-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
czyli na chwile obecna brakuje już tylko 50 zł :crazyeye: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Ja bym nie mieszala juz mortyzatorow i szyby z karma. Sadze, ze najlepiej wplacac w tym wypadku pieniadze na konto osoby, ktora bedzie je zamawiala. Iza musi zdecydowac ktore amortyzatory zamawiamy, widzialam w watku juz jedna ich oferte. Jesli zamawiac bedzie Modjeska, to najlepiej przelac kase do Niej. Zaplaci i od razu wysle. Tu nie wszyscy znaja Modjeske, ma dosc maly licznik wiadomosci napisanych, ale to weteranka z Miau i nasza dobra dusza boguszycka :-) Acha, mamy juz pierwsza deklaracje na zakup czesci: Progect ( miau) ..................100 zl Sprobuje sie skontaktowac z Iza teraz.[/QUOTE] czyli auto - [B]Modjeska[/B] to nam się kont pomocowych narobiło ;) -
[quote name='urwisek'] [b][u]A do Was Cioteczki pytanie:[/b][/u] [B]Mamy jakąś Cioteczkę lub Wujka w Gdyni?[/B] Jest pani zainteresowana Uszatką – utrzymujemy już od pewnego czasu wymianę maili (koleje trochę jak wszystko u mnie co związane z netem) – ale wygląda na to, że nie „wypłoszyła” Jej ani umowa ani „wizytacja” :) Postaram się więc zdzwonić – a Was już na wszelki wypadek pytam o namiar na potencjalnego „wizytatora” :)[/QUOTE] brazowa1 i gameta sa z trójmiasta i jeszce kilka nicków ale nei kojarże na szybko tylko gameta ma malenkie dziecko wiec nie wiem czy da rade
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='punk']Witajcie, Jestem z Gdańska, w tej chwili moja pomoc ogranicza się do przelania pieniędzy. Przelałem na fundację. Dzisiaj dostałem nr konta do Biafry i chciałem też coś przelać. Czy mam przelewać kasę bezpośrednio dla Biafry, czy jest osobne konto np. na karmę?[/QUOTE] jesli na karmę to zaraz podam ci numer mojego konta stamtad bede kupowała karmdla zwierzaków aby odciązyc Izę z myslenia o zakupach dopiek - Biafra - karma psy albo koty albo konie albo ogólne ze karma jesli chcesz pieniażki przelac Izie zeby jej pomóc bo tez ma a raczej jak sie sytuacja uspokoi będzie miała niemale wydatki to na konto prywatne Izy wpłac -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Modjeska']Proponuję zbierać na razie deklaracje w sprawie sfinansowania amortyzatorów. Wiem, że część osób wpłaca pieniądze na prywatne konto Biafry ale wydaje mi się, że nie ma konieczności zawracania jej tym głowy. Chyba lepiej by było po prostu kupić te nieszczęsne amortyzatory i szybę i jeszcze zakręcić się żeby jej to szybko zrobili.[/QUOTE] myślałam o tym cześć osób wpłaca na moje konto na karmę jak trzeba mozna wpłacac nap z doiskiem "Biafra - Auto" bezie wiadomo na co sa te pieniązki nie wiem czy jest sens angażować kolejne konto? ale w pełni zgadzam się z tym, ze nie nalezy Biafrze zawracać tym głowy tyle ze ja sie na tym kompletnie nie znam wiec gdyby pieniążki wpływały do mnie to potem przelalabym cala kwote osobe która by "to załatwiała" dostałam kilka pw z inf ze sa wpłacane do mnie pieniązki na karme mam nadzieję ze uda już się coś zamówic w pon bede szukała najtaniej i najszybciej i chyba skupimy się najpierw na karmie bytowej potem w zaleznosci od okolcznosci czasowo finansowych bedziemy myslec nad karma specjalistyczna tak chyba bedzie najlepiej? edit: tylko zbieramy deklaracje czy już wpłaty na auto? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Poproszę na PW konto do wpłat. Wolałabym wpłacic na konto niefundacyjne. Przeznaczycie na karmę, częsci do samochodu czy coś równie ważnego.[/QUOTE] poszło pw dziekuję -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy i kiedy Anna bedzie miała jakies zdjęcia ale dostałam własnie mms od Biafry, zdjęcie niewyrazne ale i tak widac ogrom tragedii nie potrafie sobie wyobrazic co czują ci ludzie tragedia okropna tragedia "Właśnie przjechałam obok sasiadów" [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9914/biafra.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnezia']Była gdzieś propozycja, żeby składać się na karmę i zamówić razem. Mogę dorzucić kilka złotych. Kto chętny?