Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. [quote name='gemsi']niedlugo wyjdzie z klatki, jeszcze tylko kilka dni[/quote] i co po tym jak wyjdzie a okaze sie ze operacja sie nie udala? Na jakiej podstawie tak oceniacie, skoro decyduje Janicki ?:roll:
  2. ja jestem za. Zdjęcie mamy treśc ogłoszenia tez. nie wiem tylko jakie stawki obowiązują w GW? Ogłoszeniem proponuję niech zajmie się Beam6, bo to ona ma sponsora :cool3:
  3. [quote name='jayo']A jedzie do Broku po sterylce na DT czy do Otrebusow..? sie pogubilam.. co szwow - mozna zdjac samemu, jesli nierozpuszczalne, w kazdym razie jesli nie ma komplikacji w ciagu paru dni po sterylce. Albo w pierwszej z brzegu lecznicy.[/quote] Perełka jedzie jutro do lecznicy. Szwy założą rozpuszczalne,żeby nie trzeba było jezdzic po lecznicach- bo w Broku nie ma. Sunia będzie pod dobrą opieką Pani, która ma juz ode mnie jednego psa sprzed kilku lat i na niego chucha i dmucha i wszystko ;) Mysle, że nie ma się czym martwić na zapas :)
  4. wyjdzie z klatki? :roll:jak ponoc operacja sie nie udała....
  5. domku przybywaj !!!:-(
  6. możet być:) mam nadzieje, ze w sobotę bede mogła cos napisac ;)
  7. nikt nie zapomnial:oops:szkolenie mialam..
  8. Jak miewają się wszystkie psiaki? Czy sytuacja powoli opanowana? Pytałam jeszcze dokładnie dzis czy w schronie czy Hammer mial jakies szczepienia- niestety nie .
  9. UWAGA- poniewaz w Otrebusach nie będzie osoby opiekującej się psami a Perełka ( mama 5 małych) będzie miała sterylke w środe- czy znajdzie się wsród nas osoba chetna do przetrzymania jej po zabiegu do soboty, niedzieli ? boimy się, że jakby były jakies komplikacje po zabiegu- to nikt jej nie pomoze....:-( ktoś chętny na te 4-5 dni?????????????????plizzzzzzzzzzzzzz!!!!
  10. a środa? :oops: im wczesniej tym lepiej .., bo sunia ma iść w niedzielę do nowego domku.
  11. o mój bozie...taka krowa śpiąca, rozwalona jakby była u siebie ;) kiniaaa wiecej zdjęc, wiecej zdjęc, bo są zajefajne :multi:
  12. a jak Lincoln? Rozumiem, że Hammer nie wyłamał w nocy ogrodzenia ?:roll:
  13. Trzymajcie też kciuki za Pimpusia bo na allegro jest :p
  14. juz nie tak wczesnie ... to juz przeciez prawie 3 m-ce. domek czeka i wola z daleka, więc trza ciachać as soon as possible- powiedz hurtownikowi, że musimy skorzystac zanim sie przeterminuje;)
  15. a co słychacu kołtunka Hammerka małego ?:)
  16. phi, cicho tu...:roll:
  17. hopsaj do góry w podskokach !:evil_lol:
  18. dokładnie ! :cool3:
  19. gdgt -Hmmm, a mogłabyś kupić mi przewiezienie Perelki ( tej z Broku) z Teresina na sterylkę a potem do hoteliku ?:)
  20. Przede wszystkim to pies dla kogoś odpowiedzialnego- za duzo juz przeszła ! Po drugie dla kogoś silnego i z dużym domem z ogrodem- bo to duzy pies potrzebujacy ruchu :)
  21. do domku Andzia ! ! ! Jestes taka piękna...:cool3:
  22. Psina w górę !!!!
  23. allegro dla Hammerka [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=438616055[/URL]
×
×
  • Create New...