Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='obraczus87']Nie no, marzy mi się szczeniak ;([/QUOTE] o widzisz jednego dostaniesz Ty, jednego mysza - uważam że jej się należy ;) jeszcze kilku chętnych znajdziemy i stery;lka aborcyjna z głowy ;)
  2. [quote name='obraczus87']O kurde...... Gosia, a dzwoniłaś do Boliłapki?? Wiem, że Dr w Boliłapce sterylizuje suki bezdomne z dużą zniżką.[/QUOTE] a nie chcesz szczeniaczka? ;) jutro mamy się umawiać gdzieśtam gdzie nas jedna dogomanka zaanonsuje i tez ma byc z dużą zniżką więc jutro będę wiedziec konkrety
  3. [quote name='al-ka']Gdzie tam depczą!? 1370:1626 dla Klembowa.Nadal pełna mobilizacja!Psiaki i kociaki czekają na jedzenie.One muszą je dostać![/QUOTE] bo krakvet weryfikuje głosy :) jeszcze 20 min temu AGN miało ponad 1500 głosów jak widać po weryfikacji - ok 200 watpliwej reputacji ;)
  4. dzisiaj Zorka potworka była szczepina dalej miała też robiony rentgen i usg - bo Zorka jak sie okazało jest szczenna koszt : 85 zł
  5. [quote name='suślik']Fajne masz stworzenie. Na chorobę lokomocyjną nie poradze bo u mnie to zwierzę w 100% lokomocyjne nie ważne czy lokomocja nasza czy cudza skoro stoi i derzawi otwarte tzn, że trzeba wsiadać i jechać.[/QUOTE] podobno choroba lokomocyjan z wiekiem się zmniejsza cóż mam nadzieję, ze u nas tego nie doczeka ;) (nie tyle mi się nikończąca chroba lokomocyjna marzy co dom dla Zroki potworki :))
  6. ja tak nieśmiało może ktoś jeszcze mógłby zagłosowac na Klembów w ankiecie krakvetu ? tym psiakom trzeba pomóc :(
  7. [quote name='obraczus87']Moja siostra probowala oddać głos ( a nic nie napisala) i wyswietlil Jej sie komunikat, że aby zagłosowac musi napisac post.... nie wiem czy to jest regułą[/QUOTE] jest mojej mamie tak wyskoczyło pomimo ze juz kiedys głosowala ale wtedy jeszcze nie było reguły 1 postu wiec jak wczoraj głosowala to musiala napisac najpierw post
  8. a brodata Zorka znalazła sponsorka na sterylkę tzn na trochę sterylki ale zawsze coś ;) Zorka potworka dostała wczoraj od [B]ingi.mm[/B] - 100 zł - dziękujemy :Rose: w imieniu brodatego potworka, którego nikt nie szuka ;)
  9. [quote name='malvaaa']o co chodzi z tymi literkami? :) jestem zielona jeśli chodzi o to....[/QUOTE] o wysyłanie pw do ników na konkretną literkę, żeby sie nie dublować jedna osoba wysyła ndo osóba na A inna fo osóba na B a jaszcze inna np do osób na N itd
  10. dziewczyny agitujecie na pw na dogo o głosy ? kurde masakra z tym głosowaniem ech :(
  11. [quote name='Akrum']U nas Pati nie będzie się nudziła, Borek z Kropką już się nią zajmą :) Będzie biegać, skakać - rozkręcą ją tak samo jak Czili :) No i pewnie do łóżka się wpakuje :)[/QUOTE] ech a moje niewiele ponad roczne czarne znalezisko nie umie sie bawić nic a nic :(
  12. [quote name='gusia0106']Wredzioch ;) Pomarańczowy aktualnie w zarazkach. Kajuta ma anginę i coś mu nie bardzo chce przejść cholinder jasny[/QUOTE] o kurde :( mnie to zawsze rozwala na drobne ze zwierzaki chorują na takie typowo ludzkie choroby takie anginy, przeziębenia zapalenia krtani itp edit. jakby coś nadal utrzymuję że mnie tutaj nie ma ;)
  13. [quote name='gusia0106']Tak coś czułam, że nie odpuścisz[/QUOTE] szykuj pomarańczowy ;) (i już mnie tutaj nie ma ;))
  14. to możeZroka na pierwszy raz pojedzie z Gremlinem ;)
  15. a ja się z jednym oszołomem boję bo mam schizy że nasika ;) a teraz jeszcze Zorka ma chorobę lokomocyjną i się boję że będzie wymiotować a pasowałaby ją sprawdzić na autobusy
  16. [quote name='vega36']Rrrany... :crazyeye: Fajnie, że u Was można wysyłać PW i agitować :multi:[/QUOTE] nie można ale za to można dostać za to bana ale jak inaczej dotrzec do dogomaniaków którz hmm, delikatnie rzecz ujmując czasami mają po prostu gdzieś głosowanie?
