Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [URL="http://[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149256-Karmelek-PILNIE-potrzebna-KAA-DA-pomoc"]jeszcze[/URL] jeden dubel :shake:
  2. [quote name='mala_czarna']Cyknij tak z ukrycia. Jak będzie sobie leżał na sławetnym dywanie to Ty się przyczaj [B]zza winkla[/B] i pstryknij! :p[/QUOTE] albo zza kwiatka ;)
  3. na pierwszej stronie jest podany numer konta [quote name='giselle4']Konto Gabi -[B]50 1020 5558 1111 1765 1510 0063[/B] moze ktos wspomoze Gabulca slicznego:)[/QUOTE] proponuję dopisek - "fanclub Gaby - nick z dogo " potem zrobimy sobie liste członków i półczłonków ;) giselle możemy, prawda? :) edit. i jeszcze prosiłabym o podanie giselle ila gaba jest na minusie bo trzeba wiedziec kiedy zamknąc listę honorowych członków i półczłonków ;)
  4. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']A ja jeszcze nie zrobiłam cegiełki na allegro, przepraszam :( Poprawię się i rano coś powinno być.[/QUOTE] spokojnie gos :) jeszcze chwila minie zanim wszyscy co maja wpłacić wpłaca potem chwila na rozliczenie potem chwila na ogarniecie także śmiało moge powiedzieć ze masz przynajmniej trzy chwile na to :) ale mysle ze spokojnie to sie z 2-3 tyg przeciagnie - a na pewno do konca stycznia jak bedzie rozliczenie :) chociaz fajnie jakby cegiełka była gotowa chwilę ;) wczesniej
  5. [quote name='gameta']Teraz to ja mogę byś conajwyżej półczłonek :-/ 5zł jakoś wygrzebię ;) Głupio zabrzmi, ale wolałabym móc być całym członkiem :D[/QUOTE] to może ja dorzuce 5 zł i w dni parzyste ja będe całym członkiem a w nieparzyste Ty ? albo odwrotnie ;) btw muszę coś rozgryżć ty coś - no własnie nie wiem co jest na rzeczy ale coś jest tutaj półczłonek tam puzderko ;)
  6. podsumowalam bazarek i wyszło mi że za NIC a raczej za 17 niców ;) udało sie zebrać [B]162,5 zł[/B] i jeszce pomarudze Kostek :eviltong: kilka psiaków zyskało drugie imiona, prosiłabym o uzupełnienie ich w pierwszym poście co byłoby już całkowitym zakończeniem NICowego bazarku :) a co do karmy to chyba ofiarodawca powinien sie wypowiedziec :) moim zdaniem możesz powinnas ja podzielic bo co jednym szczeniakom dasz jeść a innym nie przecież tak sie nie da i juz ! a poza tym to ładnie się dzielić :)
  7. [quote name='marti14']Dzisiaj dzwoniłam do klinika aby umówić się na kontrolę,prześwietlenie i zdjęcie szwów. Wizyta jest jutro o 17.30..... Trzymajcie kciuki....ostateczna decyzja co do operacji drugiej łapy będzie jutro....[/QUOTE] trzymamy :)
  8. Kostek ja jeszcze po prośbie jakbyś sprawdziła wpłaty z bazarku czy nowe doszły PrinceZZ 10 zł Charly 7,5 zł to zakończyłabym całkowicie bazarek
  9. marti14 i Aziza dostały pw z numerem konta ode mnie (konto oczywiście morisowej) zdaje się, ze wpłata od marti powinna już docierać :)
  10. misja wykonana, karma u Kostek :razz:
  11. [quote name='morisowa'] Mam świeczki! Zdjęcia i opisy jutro, dziś już nie dam rady[/QUOTE] dziękuję moisowa :) [COLOR="#808080"](juz myślalam, ze moje posty sa jakieś niewidoczne czy inny grzyb ;)) [/COLOR] w takim razie wstrzymam sie do jutra ze bazarkiem * mile widziane tez sugerowane ceny mail do mnei jest na poprzedniej stronie bądz w profilu * czyt. swoje musze dopiero obfocić ;)
  12. to sie chyba nazywa teskonta giselle ;) edit: wszystko pięknie ładnie ale Gaba ma chyba długi co? mam prośbę dowielbicielek gaby może podrzucimy giselle po jakimś grosiku np [B]10 zł[/B]? takie wpisowe w fanclub Gaby w nowym domu co? iecie ze grażynka się nie upomni sama :shake: i będziemy jako [B]honorowe członki [/B]lub po 5 zł to jako [B]honoroe półczłonki [/B][COLOR="#ff0000"][B]fan clubu [/B][/COLOR] [COLOR="#ff0000"][B][SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"]Gaby[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR] co ?
