Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mmd']Możemy przyjąć, że skoro na tym wątku - jest to nochal Aresa. Czyli ten kawałek psa jest w dobrej formie :evil_lol: Przynajmniej tyle...[/QUOTE] a jesteś pewna że to nos aresa a nei psa w typie aresa ja tam pewna nie jestem [COLOR="silver"]w tajemnicy ci powiem, ze gusią ostatnio coś nie ten teges normalnie pokurcza ma w domu ;) ale ciiii ;)[/COLOR]
  2. o jaki nochal ;) mów co z Aresem :mad::mad::mad:
  3. mi wyszedł dalmatyczyk przy czarno białym zdjęciu a przy takim samym kolorowym byłam szczeniakiem labladora ;)
  4. [quote name='mysza 1']Jak onek to całe szczęście, gorzej jak co innego wyjdzie ;)[/QUOTE] moze prawie bernenczyk bedzie ;)
  5. Bambaryłek Fiodor o aparycji świnki wietnamskiej tez trafił na cudo dom :) i przjaciela Gacka to i Tobi trafi
  6. [quote name='gusia0106']Z rodowodem! ;)[/QUOTE] nie nie nie rasowy ale bez rodowodu ;)
  7. [quote name='gusia0106']Jeszcze troszkę wytrzymajcie, plis ;) Przysięgam, że warto czekać :)[/QUOTE] wysłałas go do spa i wróci jako rasowy onek ;)
  8. [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B][FONT=Arial]Sto Lat FILIPKU :new-bday::BIG:[/FONT][/B][/COLOR] MIałam napisać ze cały tata ...ale po zdjęciu z mamusią to już nie wiem :lol:[/QUOTE] cała mamusia zdecydowanie bardziej niż cały tatuś ;)
  9. deer strasznie mi przykro :( zawsze podśmiewywałam sie z uszy Shery ale to dla wszystkich zwierzaków zaglądąłam na wątek, a zwłaszcza dla Niuni :loveu:
  10. [quote name='mysza 1']Chciałaś coś mądrego napisać? :mad:[/QUOTE] że ma fajny nochal to małe coś ;)
  11. [quote name='gusia0106']Sprzedałam na smalec. Klasycznie. A myślalaś, że co?[/QUOTE] zwyczajnie kłamiesz nie po to go odchudzałaś żeby teraz na smalec sprzedać jak nic oddałaś go zaprzyjaźnionemu chińczykowi ;)
  12. [quote name='gusia0106']Nie-e! Mam bogate doświadczenie w niezapeszaniu ;)[/QUOTE] mów natychmiast co zrobiłaś z Aresem na zdjęciach z Kajkiem i tym małym czymś go nie ma mów natentychmiast ! albo najpozniej jutro :D
  13. [quote name='gusia0106']Wiem ale nie powiem :) Cierpliwości :):)[/QUOTE] kurde gusia ja raz na tydzień jestem przy necie musisz powiedziec teraz ;) :mad::mad::mad::mad:
  14. [quote name='gusia0106']Jak to Kajak ;) - bał się jej i obchodził szerokim łukiem. Dzisiaj już turla ją nosem, a ona przeturlana przylatuje znowu pod nos, żeby dalej turlał :stupid:[/QUOTE] widać psiak idealnie sie wkomponował w dt ;)
  15. [quote name='gusia0106']Grzeczna, tylko szczeka na gości jak czubek ;) Kupy już tylko na dworzu, sika też co spacer i tylko czasami mała wpadka z siku zdarzy się w domu. [B]Strasznie jest fajna. I to mówię ja - choć powszechnie wiadomo, że nie przepadam za pokurczami ;)[/B][/QUOTE] [quote name='gusia0106'][B]Ale mówiłam Ci, mnie przebadali i wszystko bardziej niż gra ;)[/B][/QUOTE] coś mi tutaj nie gra ;)
  16. [quote name='ewick73']Witam, mam problem, ponieważ mam do sprzedania na bazarku kilka rzeczy, z których dochód miałby być przeznaczony nie tylko na psa, który jest w domu tymczasowym (zbieram ciągle pieniądze na jego tam pobyt) Ale i na pomoc osobie, która jest użytkowniczką forum.miau.pl - prowadzi bezpłatny dom tymczasowy dla kotów, które leczy, sterylizuje, szuka im domów [COLOR=red][B]Życzenie, aby podzielić na pół dochód z bazarku ma fundatorka fantów, próbowałam je sprzedać na forum.miau.pl ale to są tzw. "psie" fanty, czyli puszki na karmę z pieskami[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Czy jest możliwość, aby taki bazarek założyć?[/B][/COLOR][/QUOTE] możesz pod warunkiem zapewne, że nie będzie do bazarek dla osoby a dla zwierzaków którym pomaga co w sumie wyjdzie na jedno bo jak wspomoże sie ja w zwierzakach to o tyle jej będzie łatwiej :)
  17. jakąs siostrzyczkę i co się dzieje z Aresem??:crazyeye::crazyeye: zwyczajnie żądam wyjąśnień :mad:
  18. [quote name='feliksik']a może na plakatach napisać tak wstrząsająco: "twój pies może być następny prosimy o jakiekolwiek informacje, aby zapobiec dalszym nieszczęściom" może kogoś to ruszy[/QUOTE] na plakatach było coś w stylu: "Twoje dziecko może być następne"
  19. [quote name='gusia0106']Wszyscy jak wszyscy ....;)[/QUOTE] gusia to jak przyczajony tygrys ukryty smok ;) niby jej nie ma ale zawsze jak (nie) trzeba to się pierwsza zjawia u Brunka ;) ja już chyba pisałam, że on ma cudny nochal ;)
  20. Igam, zobacz co stworzyłam ;) bazarek m.in. na znajdki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218879-Bizuteria-na-znajdki-i-fundacje-Zwierze-nie-jest-rzecza-do-14.12.2011?p=18132844#post18132844"] bazarek z biżuterią - klik [/URL]
  21. [quote name='pucka69']U mnie jest świnka Zyta w avatarze. Od Evelin ;) [/QUOTE] tja i wszystko jasne ;)
  22. przepraszam, ale zgłupiałam, ale pw juz wyczyściłam i mi się pomerdało całkiem Evelin albo pućka - dziękuję - Akademi Pana Kleska doszła kurde, czy wy musicie mieć obie świnki w awatarkach ? ;)
  23. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-__6S_bLha-M/TrVys11wQpI/AAAAAAAAJMM/LegS62QkK28/s640/IMG_9852.jpg[/IMG] no w końcu rozumiem wywinięte ucha, nie zamoczy ich w wodzie ;)
×
×
  • Create New...