Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. nic nie zrobiłam ino patrzyłam ;) Apsa - chałwy sprawdzę bo jeszcze nie wszyscy odebrali i nie wiem ile jest nadprogramowo ;) już wiem fantazje mam dwie na zbyciu jeśli reflektujesz to kup sianko za równowartość chałw ;)
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197896-Psy-z-Bielska-Podlaskiego-wątek-zbiorczy-psów-w-potrzebie/page89#post17907622"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9973/aaaabbb.jpg[/IMG][/URL] i podlinkowany banerek (prosty bo innych nie umiem) do suni i dzieciaków :)
  3. [quote name='doris66']3x dzieki że pomyślałaś jak to napisać. Ja powinnam to zrobic ale miałam do objechania dziś az 5 cmentarzy i czasu rano zabrakło. Skoro uważacie, że szczeniaki ogłaszać razem z matka i odwrotnie to ja oczywiście nie protestuję. Pomyślałam tylko rano żeby ktoś kto wypatrzy ogłoszenie nie przestraszył się że hurtem chcemy adoptować psiaki. Z tego co napisałaś [B]3x rozumiem że bedą 2 pakiety ogłoszeń. Jeden dla matki z zaznaczeniem że dzieciaki tez do adopcji a drugi odwrotnie tak?[/B] [/QUOTE] tak jest :) juz wklejam tekst dla szczeniaków na watek ogłoszeniowy eee yyy tylko jak trzymiesieczne to nie urodziły sie na poczatku azdziernika ? one maja 3 miesiace czy 3 tyg? na razie napisze ze ok 2 miesieczne;) edit. na razie wstawiłam taki tekst zanim będzie moja kolej zdążymy jeszcze 8 x zmienić ;) Ok dwu miesięczne 3 sunie pilnie potrzebują ciepłego domku i opiekuna. Urodziły się na terenie budowy gdzie ich porzucona matka znalazła liche schronienie. Sunie najprawdopodobniej wyrosną na psy średniej wielkości ( najwyżej do kolana ). Jedna sunia jest czarna krótkowłosa, dwie pozostałe - brązowe najprawdopodobniej będą miały przedłużaną lub długą sierść. Maluchy są już samodzielne. Zasługują na własnego człowieka i dom. Ich ruda mama jest również do adopcji.
  4. no, na zywe wygladały na tych zdjęciach ;) wrzucialam Mojo do ogłoszeń jestem 50ta któras w kolejce ale dziewczyna chce sie ze wszystkim wyrobic do srody wiec powinno byc ok trochę poskracalam tekst ale generalnie jest inf ze potrzebuje rozsadnego opiekuna gdyz nie jest łatwym psem
  5. 3 bramki po 13 zł i jedna za niecałe 20 zł (19 coś) oby drogi były puste :)
  6. ja przepraszam, ze nie o Siseto ale Gwoździk jest przecudowny :)
  7. [quote name='buniaaga']to fakt co się wczoraj nasłuchałyśmy od tych robotników że do dziś głowa boli a jak nas wczoraj wyganiali ale my twardo powiedziałyśmy że jak chcą niech wołają policję bo i tak nie wyjdziemy...później udało nam się ich ugadać tzn że chcemy pomóc,żeby się uspokoili. Położymy dziś maluchom karton. Trzeba ogłaszać całe stadko może chociaż jakiś dt się znajdzie.