  13. [quote name='Tora&Faro']Jesli tylko coś mam to jasne że oddam, sprawdzę bo nawet nie wiem... [/quote] fajnei by było :) dziękuje :) jakby coś poproszę fotki i siakiś opis na maila [email][email protected][/email] [quote] PS Dostałam płytki z filmami...i laurko-kartki Marlejkowe....śliczne są, dzięki:loveu:[/QUOTE] laurko katrki - taka wersja została wysłana do allegrowiczów :) a o płytkach to prosze o info na watku bazarkowaym, bo bez tego mysza nei zamknie bazarku (teoretycznie)
  14. wiecie co ja jeszcze po prośbie przyszłam dla tych nieszczęsnych kaukazów bo będę im robiła bazarek w temacie świeczkowym może macie jakies pojedyncze niezagospodarowane fanty w tym temacie? z którymi niewiadomo co zrobic to ja bym przygarnęła na bazarek :oops: nie 50 świeczek tylko jakies pojedyncze coś co samo w sobie pojedyncze by sie nie wystawiło na bazarku [COLOR="#c0c0c0"]niezbyt dobrze się z tym żebraniem czuję [/COLOR]
  15. [quote name='mysza 1']Ale on ma taki pakiet, robiony i wznawiany przez moją koleżankę, któa ogłasza psy od dawna. Nie ujawnia się tu, bo potem dostaje dziesiątki pw z prośbami o ogłoszenia. [/QUOTE] aaa ja myślalam, ze on nie ma ogłoszeń ech ja naprwde nie widzę w nim nic niestosownego :oops:
  16. mysza a moze jak Bruno jest na wydaniu to wykupic mu gdzies pakiet ogłoszeń? widzialam bazarki - 40 ogłoszeń 20 zł
  17. [quote name='gusia0106']Moi chińscy sąsiedzi na bank się ucieszą :diabloti:[/QUOTE] tez bym się cieszyła jakby taki Bruno mieszkał w sąsiedztwie :eviltong:
  18. [quote name='gusia0106']U Myszy chyba :):)[/QUOTE] a Ty weżmiesz Bruna ;)
  19. [quote name='gusia0106']Się przyczepiła i nie czyta w dodatku;) On ma właśnie nie jeść karmy dla trzustkowców bo póki co trzustkę mamy pobudzać a nie zmniejszać jej zadania. Co oznacza, że karma normalna tylko tyle tego, że ja już nie wiem jaka ;)[/QUOTE] moze ta dla owczarków co mu kiedyś tak smakowała? i wyrośnie Ci na hugo i zostanie w ds ;)
  20. [quote name='mysza 1']Bo umnkęło....[/QUOTE] nie umknęło tyle, ze mcihał nieprzyzwoicie zdrowy Gremlin miał ostatnio costam po wypadku naderwane w kolanie ale o kulach ino sie lulał co w przypadku Hugo odpada :evil_lol:
  21. [quote name='gusia0106']Mi to go nawet szkoda....[B]taki jest brzydki[/B];) Ale to tak już jest, sama wiesz, że jak pies mało problemowy, w ciepłym domu, nie trzeba płacić to zainteresowanie jakoś naturalnie opada....[/QUOTE] kurde gusia normalnie następnym razem dostaniecie kopertę w której będą bęcki :mad::mad::mad: ja mam chyba jakieś spaczone poczucie piękna/brzydoty :oops: ale on nie jest jakiś brzydki jest normalny co do reszty się niestety zgadzam :shake:
  22. [quote name='mysza 1']Tak, oczywiście, bardzo dziękuję. Gameta mi nie zapłaciła jeszcze ale wierzę, że to zrobi ;) Potem podaj mi proszę ile mam Ci wpłacić za przesyłki. Dzięki. [/QUOTE] a masz może adres Jo37? bo ja jej kiedys coś wysyłałam ale to było dawno do gamety słałam niedawno i nie raz wiec adres mam pewny na poczte bede leciec jutro przed 20wiec mamy chwilę na potwierdznei adresu
  23. a Gaba zostanie Gabą ?
  24. [quote name='giselle4']Telefonowała mama chłopcow juz Gabi jest w domku zeszła cały domek,poszczekala z radosci,dała łapke ,popisuje sie zabawą z piłeczka:) [B]Pani powiedziała stanowczo,,to jej ostatni domek,[/B], i niech tak sie stanie:)[/QUOTE] oby tak było :) Gaba bądź grzeczna ! :)
×
×
  • Create New...