Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. najbardziej ruszajace jest czwarte
  2. [quote name='mala_czarna']Oj przepraszam, nie zauważyłam. Zdaje się, że tak, bo dla naszej firmy chyba robili. Popytam, jak sie tylko w pracy z windykacjami uwinę, bo mam zwariowane lotnisko jakieś[/QUOTE] to jakby robili takie małe biurkowe z marlejem ;) to ja naprawde z checią bym zakupiła bo wiecznie cierpię na brak takowego zarówno w domu jak i w pracy aaa a jakbyście miały takie dla mężczyzn ;) to tez chętnei kupię jeden taki duży na ścianę musze dbać o swoich chłopców w pracy ;)
  3. [quote name='mala_czarna']Oni zajmują się u siebie poligrafią, , grafiką reklamową, drukiem cyfrowym i innymi takimi :razz:[/QUOTE] a ponawiam pytanie, czy takie biurkowe kalendarze robi?
  4. moze byc a ma takie pytanie takich mini biurkowych stojacych nie robi? bo sama taki bym z checia kupila ze dwie sztuki
  5. [quote name='gusia0106']A myślicie, żeby dać tam jakiś tekst? Z cyklu "Pokochaj mnie, pozwól mi zamieszkać w swoim domu" i mój nr tel czy to już przegięcie?[/QUOTE] jestem za :) zawsze to dodatkowa szansa dla chłopaka :)
  6. może te grafiki co sa na dyplom by się nadały ?
  7. [quote name='gusia0106']O cholera, jaka ona ładna jest[/QUOTE] mówiłam, że cudna jest tylko cholera ;) giselle4 - jak się przedstawia sytuacja ew domków? zgłosiły się jakies nowe? bezdzietne i bezzwierzęce? no i jak finanse Gaby? czyli jak zwylke konkretnei ile lala jest na minusie? czyli ile załozyłas ze swoich do kiedy ma opłacny hotel? i czy musi być jeszcze w hotelu ? czy jest tam bo nie ma domku - na razie
  8. na str 68 zaczyna się historia ze Doddy znalazła ją w Swarzedzkim schronie post 676 generalnie historia jest taka: wyciagneta ze schronu (juz nie pamietam jakiego) i super ekstra szybka adopcja, tylkoe ze potem wylądowala z dwoma kolczatkami w swarzędzu a oni ściemniali ze jeszcze tego samego dni amoga wysłac jej zdjęcia :shake: a od poczatku było mówione ze cholera jest, ze inne zwierzeta nie, ze małe dzieci tez nie a potem jeszcze sie okazało, ze swarzedz to jej trzeci schron no jest cholera, dlatego jest w Bogatyni ale kazda cholera zasługuje na dom nie prosze o wpłaty ale może akurat cos wam się z bazarku spodoba grazyna zakłada ze swoich pieniędzy Gaba znajdzie dom bo śliczna jest tylko na razie się nią interesuje pani z kotem, królikiem i małymi dziećmi w bogatyni jest grzeczna ale chyba nikt nie bedzie tak ryzykował no i narzeczeństwo - ale ona juz była u narzeczeństwa no strasznie mi ta morda zapadła w pamięć :shake:
  9. zacznę od przepraszam ale jest jeden psiak - cholera taka co mi strasznie męczy nawet wspominalam o niej jak byliśmy u Marleja w odwiedzinach Gaba - [url]http://www.dogomania.pl/threads/131178-Gabi-roczna-amstaffka-umiera-oszukana-przez-ludzi-ktorzy-mieli-ja-kochac-w-schronie[/url] na 68 stronie jej historia zaczyna się drugi raz na pierwszej stronie sa linki do bazarku/ów, może na cos się skusicie? cholera jest z Gaby i tyle, musi byc w Bogatyni zeby wyrosła na grzeczną panienkę, a ostatnio mam wrazenie, ze tylko ja i giselle piszemy u niej :( a wracajac do Marleja, to kątem oka zanotowalam ze doszło mi jeszcze kilka pieniązków z allegro ale to pewnie w weekend ogarnę a moze jutro podrukuję dyplomy ale wysyłka tez w weekend
  10. u mni ejuz wiekszośc pieniązków wpłyneła kilak jest jeszcze w drodze ale myslę ze przed wyjazdem na swieta przeleję juz dla kaukazów :)