[/QUOTE] skoro szczeniaki tez sa do ogłaszania to dla nich będzie osobny pakieciek mam nadzieje ze dziewczyna co ogłasz sie wyrobi bo chce zrobić dla 100 psów po 30 ogłoszeń do środy ja jestem pięćdziesiąta któraś w kolejce wiecie jakie one będą ? duże czy jak mama ? i jakiś tekst ? i czy znamy płeć? ile one mają? bo dodałabym u suni zdanie, że ilostam tygodniowe/miesieczne samodzielne 3 szczeniaki są również do adopcji a poza tym dla szczeniakow osobny pakiet ze zdaniem, ze ich mama - ruda i nieduza jest również do adopcji. Może akurat ktoś trafi na ogłoszenie szczeniaków a zaadoptuje mamę albo odwrotnie edit w tekscie do suni zmieniłam, ze nie nadaje sie na podwórze (bo już ją oczami wyobraźni widzialam na krowim łańcuchu) tylko napisalam, ze nadaje sie na "alarm" i zastanawiam sie czy pisać ze "moze zostac wysterylizowana" czy ze "zostanie wysterylizowana"? jak myślicie. edit. dla suni wrzucilam taki tekst: Młoda roczna sunia pilnie szuka domu! Młoda, roczna sunia pilnie potrzebuje swojego opiekuna. Sunia została porzucona. Jest średniej wielkości, bardzo łagodna , przyjazna i bezpośrednia w kontakcie. Pomimo tego, że poprzedni opiekun wyrzucił ja szczenną, ufa człowiekowi. Uwielbia głaski i drapanie za uchem. Jest bardzo czujna także nadaje sie na "alarm". Szybko sie uczy i nawiązuje kontakt z człowiekiem. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Trzy samodzielne już szczeniaki suni są również do adopcji. Tel kontaktowy 608076093 adres mejlowy [email][email protected][/email]
  8. to ta sunie do ogłoszeń? ona sama czy ze szczeniakami ? i poproszę tekst - niedługi to wrzuce do zaklepanego pakieciku ogłoszeń
  9. [quote name='doris66']Na watku bielskim ( jak nie znajdziesz to podeślemy linka ) za chwilę pojawią sie zdjęcia psiej matki wstawione przez Buniaaga. Dziś robiłyśmy. Myslę że nikt sie nie pogniewa że to ta sunia załapała się na ogłoszenia. Skoro nikt inny sie nie odezwał to psia matka skorzysta. Ona bardzo potrzebuje pomocy. Dziekuję 3x.[/QUOTE] podaj linka do watku
  10. [quote name='doris66']Ale jakiego zwierzaczka.? CZy każdego , który potrzebuje ogłoszeń czy tylko tych które sa u Pipi. Mam w tej chwili na oku pewną biedną psią matkę, która bardzo potrzebuje pomocy. Dzis bedą jej zdjęcia na watku bielskim, jeśli uda nam się zrobić.[/QUOTE] mi tam obojetnne skoro nikt inny sie nie odezwał może być psia mama tylko musiałabys mi podesłac link gdzie znajdę GOTOWE inf do jej ogłaszania poniewaz ja nie umiem pisac kompletnie tekstów
  11. macie jakiegoś zwierzaczka do ogłoszenia? zapi9sałam się na 30 ogłoszeń i szukam chętnego zwierzaka do ogłaszania ;)
  12. to jak macie jakiś gotowy tekst to poproszę, wruce go do ogłoszeń Apsa widzialam Twoje nowe kociaki ;) fajowskie są ;)
  13. [quote name='deer_1987']Dla Ciebie (wiem ze uwielbiasz jej wykrecone uszy :razz:) to mam taka Sherry po za kolejka :razz: [/QUOTE] o jezusicku rozbrajają mnie te jej uszy :grins::grins::grins:
  14. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uET4KO0_b7E/TqWa2TWRufI/AAAAAAAAHus/yy1eFwpFFiY/s640/IMG_9054.jpg[/IMG] jaka cudna Niunia :loveu:
  15. robiłyśmie może Mojo ogłoszenia ? zapiasalam się na 30 ogłoszeń nie wiemkiedy będa ale może wstawilibyśmy Mojo?
  16. dziewczyny tutaj ktoś oferuje 30 darmowych ogłoszeń dla psiakó: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216844-Oferuję-po-30-ogłoszeń-dla-każdego-psiaka-z-dogo-!!-Zamówienia-przyjmuję-do-wtorku[/url].
