Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gusia0106']Zdjęcie dokumentujące wizytę kontrolną ;) Ten mój Kajak Sierota to zawsze się da wykolegować. A im mniejszy Pokurcz tym Kajuś bardziej wykolegowany ;)[/QUOTE] ja to tam chciałam zaznaczyc, że Kajak jest TZta a nei twój ;)
  2. [quote name='gusia0106']Wredzioch jaki! ;)[/QUOTE] a przed chwilą pisałaś ze nie narozrabiały ;) zdecyduj się :eviltong:
  3. [quote name='gusia0106']No ma jeszcze drugą część dnia na popisy ;)[/QUOTE] i oby ją skutecznie wykorzystały ;)
  4. [quote name='gusia0106']Wysłałam kontrolę do domu na przeszpiegi i co? No właśnie i nic :) Wszystko w porządku :) Zadziwiająco wszystko w porządku :) Holly nawet nie raczyła zejść skąd? - no oczywiście, że z łóżka, tylko Kajuś bronił psiego honoru szalejąc jak cymbał. Nie zapeszam, ale na razie wszystko gra ;)[/QUOTE] e niemozliwe ;)
  5. [quote name='gusia0106']W najlepszym przypadku ;) A bardzo się zdziwiłam rano, że ona nie jest zainteresowana kiełbaską. W przeciwieństwie do Kajaka ;)[/QUOTE] a skoro Holly wskakuje na łózko to może i jakas niespodzianka ziemna na nim sie wraz z nią znajdzie ;)
  6. na tych zdjęciach Misia wygląda na strasznie zblazowaną , tak jakby wczorajsza była :evil_lol:
  7. [quote name='gusia0106'] Niestety zostali sami w domu, aż się boję co zostanę po powrocie[/QUOTE] ręce nogi móżn na scianie a conajmniej ziemię z doniczki na pomarańczowym ;)
  8. gusia schodzisz na pokurcze normalnie ;) a gremlin nie chce kota ani zadnego tymczasa :placz:
  9. Rodzice Maciusia dla mnie to oczywiste że pies ma swoje miejsce w domu i dla mnie pies to jakby nie patrzeć to tylko pies Michał nigdy nie spał z nami w łóżku ani nas ani jego nie korciło żeby coś takiego praktykowac
  10. [quote name='gusia0106']Nie ;) i taka opcja jest najlepsza :) A wiecie jak się teraz mówi do Aresa? :)[/QUOTE] "ej ty" ? :evil_lol:
  11. [quote name='gusia0106']Sama jesteś wolna ;)[/QUOTE] że co, że Kajak ma znów towaszysza/szkę?
  12. [quote name='Nutusia']I tytuł można zmienić na odchudzonego psa w znalezionym domu ;)[/QUOTE] albo "pomarańczowy wolny, oszołom w domu" ;)
  13. [quote name='majuska'] Wydaje mi się, że około 16 tygodnia już całkiem wiarygodnie lekarz powie, ale oczywiście są różne jaja. Mamy znajomych którzy do końca mieli na każdym USG stwierdzaną córeczkę, a urodził się synek, i co teraz z całą komódką różowych ciuszków??:eviltong:[/QUOTE] heh, mam znajomych którym do końca mieli na USG chłopaka a urodziła się Zuzia ;)
  14. [quote name='Akrum'] Mam nadzieję, że sprostasz nowemu wyzwaniu, że dasz się pokochać i sama pokochasz nowy domek tak, żebyś już na zawsze była tam szczęśliwa :) [B]obraczus87[/B] - dziękuję, ślicznie Ci dziękuję za opiekę na Negrą, za wszystko co musiałaś znosić, wszystkie zniszczenia, rozrabianie Negry, wychodzenie na nocne sikanko, bąki ;) Dziękuję, że dałaś Negrze szansę, [B]że wzięłaś tego aniołka, który później okazał się diabełkiem na DT[/B], bez tego pewnie nadal siedziałaby w schronie... Dziękuję :loveu: [/QUOTE] może to kwestia DT ;) coś ten Alfie deczko zmęczony na tym zdjęciu ;)
