Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='sleepingbyday']3 x odebrałaś ode mnie smsa wczoraj? mam dwa numery....[/QUOTE] tak odebralam, tylko ze wzglęcu na warunki pogodowe okolicach krakowa wyjazd Mojo się odklada :( wiec poki co nie zabieram karmy ale mam na nią baczenie jak nie wyjedzie wczesniej to sie po nią zgłosze i pojedzie razem z Mojo :) edit na allegro zeszło 60 cegiełek :multi::multi: co oznacza ze jak wszyscy wpłacą dług Freda zmniejszy się o 150 zł chciałabym zeby to był ogólnie dług chłopaków tak samo jak drugie 150 zł zeby było przeznaczone na Dakote i Siwą a nie tylko na Dakotę zgadzacie się ? zebye nie rozgraniczac na pojedyńcze psy? tylko żeby pieniązki poszły po równo na chłopaków i dziewczynki ? nie wiem jak to jest czy psy sa traktowane mocno indyidualnie ? pewnie na poczatku jest al enie wiem czy się połapię ? bo chciałabym zeby chłopaki miały zblizoną sytuację finansowa czyli zeby allegro pokryło dług tego bardziej potrzebującego kurde motam się ale chyba wiecie o co mi chodzi zeby nie było ze np Baca ma 200zł długu a Fred 400zł sonikowa czy w wolnej chwili możes zmnie oświecić w tej kwesti? jak z fnansami stoi Baca a jak Fred? bo ze razem mają 600 zl miesiecznie w plecy to wiem bo dziewczyny ze uwagi na "Kojec Borysa" to osobna historia
  2. mam nadzieję, że działa edit: działa zaraz przejde się tez do Okiego edit 2: u Okiego tez jest juz podlinkowany :)
  3. mysza , masz juz moze pieniązi z bazarku? bo moze bym dzisiaj powysyłała filmy? tylko te adresy poprosze
  4. do Kostek tez dotrze w weekend ja postaram sie ją przechwycić dzisiaj jak bedzie wjezdzac do warszawy :)
  5. [quote name='Anna_33']Ja obiecywalam allegro. Jakies, nie wiem jakie :-) chyba cegielkowe? W kazdym badz razie na pw prosze instrukcje co mam zrobic, gdzie wplacic, jaki tytul itd. [/QUOTE] dziękuję :) jutro jak się skończy i jak się ogarnę napisze ile w sumie kosztowało bo jest chyba jakas prowizja od kazdej cegiełki kurcze nikt na allegro się nis skusił na ksiażki z/o Papieżu :( podarowane przez jolę_li ale te bede sukcesywnie wystawiac, w końcu ktoś się skusi musi i już ;) myslalam, ze może ktoś na dzień babci/dzisadka się skusi allegro ruszyło, może nie pełna parą, ale ruszyło źle nie jest dziękuję za wszelką reklamę :) kończy się jutro więc ostatnia szansa na namówienie znajomych na zakupy ;)
  6. moze taki fajny domek ze się irenaka zasiedziała :)
  7. widzę że Mojo przybywa wielbicieli :) Daka - dziękuję :)
  8. [quote name='majku33krakow']a co to za roznica ile kosztuje wysłanie im dłuzej bedziecie sie zastanawiac tym gozej,itak musza jesc itak[/QUOTE] taka subtelna róznica że za te 40-50 zł wydane na transport mozna kupic dodatkowe jedzenie czy przeznaczyc je na cos innego a jak widać jesli wszystko pojdzie zgodniez planem (jak pisala scar) karma w weekend bedzie w warszawie dzięki bezinteresownej pomocy osób spoza dogo bez wydawania dodatkowych pieniędzy na transport oby wszystko poszło zgodnie z planem:thumbs: poza tym nie widzialam tłumów chętnych wyłozyć pieniądze na kuriera ...
  9. [quote name='gusia0106']Nie wiem czy najpierw Was zapisac do okulisty a potem do psychiatry czy odwrotnie.......... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ja do psychiatry nie chcę mi tam z moimi schizami dobrze Gremlin tez nie narzek atylko czasami się tak dziwnie na mnie patrzy ;) ale to on ma cos z oczami chyba ;) btw wybaczcie mi ze byc moze nie w temacie ale chyba nie tylko ja ;)
  10. ja po prośbie macie może tel do soty? (chodzi o przewiezie karmy dla szczeniaków którą ofiaroała sota) mamy transport na jutro ale nei mamy z sota kontaktu jesli macie do niej tel prosż o pw
  11. ew odśniezyc drogę do siebe to karma przyjedzie z Mojo ;)
  12. ej a gdzie się podziałą ta słodka kuleczka w wersji mini? czy ona nie jest wieksza już od spanielka?