  17. [quote name='Selenga']Robię dokładnie tak samo, zawsze wysyłka mailowa jest tylko jedną z opcji i zawsze jest możliwość otrzymania fizycznie zdjęcia psiaka. W tej aukcji też tak było. Ale jak jest zgłoszenie to zamykają bez sprawdzania. A potem się tłumaczyli że w aukcjach cegiełkowych WOGÓLE NIE MOŻE być wysyłki mailem. Jak poprosiłam o wskazanie punktu regulaminu, który to określa, to dostałam odpowiedź, że od interpretacji regulaminu są oni... Skądinąd wiem, że po usunięciu aukcji nie ma możliwości jej przywrócenia i allegro nie dyskutuje tylko "interpretuje" regulamin i tyle.[/QUOTE] aha, myslalam, ze moze nie miałas opcji "pocztą tradycyjną" jeszcze w mailu powiadamiajacym o zakup;ie jest chyba ze preferujemy wysyłkę mailową ale jeśli ktoś chce to możemy wysłać pocztą srednio ok 10 os wpłaca za wysyłkę
  18. [quote name='Selenga']Nie, allegro NIE zamknęło aukcji z powodu drastycznych zdjęć. Zdjęcia drastyczne umieszczam w postaci linków, a akurat na aukcjach Pestki wogóle nie było zdjęć i było napisane dlaczego - nie mamy zdjęć nie drastycznych. Aukcja oczywiście została zamknięta z powodu donosu a allegro nie bawi się w sprawdzanie, jest zgłoszenie więc zamykają. Pretekstem była wysyłka zdjęć w formie elektronicznej. Wyjaśniałam sprawę z allegro - regulamin jest tak sformułowany, że niektóre rzeczy można interpretować dwojako, tak było w tym wypadku (wysyłka zdjęć mailem) i niestety interpretacja należy do allegro.[/QUOTE] dlatego jak wystawiamy aukcje z konta np fundacji zawsze dajemy możliwość otrzymania dyplomu fizycznie koszt przesyłki 3-5 zł i tak jak patrze na aukcje to ok 10 osob z każdej aukcji wpłaci za wysyłkę wówczas dyplom jest drukowany i wysyłany pocztą tradycyjną fakt trochę z tym zabawy
  19. [quote name='mysza 1']No nie wiem, może jakiś lifting i by z niego był buldożek ;)[/QUOTE] i wtedy zrobi mu sie ogłoszenia jako "prawie ..." Amigo się tak udało tylko on byl prawie berneńczyk ;)
  20. [quote name='Cheritka']Ja mam akwarium około 80 litrów i czasem plywa w nim ok. 50-60 rybek. Bo jak się rozmnażają to ich przybywa, potem jest naturalna selekcja i znowu ich przybywa, ale zawsze jest ich więcej niź 40 szt. Są zdrowe i cciągle się rozmnażają, filtr działa cały dzien i napowietrzacz wody a podmieniam wode co pół roku wymieniając połowę (to bardzo źle ale jakoś im z tym dobrze :))[/QUOTE] my mamy 126 l i jest mniej niz 20 rybek a wydaje nam sie ze to i tak za duzo z tym, ze mamy kilka wzglednie duzych: 2 albo 3 x zbrojnik ok 15 cm i opaczek niwiele mniejszy trzciniaki maja imiona ale nie pamietam bo nie ja nazywałam ;) Wacław ma jeszcze wspóltowarzyszy tez "wacki" tyle ze albiony (wygladaja jak rózowe świnki ;)): Edward i Stefan ;)
  21. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214926-Rozliczamy-!-czekolady-i-chałwy-do-29.09-dla-psiaków-myszy-1-i-dla-FZNJR"]z bazarku z chałwami - klik[/URL] na zmniejszenie długu kundelków wpłyneło 75 zł wszystkim chałwożercom - dziękuję :) z bywalców zapraszam na bazarki : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216288-Wielki-licznik-siana-pomóż-konim-przetrwać-zimę!-do-04.2012."]1. Wielki licznik siana - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216540-Bazarek-świąteczny-janioły-kartki-zawieszki-rękodzieło-do-06.12.-)"]2. bazarek świąteczny [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216540-Bazarek-świąteczny-janioły-kartki-zawieszki-rękodzieło-do-06.12.-)"]3. babski bazarek z kosmetykami - klik[/URL]
  22. siemka ;) rozliczyłam w końcu bazarek z chałwami ;) i przelalam 1/3 na Gwożdzika czyli 75 zł jak dojda pieniązki prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214926-Rozliczamy-!-czekolady-i-chałwy-do-29.09-dla-psiaków-myszy-1-i-dla-FZNJR/page3"]klik[/URL] edit. pieniązki miałby być dla Gwożdzika i Groszka więc jeśli Groszek potrzebuje bardziej np na pokryie jakiegoś długu u weta zanim "znalazł" dom to śmiało mogą iść na Grosza, bo bazarek był robiony jak Groszek miał długi i był bezdomny w tytule przelewu jest na Gwożdzika
  23. [quote name='Pipi']Mam jeszcze wielka prosbę. Załozyłam watek jednemu biedakowi, ktoremu umarła pani. Ma isc do Schroniska. Moze uda mu sie pomoc. Zapraszam do Kubusia.[/QUOTE] a gdzie link? ;)
  24. [quote name='deer_1987'] [B]Otrzepywanko :diabloti:[/B][/QUOTE] tja otrzepywanko jakbny mi ktoś tak uszy powywijał tez bym robiła wszystko zeby je doprowadzić do ładu i składu ;) zobacz na zdjęciu powyzej rzekomego "otrzepywanka" jak ma znowu ucha odwrotnie przyczepione :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...