Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. oj nie wiem maja swoj wątek na dogo i chyba na miau tez mają tzn jakiś taki zbiorczy watek tej stacji jest bo tam i psiak był zabierany jak znajde to podam tutaj linka
  2. czy mi się wydaje czy jutro jest niedziela?
  3. cześć ma stałych wielbicieli - ale większość nie ma musimy uaktualnić stronę ale zawsze wypada coś ważniejszego :oops: żeby nie było, ze my tylko o koniach i nic więcej dzisiaj do Izy przyhjechały 3 kociaki ze stacji benzynowej pod radziejowicami
  4. [quote name='morisowa']Oby jeszcze farciarz pojechał do stałego domu! Tydzień temu wydałam z Palucha moją drugą kaukazią miłość, Ciaputulka (po prawdzie to on pobił Mojo w moim rankingu na najcudowniejszego misia :loveu: ). Miałam już wieści, uff... nikogo jeszcze nie zeżarł i ludzie są z psa zadowoleni :multi: KWL mnie utłucze kiedyś Ciaputulek to Magnat?
  5. nakłady finansowe na konie są o wiele większe niż na taka samą ilość psów czy kotów część psów te duże są u Izy więc dostają częściowo jedzenie gotowane a to znacznie obniża koszty utrzymania sianko na które zbieramy pieniążki to tylko jedna/którastam wydatków jedzeniowych konie bo nie same siano konie jedzą dochodzą witaminy, musli, owies, marchew czy jabłka ale na same sianko miesięcznie potrzeba ok 2,5 tys. pomijam kwestie leków bo to osobny temat ale zarówno psy jak i konie potrzebują psy mają swoje watki na dogo skąd płynie mniejsze lub większe wsparcie konie mają jeden zbiorczy wątek gdzie wsparcie jest minimalne jest oczywiście grupa osób pomagających na wątku z sianem (dziękuję) ale duzo łatwiej zabezpieczyć finansowo psa niż stado koni :( dlatego zbieramy na sianko bo to jest najpilniejszy wydatek którego nie przeskoczymy, nie zamienimy na gotowane, nie kupimy karmy z niższej półki nie dostaniemy kostki siana w prezencie jak np karmy dla psów czy kotów dlatego konie :) dziękuję za udostępnianie :) Szarotka - musi być dobrze ! "oczko" to szczęśliwa liczba przecież !
  6. [quote name='Mike i Morgan']A trudne one są w hodowli?[/QUOTE] nie co nie znaczy ze można je zaniedbać karmić trza bo jak nie to się pozjadają ;)
  7. [quote name='MyrkurDagur']Ja jeszcze dosyłałam 89 zł i o ile pamiętam inne osoby także wspominały o przesłaniu pieniążków. Biafro, napisz proszę, jakie wpłaty wpłynęły... Cały czas myślę o Aksonie... Przypominam sobie, jak dzwoniłam do Biafry i pytałam o niego... A to już koniec... :( Tak potwornie mi smutno... :-( strasznie przykro ze chłopaka juz nie ma na tych ostatnich zdjęciach wyglada na pogodzonego z losem szkoda, wierzyłam, że mu się uda :( przyziemne to strasznie ale jednak trzeba go rozliczyć widocznie nie zanotowałam w pamięci tych kilku wpłat a właśnie siedzę i rozliczam inny Biafrowy wątek to i sobie przypomniałam o Aksonie
  8. [quote name='Szarotka']A ile tego dlugu ???[/QUOTE] - 286,97 zł (tyle jest podane w poście rozliczeniowym) chyba, ze jakies wpłaty nie zostały uwzglednione
  9. dziewczyny przepraszam, ze ja tak materialnie teraz ale po Aksonie został dług może jest szansa zrobić jakiś bazarek na jego spłatę? Biafra ma dużo innych wydatków związanych ze zwierzakami , nie dokładajmy jej jeszcze długu po Aksonie niech biega szczęśliwy po łąkach, niech go nie trzyma po tej stronie dług dużo osób kibicowało Aksonowi (włącznie ze mną) może gdyby każdy tak dorzucił kilka złotych na spłatę długu chłopka udałoby się go zlikwidować? może ktoś może zrobić bazarek? Iza podarowała mu to o czym wiele psów w jego sytuacji może tylko pomarzyć dała mu swoje serce i poświęciła czas otoczyła go troską na ostatnie dni życia nie zostawiajmy jej długu po Aksonie