  15. wstydzę się :oops::oops::oops:
  16. [quote name='ElzaMilicz']Prosiłabym o utrzymanie tematu wątku. :p Dotyczy szwajcarów [B]już znajdujących się[/B] pod opieką [B]Fundacji Pasterze[/B]. Informacje jak wyżej można przecież wrzucać nam na PW. ;)[/QUOTE] ups ..... ;)
  17. [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/30listopad2011/IMG_0500.jpg[/IMG] pipi lansztrung?? ;)
  18. znalazlam takie ogłoszenie: [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,13733,Znaleziony,Koniakow,NN.html[/url] mam nadzieję, że właściciel szuka psiaka
  19. [quote name='3 x']podliczyłam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218879-Bizuteria-na-znajdki-i-fundacje-Zwierze-nie-jest-rzecza-do-14.12.2011?p=18133018#post18133018"]bazarek z bizuterią [/URL] na znajdki uzbierało się 75 zł rozumiem, ze przelać na konto podane na stronie?[/QUOTE] pieniązki przelalam na konto podane na stronie :) jak dotrą prosze o potwierdzenie na watku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218879-Bizuteria-na-znajdki-i-fundacje-Zwierze-nie-jest-rzecza-do-14.12.2011"]bazarek z bizuterią - klik[/URL]
  20. normalnie mi wstyd, że mnie tutaj nei było w sylwestra :oops: ale dzisiaj już jestem ;) wszystkiego dobrego na nowy rok :)
  21. [quote name='Szarotka']Mysle, ze chca tylko narazie nikogo nie bylo na watku.[/QUOTE] juz jestem chcemy :) i dziękujemy :) i już wysyłam adres mailowy na pw
  22. podliczyłam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218879-Bizuteria-na-znajdki-i-fundacje-Zwierze-nie-jest-rzecza-do-14.12.2011?p=18133018#post18133018"]bazarek z bizuterią [/URL] na znajdki uzbierało się 75 zł rozumiem, ze przelać na konto podane na stronie?
  23. pora na porozliczanie zaległych bazarków: z [URL="http://tnij.org/po1s1"]bazarku DVD i ksiązkowego [/URL] do konta kundelków dopisuje : 235,30 zł z [URL="http://tnij.org/c1b2s"]bazarku ubraniowo kosmetycznego [/URL] do konta kundelków dopisuję: 579,75 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216536-Zakończony-Bazarek-kosmetyczny-do-06.11.-zapraszam-)"]bazarku kosmetycznego [/URL] do konta kundelków dopisuję 10 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216540-Bazarek-%B6wi%B1teczny-janio%B3y-kartki-zawieszki-r%EAkodzie%B3o-do-06.12.-)"]bazarku świątecznego [/URL] do konta kundelków dopisuję: 278 zł i to chyba wszystkie rozliczenia bazarkowe plus jeszcze jeden bazarek zakończony z bizuterią mam i jeszcze wpłaty od Kai i Azy (dla pamięci swojej pisze ) ;) edit. dopisałam już wpływy wszystkie :) teraz jeszcze muszę podliczyć wydatki
  24. [quote name='gusia0106']Dzień dobry :) Proszę o uwagę! Ares ma dom :) Dziękuję za uwagę! Do widzenia :)[/QUOTE] tja akurat jak nie włączałam kompa to się info pojawiło a idz w cholerę ;)
  25. [quote name='mala_czarna']Widmo Marleja krąży po mieszkaniu!! :evil_lol::evil_lol: Pamietacie jak szukał zagrzebanych kości w doniczkach? ;)[/QUOTE] o tym samym dokładnie pomyślalam :]
×
×
  • Create New...