Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. A ja dzis rozmawiałam z Panią od Oliwki- mamusi. Wszystko jest w porządku, Na poczatku Oliwka strasznie posikiwała na podwórku - ale najwyraźniej było to znaczenie terenu ,bo juz tak nie robi. Oliwka zdecydowanie woli przebywac na dworze ( ma ocieploną budę i w niej śpi). Chyba za długo była na zewnatrz, żeby tak nagle osiąść w domku. Biega po podworku, przychodzi do domku na jedzenie. Wgramoliła się juz takze do ogrodzonego ogrodka :evil_lol: przy okazji gubiąc obrożę. Jej Pańcia mowi, że jak ją troszkę odkarmi, to juz nie przejdzie ;) Maxio reaguje na nią....hmm, zdziwieniem. Ona chce sie z nim bawić a on za bardzo nie wie o co biega, zdezorientowany z lekka. Jak rzucana jest piłka ,to przynosi ją pierwsza Oliwka i Max juz zupełnie głupieje...trochę zazdrosny. Myśle, ze za miesiąc sytuacja się unormuje.
  2. [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]HAMMER JEST DZISIAJ OPUBLIKOWANY W METRZE!!!! :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] Ja, Kiniaaa i Fela czekamy na telefony- jeżeli będziemy coś wiedziec, bedą osoby zainteresowane- od razu dajemy znac oknowi :cool3: [CENTER][B]Trzymajcie proszę kciuki, zeby coś się ruszylo !!![/B][/CENTER]
  3. [quote name='Ewusek']nie wiem... brak mi slow.... zobacz jak wygladal, jaka mial mine tego dnia co do mnie przyjechaL; IDENTYCZNI SA ![/quote] Rzeczywiscie, bardzo podobni, Lotusek ma dłuższą mordkę tylko, ale wzrok ten sam. On zrobil na mnie ogromne wrażenie, bo płakałam przez niego przez kilka dni, po tym jak przycignal moją rekę swoją łapką, do swojego noska przez kraty boksu i zaczała płakac i mnie lizac...pękłam jak głupia... i obiecalam, ze wyciągne i..udalo się! On tez z wygladu ( tylo ,ze moj byl cały czarny) jest bardzo podobny do mojego Korala- Lalisia, którego stracilam w tym roku...:placz:
  4. auraaa ale ludzie tak pracuja niestety...:roll: ja wracam do domu o 18-19-20.... no niewazne, w kazdym razie ogloszenia ma :p
  5. [quote name='Ewusek']BOSZ... az mi sie łzy w oczach zakreciły.... takiego psa szukalam rok temu.... wtedy w schronie go nie bylo... przyjechal do mnie Ringo z Kalisza.... te same oczy... to samo spojrzenie.... tutaj moj Ringo: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/286/01df511cee77ce93.jpg[/IMG][/URL][/quote] niemalże identyczny...........oj chuk ,jest ich wiecej ?! czy jak ? Az sie wierzyc nie chce ........Ewusek, na pocieszenie powiem Ci ,ze Lotusik ma sie naprawdę dobrze, w tygodniu w mieszkaniu w weekendy na działce, hasa jak szalony, bawi sie piłką, ma kolezankę Sabę, ktora poczatkowo trakotowała go jak zło konieczne a teraz jak najlepszego kumpla, ktorey zacheca ją do zabawy, naprawde ma super dom w Wawie :loveu:
  6. [quote name='esperanza']To córki Luny, która już od prawie roku jest w nowym domu :-( Widzę, że wątek bardzo ożył podczas mojej nieobecności. Oczywiście jestem jak najbardziej za spotkaniem i rozliczeniem. Szczegóły proponuję przenieść na listę mailingową. Kto jest chętny, by w sobotę (4 października - Światowy Dzień Zwierząt) pojechać do jednej z pod ostrowskich szkół na pogadankę i odebranie darów?[/quote] Z tego co wiem, to Przemek -dzienniarz z Rozmaitości- mial udac sie do szkoły, żeby ustalic jakąś zbiorkę, zrobic wywiad z dzieciakami dot. pomocy schronisku. które to corki Luny?
  7. [quote name='joaaa']Chłopaki odpadają. Suczka ma być duża, czyli za kolano, np. wielkość onka, może przejdzie tez trochę większa. Chyba ta czarna podpalana jest mniej więcej takiej wielkości, tak? Mi się bardzo podoba. I te następne też, ale chyba są mniejsze, tak?[/quote] Joaa, ona jest tak do kolana. Reszta rzeczywiscie mniejsza. Nowe foty będę miala przy okazji kolejnej wizyty, ale wiem, ze ta czarna jest na pewno nadal w schronie.
