-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
jak to Fixa przehandlaować? kobieto zdurniałaś? gdzie ty znajdziesz drugiego takiego ? na pocieszenia Ci powiem, że wczoraj czyy przedwoczaraj nam się synchronicznie dwa posrały i któryś posikał 3 x -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='joaaa']A Spajk bardzo spodobało się kopanie dołów, przez ten czas wykopał już pięć, w tym dwa takie, że o mało się nie zabiłam. :mad:[/QUOTE] może z tylko jemu wiadomych przyczyn chce się ciebie pozbyć? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
i jeszcze filmik z PędziProdzinką [video=youtube;6OEfk6NiHKU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6OEfk6NiHKU[/video] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
podobno tybcie nie lubią wody a dynamika ruchów u Freda powala ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img560/6559/v7l6.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img826/7623/qjs4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img546/1726/aqww.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/8784/imbf.jpg[/IMG] -
[quote name='Brodo']Taka bestia w domu to lekkie przegięcie. :p[/QUOTE] eee tam mogli kupić wyższą lodówkę;)
-
[quote name='Rudzia-Bianca']A ja mam pytanie czy można zrobić cykliczne bazarki na spłatę rat za zakup pralki do przytuliska , nie ma możliwości żebyśmy kupili od ręki bo to za duża kasa , a raty byłabym w stanie bazarkami spłacać a pralka potrzebna na już . Umowa byłaby niestety na mnie bo nie ma możliwości żeby ludzie z przytuliska dostali kredyt . Ale zdjęcie pralki w przytulisku i co potrzeba oczywiście wstawię .[/QUOTE] możesz zrobic taki bazarek tylko np musisz przelewac pieniazki na konto przytuliska (skan potwierdzenia lub coś w ten deseń) albo jakieś potwierdzenie, że płaisz raty za pralkę tylko wtedy przydałoby się zeby ktoś z przytuliska to potwierdził, żeby nei było ze sobie na prywatna pralkę zbierasz edit: chyba ze Viris powie inaczej
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
a ja sie zapytuję , kto to jest Żulio? :hmmmm: -
jaki on ruchliwy na tym czymś ;) jak nie białas w lato ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']garb to moze nam urosnac od siedzenia na dogo:evil_lol:[/QUOTE] dlatego mamy psy zeby się rozprostowac na spacerach ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
podobno garb jest od roboty ;) czy też od piwa/mięsa? trzeba ustalić jakies fakty ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
super dzięki Asia :) relacja że tak powiem na miarę tego watku :klacz::klacz::klacz::klacz: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Znaczy, że Fredo już mocno zarósł?:)[/QUOTE] ano zarósł na tym zdjęciu widac ze jest juz puchaty troszeczke [IMG]http://imageshack.us/a/img13/6149/2kc1.jpg[/IMG] a porównaniu z tym co było kilka dni po ostrzyzeniu o tutaj widac: [IMG]http://imageshack.us/a/img18/3123/w1z1.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
cóż za piękny poranek był dzisiaj na spacerze zaczepiła nas tylko jedna jedyna osoba :multi: i nie zadawała głupich pytań tylko stwierdziła: "pewnie im gorąco" no mówię wam piękny poranek :sweetCyb: i ostatnie zdjęcia z majówki tzn jedno z majówki ostatni spacer [IMG]http://imageshack.us/a/img405/3610/9xxb.jpg[/IMG] i w drodze powrotnej czyli w gościach Fredowi wolno więcej ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img837/8726/5l37.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Apsa, dawaj deprawację młodzieży! :evil_lol: I foty tej, której obecność Freda przyćmiewa :diabloti:[/QUOTE] napstrykała zdjęc coniemiara az podobno jej sie karta skończyła chociaz skoro ich nie wstawia zaczynam mysleć, ze nie tyle się karta skończyła tylko APSA zorientowała sie, że wogóle jej nie ma ;) -