  10. uwielbiam tego typu wpisy na psich watkach to taka rzadkośc u kaukazów mieć płacone z góry Mojo ty farciarzu :)
  11. michola to ja mam w awatarku ;) usprawiedliwię się z ciszy u Epsona - u chłopaka bez zmian a że ostatnio duzo się dzieje nie ma czasu na nic :( przybył nowy koń i nowy psiak na dniach - chyba jutro przyjezdzają 3 kociaki zamkneli nam profil na fbale uruchomilismy fanpage tylko ze troche po omacu się tam poruszamy jeśli ktos chce to moze do nas dołaczyć ( i jeśli wie jak - bo nam to srednio wychodzi :oops:) mamy tego fanpejdza i wydarzenie związane ze zbiórką na konie możecie je poudpstępniac, powpisywac się, że lubicie czy co tam się robi na fb? FB - Fundacja ZNJR - klik
  12. ech Ala ty uważaj zeby Ci ktoś chłopaków nie podprowadził wiesz, że za mundurem panny sznurem? tylko czekać aż sie całe tabuny tutaj na wątek za Fiodorem w mundurze moro zlecą ;)
  13. [quote name='mysza 1']O kurde, ale fantastycznie :multi: Wielkie dzięki :loveu: Ja jeszcze czekam na kilka wpłat z allegro cegiełkowego, strasznie to się ślimaczy, dopiszę jak zamknę, poczekam jeszcze kilka dni. I tak wyjeżdzam więc po powrocie to zrobię.[/QUOTE] napisz miłego maila przypominajacego ;) "chciałam zamknąc allegro ale niestety nie widze wpłaty od Pani/Pana. Proszę o inf. kiedy były wpłacane pieniązki bo nie chciałabym nikogo pominąc w rozliczeniu darczyńców Wisienki" kto chciał wpłacić ale zapomniał to wpłaci, a kto miał w d** to nie wpłaci i tak ale zawsze jest szansa, że część osób się "ocknie" :)
  14. to ares ma miec zeby robione? w końcu sprawdzilam michałw kwietniu 2010 roku za usunięcie kamienia i wyrwanie 4 zebsik - 400 zł
  15. [quote name='mala_czarna']Mówisz, żeby nie robić badania histopatologicznego? Nie zgadzam się. Dzięki niemu lekarz może podjąć odpowiednie leczenie, wdrożyć właściwe leki. [B]To badanie jest wręcz konieczne.[/B][/QUOTE] zgadzam sie całkowicie, to bardzo wazne badanie
  16. [quote name='jola_li']Piękny pies :-)!!! A wyobrażacie sobie jak cudne musiałyby być małe Kajaczki, Czółenka, Kanadyjki i inne Łódeczki ;-)?[/QUOTE] albo Titanic z ursynowa jak to brzmi ;)
  17. kurde tak czytam i powtarzajacy sie objaw to wzdęty brzuch a michał nie miał wzdętego a guza wielkosci ludzkiej pięści damskiej czyli tez niemały MiK Jozefów, trzymam kciuki aby to były przerzuty nam tez mówili ze to guz nowotworowy a na histopatologicznym badaniu wyszło, że nie szkoda ze nie przebadałas histop. chociaz i tak nie spała byś spokojniej bo my teoretcznie wiedzac, ze to nie nowotwór i tak micha kontrolujemy ale zawsze to w głowie mamy inaczej a bez badania odliczlibysmy te 6 m-c które by mu zostały po wycieciu guza i tak jak mówi sbd - napiszecie koniecznie co powiedział Marciński ! leukocyty moze miec podwyzszone po wycieciu śledziony, to normalny objaw nijak nie wiem jak sie do tego mają podwyzszone próby watrobowe ale leukocyty jak sie nie ma sledziony to sa podwyzszone
  18. ja w temacie gazu nie mam nic do powiedzenia ale może wyjojcze jakieś zdjęcia Fiodora?