[/QUOTE] poszło pw z nr konta na ktore zbieramy pieniazki na wspolna karme dane do konta posiada tez Anna jesli by nas nie było to scar - do niej tez mozna pisac pw w sprawie numeru (ta od bazarku z kartkami) przed zamowieniem karmy bede dzwonic i dopytywac kiedy dostarcza zeby nie było opoznien wapiszon - wpisz adres fundacyjny nie znam adresu prywatnego Izy ale wydaje mi sie ze wystrczy podac jakikolwiek -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Anno - jak bedziesz kontaktowac sie Iz zapytaj o to ile/na ile ma karmy? ja będę się z nią kontaktować dopiero jutro jak dzwonilam to Iza akurat była "u siebie" uspokajac psy i dac im jeść -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zróbmy tak - [B]jesli ktos chce sie dolożyc do karmy - prosze o pw [/B] podam swoj nr konta tak jak pisala anna mam takie konto do dogo na nie mozna bedzie wpłacac pieniązki z dopiskiem Biafra - konie Biafra - psy Biafra - koty (dla kotów slicznie organizuje się miau) albo ogolnie jakikolwiek dopisek - Biafra ijak sie uzbiera odpowiednia kwota bedziemy kupowac karme z dostawa do kolezanki irenaka - Biafra nie mówiła ze nie ma karmy ale martwila sie zeby im nie zabrakło wprost nie zapytałam ile jeszcze ma rozmawaiałysmy o tym, ze nie ma głowy zeby jedzic, organizowac kupowac i temu sie wogole nie dziwie to ja mam napisac ze przejmuję watek czy ty ze się zrzekasz? bo nie wiem :oops: i do kogo? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
słuchajcie rozmawialam z Iza jesli ktoś moze to prosze wysyłac karmę Iza nie ma głowy do jezdzenia i kupowania karmy jesli ktoś nie moze sobie pozwolic na zakup karmy [B]prosze zgłaszac deklarcje wpłat - bedziemy wspolnie zbierac na jeden duzy worek [/B] [B]poza karmą ogólne wsparcie finansowe[/B] [B]jest jak najbardziej potrzebne [/B] góra cały czas schodzi dom izy stoi - i oby tak zostało ! cały czas pracują strażacy aby odciążyć osuwające sie zbocze - wycinają drzewa sytuacja cały czas się zmienia na razie nie pada ale jak rozmaiwałysmy to grzmiało na wieczór i najblizsze dni zapowiadaja deszcze Iza funkconuje z automatu i jak to Iza "żeby tylko te psy miały co jeść" trzymajcie kciuki proszę [B]moze ktos może wspomóc Biafrę bazarkami?[/B] [B]irenaka[/B] - mogę przejąc wątek, przynajmniej na czas powodzi ? -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ech mysza nie azdroszcze decyzju Pax jest cudny :) bedzie Pax czy mu zmieniaja imię? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']3 x wyslalas konta? zaraz bede dzwonic do Izy...jakos nie mialam sumienia wczesniej....chociaz watpie zeby spala.[/QUOTE] nie wysłałam dopiero sie ogarniam ale niestety weszłam juz na wiadomsci na gazecie gora Izy nie odpuszcza coraz więcej zniszczonych domów i jeszcze deszcze zapowiadaja na weekend ja nie wiem juz chyba modlic sie pozostało zeby dom Izy przetrwał :( [URL="http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7919676,W_Lanckoronie_ziemia_nie_daje_spokoju__nowe_osuwisko.html"]Lanckorona - nowe osuwiska[/URL] niech juz to wszystko się skończy :( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
scar zrobiła bazarek dla Biafry i zwierzaków - wszystkich zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186074-Kartki-hand-made-na-zwierzaki-Biafry-do-28-maja"]Kartki na kazdą okazję [/URL] numery konta za chwile -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz powoli: Biafra mieszka na/w Podchybie (gmina Lancokorona) to tam gdzie sie obsuwa ziemia nie ma wstepu do domu zwierzaki: Konie sa w stajni gdzie nie maja mozliwości wyjścia na pastwisko bo jest zalene i pływa na/w nim wszystko tzn szambo im samym nic nie zagraża nie wiem dokładnie gdzie się znajduja tzn iza mi mówiła ale nie pamietam one potrzebuja musli koni jest 20 albo 21 sa takie jak psy stare slepe kulawe koty: kotów jest 16 zostały w domu tym co zagraza mu zejscie razem z fala błota mają wszystko pootwierane fizycznie sa bezpieczne problem - brak jedzenia - zapasy zostały zalane w piwnicy wczoraj bodajza Anna pisała było 30 cm wody (chyba nic nie pokręciłam) psy: 6 starych kaukazów 1 szaleniec Lacky 1 suka Saba 2 kaukazy są w hotelu u Ksery ich kojce zostały zniszczone przez wodę/błoto schodzące z góry pozostałe psy zostały na miejscu zdaniem Biafry fizycznie sa bezpiecczne nie ma do nich dojazdu - drogo została zniszczona przez wode Biafra chodzi je codziennie dokarmiac problemem jest karma - zapasy zostały zalane potzreba przede wszystki karmy - suchej bo Iza ją wnosi pod góre w wiaderkach po rozmoknietych łakach - jedyna mozliwośc dojscia Kozy - sztuk 2 (chyba), zostały ewakuowane razem z psami Adrs dostawy