-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Nie no, marzy mi się szczeniak ;([/QUOTE] o widzisz jednego dostaniesz Ty, jednego mysza - uważam że jej się należy ;) jeszcze kilku chętnych znajdziemy i stery;lka aborcyjna z głowy ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']O kurde...... Gosia, a dzwoniłaś do Boliłapki?? Wiem, że Dr w Boliłapce sterylizuje suki bezdomne z dużą zniżką.[/QUOTE] a nie chcesz szczeniaczka? ;) jutro mamy się umawiać gdzieśtam gdzie nas jedna dogomanka zaanonsuje i tez ma byc z dużą zniżką więc jutro będę wiedziec konkrety -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dzisiaj Zorka potworka była szczepina dalej miała też robiony rentgen i usg - bo Zorka jak sie okazało jest szczenna koszt : 85 zł -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']Fajne masz stworzenie. Na chorobę lokomocyjną nie poradze bo u mnie to zwierzę w 100% lokomocyjne nie ważne czy lokomocja nasza czy cudza skoro stoi i derzawi otwarte tzn, że trzeba wsiadać i jechać.[/QUOTE] podobno choroba lokomocyjan z wiekiem się zmniejsza cóż mam nadzieję, ze u nas tego nie doczeka ;) (nie tyle mi się nikończąca chroba lokomocyjna marzy co dom dla Zroki potworki :)) -
ja tak nieśmiało może ktoś jeszcze mógłby zagłosowac na Klembów w ankiecie krakvetu ? tym psiakom trzeba pomóc :(
-
[quote name='obraczus87']Moja siostra probowala oddać głos ( a nic nie napisala) i wyswietlil Jej sie komunikat, że aby zagłosowac musi napisac post.... nie wiem czy to jest regułą[/QUOTE] jest mojej mamie tak wyskoczyło pomimo ze juz kiedys głosowala ale wtedy jeszcze nie było reguły 1 postu wiec jak wczoraj głosowala to musiala napisac najpierw post
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a brodata Zorka znalazła sponsorka na sterylkę tzn na trochę sterylki ale zawsze coś ;) Zorka potworka dostała wczoraj od [B]ingi.mm[/B] - 100 zł - dziękujemy :Rose: w imieniu brodatego potworka, którego nikt nie szuka ;) -
[quote name='gusia0106']Wredzioch ;) Pomarańczowy aktualnie w zarazkach. Kajuta ma anginę i coś mu nie bardzo chce przejść cholinder jasny[/QUOTE] o kurde :( mnie to zawsze rozwala na drobne ze zwierzaki chorują na takie typowo ludzkie choroby takie anginy, przeziębenia zapalenia krtani itp edit. jakby coś nadal utrzymuję że mnie tutaj nie ma ;)
-
to możeZroka na pierwszy raz pojedzie z Gremlinem ;)
-
a ja się z jednym oszołomem boję bo mam schizy że nasika ;) a teraz jeszcze Zorka ma chorobę lokomocyjną i się boję że będzie wymiotować a pasowałaby ją sprawdzić na autobusy
-
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Nic Ci nie obrabiamy, stwierdzamy fakty po prostu ;) Po Holly zostało ponad 26 zł - odsyłam Ci Mysza, dopisz któremu tam chcesz - w sumie nie ma różnicy bo wszystkie w gigantycznych długach... Holly ma zapalenie tchawicy - na razie mają obserwować co i jak. Dostała wzmacniający preparat witaminowy, za tydzień idzie na szczepienie. Załatwia się w nocy w domu ale myślę, że to może jeszcze kwestia stresu.[/QUOTE] skoro ją kochają to moze im dokazywać ;) my np zorki potworki nie kochamy to i się nie załatwia w domu ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ale Wam się trafiło z Nią. ;) To ide napisać do tej Pani.[/QUOTE] dzisiaj rano też spiewała ;) ma szczęście świewa Gremlinowi do ucha a nie mi ;) co niezmienia faktu że i tak ją słyszę Zorka śpiewa w sumei nie wiem po co chyba, żeby nas obudzić dla samego obudzenia bo po wyjściu na spacer nie załatwia się od razu tylko po krótkim spacerze więc nei śpiewa żeby iśc na spacer widac taki jej urok z tym śpiewaniem w sumie mogliśmy gorzej trafić - mogła puszczać bąki jak Twoja Negra ;) [quote name='Gremlin']Wizyta(cja) u weta ;) w sumie to w pewnym momencie mieliśmy ochotę się ewakuować. Dwa zwierzaki weszły i... żaden nie wyszedł :crazyeye: Drapanie się po uszach - jednak jakiś grzybek. Przeczyszczone, przepłukane i zakropione. Przy okazji - szczepienie na zakaźne. Aha, przez tydzień przytyła ponad pół kilograma :cool3:[/QUOTE] i wydane 102 zł ;) no i niestety ma tą mega wielka chorobę lokomocyjną podobno z wiekiem sie zmniejsza zobaczymy ;) teraz jeszcze szczepienia, ciachnięcie i będziemy szukac domu :) -
wczoraj rozmawiałam z Biafrą, ktoś juz do niej dzwonił przedemna cytuję co Iza napisała na fb na ten temat: [QUOTE]Niestety nie wiem, kto rozsyła prośby o pomoc. Prawdopodobnie nie do wszystkich dotarła wiadomość, że Pestka już ma własny dom. Boże Narodzenie spędziła już u nowych opiekunów i nasza Fundacja NIE PROWADZI już zbiórki pieniędzy na jej leczenie.Bardzo dziękjemy jeszcze raz wszystkim, którzy pomogli ją uratować i trzymali kciuki za jej powrót do zdrowia.[/QUOTE] podane konto w tym apelu jest kontem fundacyjnym (to tylko tak inf pisze, bo niestety zdarzały się przypadki, ze nieuczciwi ludzie wykorzystywali zdjęcia naszych podopiecznych a podawali prywatne konto do zbiórki pieniędzy)
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
tak przeglądam net i wychodzi mi że nikt Zorki potworki nie szuka szkoda to naprawdę fajny pies tylko, żeby jeszcze nie "śpiewała" w nocy ;)