[quote name='gusia0106']Tora wczoraj odeszła za TM :([/QUOTE] :( powtórze się przytul gosię od nas
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Człowiek się martwi to bić go chcą. Tazz ma dwa bardziej... chcesz sie policytować?:razz: Visinką jak ma czerwone musze mu przepłukiwać :eek2: [/quote] ale czym tu się martwić Asia nauczyła mnie takiego fajnego słowa "wypigmentowane" otóż Prodziu jedno oczko a raczej błonkę czy co tam jest na oczku ma wypigmentowane na brazowo a drugie niet ;) i temu jedno ma bardziej czerwoena drugie niet ;) [quote] W moim otoczeniu ostatnio takich brak :lol:[/QUOTE] ee ściemiasz Fix jest uroczy tylko hmm srajtek kajtek z niego ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']A nie wyguglowałaś go sobie do tej pory ? :crazyeye:[/QUOTE] nie ;) lubię żyć w słodkiej nieświadomości ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Skoro tak, to proszę na razie jakieś inne - wizytatorka w zestawie do wybiegiwania Prodziaka ;) [url]http://i849.photobucket.com/albums/ab51/Punia2/Kostrzyn_2013/PICT5584.jpg[/url][/QUOTE] to jest ten piesek z tymi uszami co tak pana zachwycił, że aż do nas podszedł że aż nie wiedzialam co odpowiedziec bo nie byłam przygotowana na to, że nie pyta o Freda :D [quote name='Saththa']A Prodziak dlaczego takie czerwone oczodoły ma? to normalne zasadniczo jest?:)[/quote] a jebnąć Ci? :evil_lol: ona ma po prostu jedno oczko bardziej ;) [quote] Się zeszczał? Pociesze Cię. Wczoraj jak wróciłam do domu to miałam 4x siku 4 niewidzialne kupy, tj ślad pozostał. a i po chwili się zzygał. Podkładką taką "bambusował" do której to się dorwali. Tazzio miał kawałki w brodzie stąd liczba mnoga... :mdleje:[/QUOTE] ech te nasze urocze szczeniaczki ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Boszsz ... 3 x-owa :shake: Syndrom Matki Barona Munchausena :cool3: [/QUOTE] czyżbym się w końcu dowiedziala przez porzypadek co to za syndrom ? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']I zdjęcia cierpliwie czekają w aparacie ;) W szczególności zdjęcia tego pieska, co ma tak dużo sierści i na pewno mu gorąco, i czy nie warto byłoby go ogolić na lato? I tego drugiego, co ma jedno oczko bardziej. I tego trzeciego, co specjalnie ze względu na niego podszedł jakiś pan i zapytał, co to za rasa, ta ze stojącymi uszami? :D I różnych kombinacji trzech powyższych i czwartego, w tym deprawację młodzieży :diabloti: [B]Zastanawiam się w takim razie, czy ze zdjęciami późnosierpniowymi nie powinnam poczekać przynajmniej do października ;)[/B][/QUOTE] możesz dawkowac jako i ja majówkowe dawkowałam ale zwróc uwagę,że jak nie majówkowe to jakieś inne zawsze były ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img407/2239/h0l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img32/3350/yxl3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img198/5079/m1wk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img546/8596/dgcl.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/115/k2fq.jpg[/IMG] a tak Fredzio podziwiał widoki :) [IMG]http://imageshack.us/a/img18/3123/w1z1.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