Pradnik Korzkiewski - z rozmowy wczorajszej z Biafrą wyszło mi ze tam nie ma problemu z dostawa (dostarczeniem) karmy ani nie ma problemu z jej składowaniem w tym nie ma problemu ze składowaniem paczek musli dla koni jesli takowe ktos zakupi rozmawialam na temat mozliwości wysyłania musli bezposrednio do stajni - z tym sie wstrzymujemy dopoki nie ma pewnosci ze paszarnia nic nie grozi - wczoraj takiej pewnosci Iza nie miała jesli chodzi o samochód - o tym rozmawiała anna ale na moje czytaniei rozumienie tekstu czytanego jest tak, samochód jest jaki jest ale jezdzi na slowo honoru odległosc jaka Biafra nim pokonuje zeby nakarmic psy które zostały na zagrożonym terenie to po 50 km w każdą stronę jezeli auto nie wiem czy uda jej się dotrzec do psów, zeby je nakarmic :( poza tym kursuje do hotelu do dwóch kaukazów co zostały ewakuowane i zapewne do koni Anna wyjaśni więcej o samochodzie [B]Irenaka[/B] moze faktycznie dac linka do strony na której zaczyna się inf o powodzi u Biafry? na moją logikę Biafra nie ma czasu na jezdzenie po jedzenie wiec lepsze moim zdaniem jest zakupienie karmy poza tym kupując karme uniknie sie insynuacji na co zostaly wydane pieniądze takie jest moje sugestywne zdanie jesli kogos nie stac na cały worek karmy bedziemy się składać "ziarko do ziarka" i się uzbiera jesli ktos chce cos zadeklarowac na karmę prosze to zrobic na watku jutro wszystko ogarnę i powysyłam pw ewentualnych chętnym 8 osób po 11 zl i mamy worek karmy dla seniorów - 15 kg kto chętny? gruz, spychacz nie jest potrzeby na juz ale trzeba to organizowac bo jak juz bedzie mozna dzialac tam na miejscu to zapewne nie tylko u biafry będa takie potrzeby [COLOR="#c0c0c0"]ps. bede dopiero jutro[/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Anna masz zapchaną skrzynkę uczule [B]scar [/B]ze dysponujesz moimkontem to jak mnei nei bedzie to poda namiary edit. pw poszło na miau -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
poszło pw z nr konta -
[quote name='gusia0106']Nooooo Ciotki Miałam pierwszy sensowny telefon w sprawie Marleja. Ludzie z Warszawy, gotowi do pracy z nim, świadomi jego ułomności. Nie nastawiam się, nie nakręcam, ale mam świadomość, że ktoś jednak bierze pod uwagę pokochania psa po przejściach.[/QUOTE] znaczy twój tz dzwonił? ;) (dobrz głupi żart ;)) ech ja zrobiłam to allegro bo obiecalam ale wcale a wcale mi sie to nie podoba ze Marlejucha szuka domu
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']W zaprzyjaźnionym sklepie, po rabacie (dla mnie - dość dużym) przód - 225 zł za sztukę tył - 175 zł za sztukę Napisałem maila z prośbą do ogólnokrajowej hurtowni części, zobaczę co odpowiedzą[/QUOTE] a teraz napisz jak babie na dogo ile komplet ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Bardzo proszę, żebyście rzuciły okiem na pierwszą stronę. Proszę o uwagi, sugestie o czym zapomniałam i co poprawić. Myślę, że w tej sytuacji to wątek chyba przeniosę do działu akcje? Jak uważacie? Anna_33 sprawa wyjaśnień co wpłaciłaś a co nie, musi poczekać na Sonikową jak przejmie wątek. Ja spadam do pracy i muszę zająć się psami z Krakowa. Wszystkiego nie ogarnę.[/QUOTE] irenaka jest dobrze nie dajmy sie zwariowac, jakbys miala uzupełniac na biezaco to bys od komputera nie wstała jak ktoś czegoś nie bedzie wiedział doczyta albo dopyta dziękuję dobrze jestw pierwszym poscie -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Pilnuja, policja i straz. On nie moglby teraz wjechac, ale jak przestanie lac, to bedzie kwestia kilku dni. I wtedy musimy byc juz na to przygotowane, finansowo przede wszystkim.[/QUOTE] aha ok, wolalam wyjasnic zeby juz ktos tym spychaczem nie jechał pod ta górę ;) nie znam sie ale na allegro niw=e było amortyzatorów do tego konkretnego moedu opla do jakis innych były - nie wiem moze sie nadza? jakis chłop musiałby sie wypowiedziec czy pojemnosc silnika ma wpływ na rodzaj amortyzatorów? -
[quote name='gameta']W odzewie na apel o zdjęcia: [/QUOTE] łooo, prezes gametek :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Anna ja tak gdybam teraz ten spychacz ma wjezdzac? tam się jeszcze wszystko "rusza" nie wiem czy słuzby mundurowe nie pilnują zakazu wstępu ja wiem ze trzeba się organizowac tylko zeby nie wyszło ze ktoś chce zorganizowac to juz a faktycznie z realizacją trzeba poczekać? niech juz przestanie lać :(