  8. dodatkowo: też z wczoraj - zdjęcia Lolka vel Lotusika z Pańcią i oczywiscie na łożeczku, gdzie śpi, wczoraj dokonano zakupu spanka, ale nie wiadomo czy sie przyda :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/20756833_basia_lotus_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/20756846_lotus14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/20756841_img_4169.jpg[/IMG] dla przypomnienia- jak Lolek wygladał w schronie to jest ten płaczek na maxa, o ktorym kiedys pisalam, ze poleglam jak mi moja rękę wciągnał za kraty...ech, dobrze, że ma teraz kochający domek. a i jest już po kastracji :cool3: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/645684/18708408_dsc_0654.jpg[/IMG]
  9. tak na marginesie: dodaje nowe zdjęcia z wczoraj Klementyki w DT w Niemczech- w zyciu jej takiej szczesliwej nie widzialam ,tu kotłuje się na kanapie z kolegą z Czech :loveu: Wszystko jest w porzadku - Klemi ( bo tak ja tam nazywają) ma tylko jeden problem - za Chiny nie umie chodzic po schodach i omija je z daleka... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/20756867_klemi2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/20756865_klemi1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/20756864_klemi3.jpg[/IMG] i dla przypomnienia- tak wygladała w schronie.... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/641581/18530351_dsc_0260.jpg[/IMG]
  10. Magdarynka ,ja wyslalam te na ktorych najlepiej widac psiaki- mozesz podsylac jak "coś" kogoś oko zaniteresuje :cool3:
  11. oto co znalazłam długowłosego i nie za duzego :cool3: Sorrki za zdjęcia z kratami - innych nie posiadam, Polcie strasznie skakały i było po deszczu i z Magdarynką postanowiłysmy stanąc tym razem z boku ;) chłopak [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691369/20755997_wlos.jpg[/IMG] chłopak: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691369/20756011_wlos5.jpg[/IMG] dziewczyna: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691369/20756019_wlos6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691369/20756024_wlos7.jpg[/IMG] i inne "polcie" obie razem: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691369/20756002_wlos2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691369/20756006_wlos3.jpg[/IMG]
  12. beam chcesz zakopac topór czy będziesz nadal "wyjasniać" ostatnie 3 lata stowarzyszenia?:roll: Moze w koncu zajmiemy sie psami, ustalimy termin spotkania i kropka?
  13. bea juz wiem o jakiego piesa Ci chodzi -nie ma jej juz dawno, nie widzialam jej ostatnio. Joaa jakiej wielkosci ma byc ten pies? do kolan, przed ,za ? bo tu wszyscy krazą wokoł onkow a długowłosych tam takich nie ma raczej :roll: Ostatnio byl piekny, to już za tydzien go ktos sprzatnał, zdazylam 1 zdjęcie zrobic..
  14. malawaszka -wysylam ci własnie zdjęcia Tajgi. duuzo tego. beam6 - wyslalam Ci PM z numerem konta.
  15. Rozumiem Ewusku, doskonale rozumiem : ona jest i długowłosa i dodatkowo szorstkowłosa ;) i sliczna i zagubiona. Może jak nie joaa, to ktos inny ja przy okazji wypatrzy ..:roll:
  16. nie ma ....ale mi z tego powodu nie jest wesolo...:-(
  17. a tutaj juz sucha ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/641581/18525964_dsc_0130.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/641581/18526046_dsc_0134.jpg[/IMG]
  18. a moze tak nie onkowato i zaproponuję Tajgę? Super spokojna psina, dogaduje się z sunią w boksie, nieśmiała, zagubiona i słodka...i gigantem nie jest i długi włos ma ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/645684/18707980_dsc_0585.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/645684/18708018_dsc_0597.jpg[/IMG] reszte przedstawię pozniej. Ona mi w pamiętc zapadła i ją pierwszą pokazuję....słoooooooodka jest, naprawdę...
  19. Rozumiem, poszukam i dam znac, ale niew teraz bo mam koniec miesiąca i jestem zawalona raportami, odezwę się wieczorem;)
  20. [quote name='Ewusek']nie, nie jestem rzecznikiem... wyraziłam tylko swoje zdanie, jak ja to widze... Mysle, ze najwyzszy czas zakonczyc ten spor... przeciez wszyscy mamy ten sam cel.[/quote] Ewusek, po raz pierwszy mamy naprawdę to samo zdanie, pod którym się oficjalnie podpisuję.
  21. [quote name='joaaa']Dziękuję za podpowiedzi, ale zaglądałam na te strony i nie znalazłam. Myslałam, że może w Ostrowii coś się pojawiło od sierpnia(kiedy Idusiek ostatni raz mówiła o psach). A suczka wcale nie ma/musi być onkowata, tylko długowłosa i duża.[/quote] joaa- poszukam i dam Ci znac na PM. Lara - duzo informacji na temat onkow ma beka;)
  22. Poszukuję fajnego i niedrogiego fryzjera dla sznucera olbrzyma w Warszawie :cool3:
×
×
  • Create New...