał tak mało czasu by nacieszyć się człowiekiem , ale i tak miał wiele szczęścia :( -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no i tak ludzie się wakacjują i mają w d ... adopcje :( 09.07 Basia D 20zł 05.07 Isiak 10zl -
Proszę o ogłoszenie, 6 szt. 6 tyg szczeniąt szuka domu - Wrocław!
GoskaGoska replied to orchidee's topic in Już w nowym domu
nie wydawaj tych psiakow byle komu i kto pierwszy ten lepszy, absolutnie to, ze kolejność zgłoszeń decyduje bym skasowała , bo to ściągnie ludzi co inne dziewczyny odmówiły wydania psa - a to znaczy, ze ciężki los je czeka ( łancuch, buda i nic dobrego -
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zmienione i od razu pokazujemy -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Holly jak zwykle złota kobieta, mam nadzieję, że w zamian będziesz miała od natury łatwy i szybki poród ) bardzo dziękujemy :) -
..kiedyś miałam dom... teraz mam tylko raka...
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj smutna niunia w tym kołnieżyku, a jednak w nim siedzi... dzielna malutka -
oj właśnie ostatnio o niej myślałam, w takim razie trzeba by było iść i zobaczyć co u suni bez zapowiedzi. Martwię się co u niej skoro żadnych wieści nie ma :( i gdzie ona w ogóle jest
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no teraz naprawdę właściciele psów mają ciężkie czasy, ja się też nie mogę doczekać końcówki , ale się coś ciągnie i ciągnie ...wydaje mi się, ze jednak przy krótkiej sierści jest łatwiej, dobrze, ze biedak jakoś się trzyma. Oj ja bym moją chętnie do fryzjera dała na strzyżenie, ale by głupio wyglądała:roll: -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja sprawdzam, jak dziadziowa kasa wplaty wpisane na 1 stronie (13.07) marii 10zl (12.07) ogonek2 10zl (09.07) Margi 20zl (08.07) Marta666 10zl =50zl (07.07) koelka 10zl =60zl -