  19. przyszłam z moim NIEROZPEŁZAJĄCYM się po mieszkaniu Wackiem do rozpełzajacych się <brrr> robali ;) Wacek pozdrawia : [CENTER][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3674/mdsc02392.jpg[/IMG][/CENTER] i Stefan też ;) [CENTER][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/5294/mdsc02400.jpg[/IMG][/CENTER]
  20. [quote name='KWL']Buoteaux Gel, Eu de Paluch i czysta i sucha atmosfera tonącego po każdym deszczu schroniska położonego w zagłębieniu:evil_lol: Fred jest najbardziej melancholijny i kaukazi. Gapcio największy i trącący leonbergerem. Borek najdelikatniejszy i najbardziej energetyczny, a Ciapcio to powazny pies pracujący :-) Najfajniejsze że wszystkie znalazły dom :-)[/QUOTE] a magnat to który? kuzwa myslalam ze naumiec się rozrózniac Biafrowe konie to bedzie trudne ale u nich przynajmniej naumialam sie imion wraz zamiennikami np Macius Elf, Miętek Gniady itd ale widzę ze z KWLowskim kaukazami jest znacznie gorzej albo to zemna jest nienajlepiej ;) a rozeslecie komu sie da allegro na koniki? na sianko bo zaraz luty a my bedziemy w głębokiej du..żej dziurze ;) [URL="http://allegro.pl/16-koni-pomoz-przetrwac-zime-daj-im-siana-fznjz-i1434228083.html"]Allegro - sianko III[/URL]
  21. [quote name='KWL']Piękny ten Fred :-) I jakiś takie Pańskie Panisko się z niego zrobiło :-) A my w czwartek wydaliśmy naszego Ciaputulka. To była adopcja z dłuuugą historią i kilkoma zwrotami akcji... Najważniejsze że nasz ulubieniec i przyjaciel znalazł w końcu dobry dla siebie dom. Co w przypadku Ciapcia nie było takie proste - ten pies ma wspaniały silny charakter :evil_lol: [/QUOTE] tja a ja dalej ich nie rozrózniam ;) edit. głosowaliście na szczecinek? :mad:
  22. ja zapraszam na allegro cegiełkowe - na zakup siana dla 16 koni na luty [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1434228083"]Allegro - pomóz przetrwac zimę! - klik[/URL] watek gdzie zbieramyna sianko to: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195992-1716-z-2896-wielki-licznik-siana-POMÓŻ-przetrwać-ZIMĘ!-do-końca-kwietnia-2011-r."]Wielki licznik siana - klik[/URL] również tam można nabyć kostę siana dla koni Zapraszam :)
  23. przykro mi razmzes :( ale wydaje mi się, ze objawy które opisałes nie wskazuja jednoznacznie na guza śledziony fakt ze powinny dac do myslenia ale np mój michał ogólnie je niewiele wiec nie zauwazylam, ze jje jakoś mniej za to po operacji jadł duzo duzo więcej osowiały i z objawami przeziębienia czyli osowiały i bez energii był w lutym, guza odkryliśmy w pażdzierniku składajac wszystko po fakcie do kupu wychodzi nam, ze w lutym to tez był guz my mieliśmy szczęście - guz nienowotworowy niestety to upiorstwo ma to do siebie ze nia daje jednoznaczych objawów :shake: (moim zdaniem)
×
×
  • Create New...