  13. mam wrazenie ze zaszło jakies nieporozumienie karma jest u soty i nie wiem, byc moze sie mylę, ale Kostek wie gdzie karma ma trafić ale niekoniecznie musi wiedziec skad ja zabrac ogromna prośba do soty - wiem że poszło pw z namiarami na kierowców jakby udało się dogadac i wydac karmę to byłabym przeogromnie wdzięczna jak juz dotrze do warszawy to ja ją przechwycę i dogadam się z Kostek gdzie ma trafić mi z warszawy czy scarabae spod szczecina trochę trudno logistycznie koordynowac (ze tak to określę) wastam na śląsku stąd prośba o porozumienie bezpośrednie
  14. albo Hugona jej dajcie na imię ;) albo Brunhuga na czesc Bruna (który jest ładniutki) i Hugo (który tez jest ładniutki) ;)
  15. Luna miała kiedyś na imię amstafka Gaba która lądowała w sumei 3 x w schronie dlatego mi się srednio kojarzy :shake: trza było zrobic bazarek na imię i kasa by była i problem z głowy :evil_lol:
  16. Laura albo Lidka Laura ładnie zwłaszcza zesiedzi z Klarą czyli Laura i Klara - cudo :) albo Izka
  17. [quote name='Tora&Faro']Jasne że będzie....Gusiu przy takim nastawieniu innej opcji nie ma:loveu: Strasznie jestem ciekawa jak Ci te ciasteczka wyszły....[/QUOTE] podobno pyszne kombinuje kiedy się wprosić na poczęstunek ;)
  18. ode mnie przelew poszedł i juz powinien byc a zlecenie ustawione jest na drugiego dnia każdego miesiąca wstępnei do czerwca :) edit: takto jest jak się odpisuje bez odswiezenia tematu :evil_lol:
  19. ja do was znów po prośbie, bo wy tutaj wiecie wszystko znacie może kogoś kto kursuje ze slaska do warszawy? dokładnie z chorzowa nie gusiu nie z hoszowa ;) jest do przewiezienia 15 kg worek karmy dla szczeniaków tych od imion na bazarku ale nie ma transportu :shake: i jak osoba która deklarowała karmę straci cierpliwośc to sie nie zdziwię :shake::shake::shake:
  20. nie wiem, moze ja zle patrzylam ale moze róznica jest prz lekkich przesyłkach nie zapominajmy ze nasza waży 15 kg i wydaje mi sie ze w cenniku na stronie maja koszt ok 40 zł
  21. [quote name='sota36']Nie mam kontaktu z kurierami! Zadnymi! wiem, ale to juz w PW do Gosi napisalam, tania jet PODOBNO Siodemka, lecz nie mam czasu szukac i sprawdzac, co Jej tez wyjasnilam, dlaczego. [/QUOTE] no własnie ja sprawdzałam na stronie siódemki i dhl i w obudwu koszt jest porównywalny własnie cos ok 40 zł stad było moje pytanie bo nie wiem moze ja cos zle sprawdzam, ale nic nie wysyłałam nigdy kurierem myslalam, ze moze ktoś stad wysyłał i bedzie bardziej zorientowany zapytam za "zaprzyjaźnionych" watkach może ktos kogoś zna kto kursuje na takiej trasie bo moim zdaniem szkoda wydawac prawie 50 zł na przesyłkę :shake: trzeba kombinowac dalej
  22. kurcze patrze po kurierach ale moze ja sie nie umiem, nie wiem ale co nie sprawdzam to wychodzi mi ze paczka do 20 kg wysyłka kosztuje ok 40 zł więc nie wiem czy to się opłaca czy jest ktoś tutaj kto się zna na kurierach bo ja to nigdy w zyciu niczego nie wysyłałam kurierem :( zostaje jeszcze pociag ale to juz bardziej czasochłonne dla wszystkich a poza tym nie wiem czy tak duze przesyłki przyjmują czy ktoś ma jakis pomysl na przetransportowanie tej karmy??
  23. [quote name='mysza 1'] Jak chcesz. Tora& Faro chce odebrać przez Gusię ale do 4 osoób trzeba słać. Jeżeli wolisz, żebym to zrobiła, to mogę Cię znaleźć gdzieś, w pracy to nie dam rady, bo Ty do 16:30 chyba pracujesz a ja 17-17:30 minimum w centrum. [/QUOTE] własnie problem w tym, ze ja teraz w ramach "wakacji sponsorowanych przez firmę" siedzę na białoruskiej granicy wiec w warszawie jestem w pon i piątki (jak się ładnie sprężę tutaj z robotą) no i w weekendy wiec moim zdaniem bez sensu jest kombinowac i umawiac się tak naprawde cholera wie kiedy i gdzie bo wiecej czasu nam zajmie dogrywanie sie niż mi przejscie z tym na pocztę ;) edit. dobrze ze Brunek wychodzi na prosta finansową :) dzięki gusia :loveu:
  24. [quote name='mysza 1'][B]3x[/B] jeśli możesz wysłać, to super. Wczoraj się zakonczył ale nie miałam siły wiczorem liczyć i słać pw. Właśnie szukam bazarku, zaraz się tym zajmę. Jak wpłynie kasa i adresy przekażę Ci wszystko i przeleję za wysyłki. Wielkie dzięki:loveu:[/QUOTE] biorac pod uwage nasze umawianie sie ze skarpetkami ;) to mi wszystko jedno czy bede sie z nimi po warszawie bujała czy zrobie kilka kroków na poczte Torze mogę podrzucic do pracy, bo to po drodze tylko nie wiem czy w piatek juz bede mogła czy dopiero w poniedzialek swoją droga dzięki pomidorom całkiem ładna kwota zrobiła sie na bazarku :) i chyba powinnam o tym pisac na bazarku albo na pw ale zanim na tym wygnaniu sie przebiję do pw to miną wieki
  25. [quote name='gusia0106']Ha! Wpadłam na to i wypytałam u weta. Związku niestety nie ma żadnego. Problem z popuszczaniem jest w głowie, nie w siusiaku.[/QUOTE] hmm moze to tak nie do końca nie ma związku wszak wiele osób twierdzi ze męzczyzni myślą siusiakami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...