bodajże 3 maj Klimkówka ostatnio w TV leciał serial "ogniem i mieczem" przypadkiem nam się nań klikneło i akurat były sceny kręcone na Klimkówce :) [IMG]http://imageshack.us/a/img39/892/5pu2.jpg[/IMG] Tybcie co nie lubią wody ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img545/3882/fufh.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/245/6fbn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img10/2816/66y1.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/6554/1smg.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']A inspekcja robiła duuuzioooo zdjęć i co? :hmmmm:[/QUOTE] [quote name='Ziutka']Też czekam na inspekcje ;)[/QUOTE] no własnie jajco nie wiem co wyszło na tych zdjęciach, że Asia ich nie wkleiła do tej pory ;) musze pochwalic Prodzika zawsze powtarzam, że wolę mieć dwa leniwce molosy w bloku niż wyżły czy inne charty a dzisiaj się okazało że Prodziak to PędziProdziak jest szybki jak [I]szczała[/I] a raczej jak szczał bo dzisiaj na spacerze a nawet jeszcze wcześniej (szybki jest jak już pisałam) jak się myłam wziął i się zeszczał ;) a jesli myślicie że to wszystko co mam wam dzisiaj do powiedzenia to się mylicie wczoraj poszlismy na pocztę całym stadem o jezusicku co ja się nasłuchałam "a wie Pani, bo ja to w telewizji widziałem że takie psy to cośtam...." "a wie Pani, ja przepraszam, że Panią zaczepiłem ale z żoną widzieliśmy z okna [I][COLOR="#A9A9A9"](świry jakieś? :eek2: gusia, ja myślalam do tej pory że takie zjeby to tylko na Ursynowie z okna psy obserwują ;))[/COLOR][/I] i tak się żonie ten pies podobał [I][COLOR="#A9A9A9"](Fred)[/COLOR][/I] że ja dlatego Panią zaczepiłem " "a dużo jedzą?" "a co to za rasa?" :flaming::flaming::flaming: dzisiaj za to była odmiana usłyszałam na spacerze coś czego do tej pory nie dane mi było słyszeć ale nie było to bespośrednio do mnie skierowane wiedać niegodna byłam ;) Pani z poczatku gaworzyła sama do siebie z zawziętą miną: "większych to nie miała? kto to widział takie wielkie" przeszedłszy kilka kroków nie omieszkała się tymi rewelacjami podzielić z panami stojącymi na przystanku a żeby była pewność o kim mowa uroczo wytykała mnie palcami gdyby nie to, że żeby jej odpyskowac musiałabym się wrócić przez ulice (w niedozwolonym miejscu :megagrin:) z chłopakami to bym jej odpyskowała a kto zna Fredzka to wie, że powrót z nim przez ulice nie jest prostą sprawa nawet w miejscu dozwolonym ;) głupi babsztyl i tyle i gruby ale my tez więc tego czepiać się nie powinnam ;) ide se palnąc w łeb a wam zaraz wstawię zaległe majówkowe zdjęcia edit a od jutra przebieram się na spacery za Gremlina ;) on nie ma takich przygód -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
po zdjęciach nie widać aby cokolwiek było twoim psom odnoszę wrażenie, że dziką i nipohamowaną radość sprawiają Tobie wizyty u lekarzy a że dziewczyny masz już duże i się ciągac nie dają to azaczęłas psy ciągac tylko tajemnica dla mnie pozostaje dlaczego mają taki wybór ciagasz ciągle te same ? :hmmmm: jak coś rozkminię to się podzielę of koz ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']spoko - moi rodzice nie mają z tym problemu :lol: ja owszem i spokojnie mogę się obejść bez mięsa - ostatnio i tak już prawie wcale go nie jem; za to jajka owszem - [B]w końcu się przejajczę[/B] :D[/QUOTE] i Ci jajka urosną :evil_lol: kiedyś w górach ukraińskich spotkaliśmy dwójke Polaków niejedzących miesa no i dziewczyna zaczeła opowiadac, ze u niej to się wszyscy dziwią, że nie je mięsa bo dziadek rzeźnik a babcia masarka i wszyscy zawsze w rodzinie jedli mięso a ona jakoś za młodu się przestawła ot tak po prostu (nie ideologocznie) na nijedzenie i mówi: "straszyli mnie, ze cośtam, że cośtam i że mi cycki nie urosną" spojrzenie w dół i mówi dalej: " no tutaj akurat mięli rację" ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)