[quote name='jayo']A jedzie do Broku po sterylce na DT czy do Otrebusow..? sie pogubilam.. co szwow - mozna zdjac samemu, jesli nierozpuszczalne, w kazdym razie jesli nie ma komplikacji w ciagu paru dni po sterylce. Albo w pierwszej z brzegu lecznicy.[/quote]
Perełka jedzie jutro do lecznicy. Szwy założą rozpuszczalne,żeby nie trzeba było jezdzic po lecznicach- bo w Broku nie ma. Sunia będzie pod dobrą opieką Pani, która ma juz ode mnie jednego psa sprzed kilku lat i na niego chucha i dmucha i wszystko ;) Mysle, że nie ma się czym martwić na zapas :)