  11. łoj, fakt zagladam ale nie pisze wstyd mi ;) a i jeszcze jedno, jak wy możecie w takich lkoszmarnych godzinach funkcjonowac ja gdyby nie to ze godz temu konczył sie mój bazarek to juz dawno bym spała i nawet wołania pralki z praniem by mnie nie obudziło i nawet samo wołanie prania co czeka na poskładanietez bym miala gdzies :roll:
  12. myslicie ze ktoś jeszcze przed swietami kupi bombki choinkowe? bo mam nówki sztuki niełukące - plasticzek chyba dostalam do psiukadła w Yves Rocher
  13. [quote name='Scheila']Mam kilka fajnych kubków z psiakami i figurki z róznymi rasami psów.To są nowe,nieuzywane przedmioty.Bardzo chętnie przekazałabym te rzeczy na aukcje bazarku czy allegro.Proszę o podpowiedż komu mogłabym wysłać te gadżety?[/QUOTE] wybierz psią bide i "rzuć" propozycję na tym konkretnym wątku na pewno znająd się chętni do wystawienia bazarku a w jakim mieście znajdują się obecnie kubki? bo sporym ułatwieniem byłoby przekazanie kubków osobiście bo wysyłka pewnie tania nie bedzie [COLOR="#808080"]ze swojej strony "polecam" psiaki z banerków w podpisie [/COLOR]
  14. [quote name='scarabae']Pieniążki powinny powpływać do końca tygodnia, także myślę, że w piątek, albo w poniedziałek przyszły, powinny być już u Niedźwiadka...A sumka uzbierała się całkiem spora, bo 120 zł :) A apropo, to jak się miewa psiak? nadmienię, że to jest ta sama sumka o której pisalam wczesniej :) ale fakt faktem że wpłynie na konto Niedzwiadka dzięki scar :) a swoją droga jak wygląda stan finansów Niedzwiadka? bo zakładam że oprócz wypływów z dogo były też wydatki można prosić o aktualizację postu z finansami na poczatku? no chyba ze ja zaczełam niedowidziec i na pierwszej stronie jest rozliczenie :crazyeye:
  15. no dobra srednio widoczny napis jest i wogole ale wazne ze jak sie kliknie to przenosi na watek chłopaka :)
  16. może się uda ;) edit: udało się :) widzicie co mamm w podpisie? nieforemny ale regulaminowy :] no i robiony w paincie wiec bez rewelacji (nie to zebym w innym programie zrobiła rewelacyjny :evil_lol:)
  17. a ja podrukuję trochę tego trochę tego i wyślę losowo :)
  18. jaka cudowna uśmiechnięta dziewczynka :)
  19. mamkolejne pieniązki z allegro :) jak wróce do domu i bede w stanie myslęc to napisze ile jeszcze doszło :)
  20. [quote name='mariamc']Mysza, zaglądałam rano, ja cały czas w pracy ,w schronisku. Jeden pracownik na urlopie , drugi ma grypę więc ja wolontarystycznie....... do 19h.[/QUOTE] żeby nie było, ze nikogo tutaj nie ma :p ja zagladam i podczytuję może pod koniec tyg cos wykombinuje w sensiejakies wsparcie pewnikiem finansowe albo bazarkowe teraz nei myslę, teraz znów siedze w pracy do chorych godzin :shake:
  21. [quote name='jola_li']A u mnie jest OK.[/QUOTE] własnie twoj tez nei przenosi mnie na watek byc moze to wina nowego ulepszonego dogo :shake:
  22. hura ale jestem mundra :):multi: od dzisiaj mogę podlinkowywac banerki :p dla chętnych do podmianki, mnie przenosi na watek mam nadzieję, ze was tez przeniesie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172458-PA-A-roku-trzymali-go-w-piwnicy-MA-ody-chory-ONek-i-ja-potrzebuje-pomocy"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/867/p1020620.jpg[/IMG][/URL]
  23. i jeszcze do Chorzowa mam go puścić ? :D
  24. ja tez nie ;) ale może mozna sie tego jakoś naumieć :???:
×
×
  • Create New...