  17. [quote name='gusia0106']Wiesz, że sobie grabisz? ;)[/QUOTE] wiesz, że Cię uwielbiam ? (uderz w stół a nożyce się odezwą ;))
  18. [quote name='morisowa']Od kilku tygodni mam pod opieką w schronisku podobnego brzydala, Mysza1, nie zgubiłaś Bruna ;)[/QUOTE] dajmy go gusi ;) ma wszak wolny pomarańczowy ;)
  19. [quote name='gusia0106']Nic Ci nie obrabiamy, stwierdzamy fakty po prostu ;) Po Holly zostało ponad 26 zł - odsyłam Ci Mysza, dopisz któremu tam chcesz - w sumie nie ma różnicy bo wszystkie w gigantycznych długach... Holly ma zapalenie tchawicy - na razie mają obserwować co i jak. Dostała wzmacniający preparat witaminowy, za tydzień idzie na szczepienie. Załatwia się w nocy w domu ale myślę, że to może jeszcze kwestia stresu.[/QUOTE] skoro ją kochają to moze im dokazywać ;) my np zorki potworki nie kochamy to i się nie załatwia w domu ;)
  20. [quote name='obraczus87']Ale Wam się trafiło z Nią. ;) To ide napisać do tej Pani.[/QUOTE] dzisiaj rano też spiewała ;) ma szczęście świewa Gremlinowi do ucha a nie mi ;) co niezmienia faktu że i tak ją słyszę Zorka śpiewa w sumei nie wiem po co chyba, żeby nas obudzić dla samego obudzenia bo po wyjściu na spacer nie załatwia się od razu tylko po krótkim spacerze więc nei śpiewa żeby iśc na spacer widac taki jej urok z tym śpiewaniem w sumie mogliśmy gorzej trafić - mogła puszczać bąki jak Twoja Negra ;) [quote name='Gremlin']Wizyta(cja) u weta ;) w sumie to w pewnym momencie mieliśmy ochotę się ewakuować. Dwa zwierzaki weszły i... żaden nie wyszedł :crazyeye: Drapanie się po uszach - jednak jakiś grzybek. Przeczyszczone, przepłukane i zakropione. Przy okazji - szczepienie na zakaźne. Aha, przez tydzień przytyła ponad pół kilograma :cool3:[/QUOTE] i wydane 102 zł ;) no i niestety ma tą mega wielka chorobę lokomocyjną podobno z wiekiem sie zmniejsza zobaczymy ;) teraz jeszcze szczepienia, ciachnięcie i będziemy szukac domu :)
  21. wczoraj rozmawiałam z Biafrą, ktoś juz do niej dzwonił przedemna cytuję co Iza napisała na fb na ten temat: [QUOTE]Niestety nie wiem, kto rozsyła prośby o pomoc. Prawdopodobnie nie do wszystkich dotarła wiadomość, że Pestka już ma własny dom. Boże Narodzenie spędziła już u nowych opiekunów i nasza Fundacja NIE PROWADZI już zbiórki pieniędzy na jej leczenie.Bardzo dziękjemy jeszcze raz wszystkim, którzy pomogli ją uratować i trzymali kciuki za jej powrót do zdrowia.[/QUOTE] podane konto w tym apelu jest kontem fundacyjnym (to tylko tak inf pisze, bo niestety zdarzały się przypadki, ze nieuczciwi ludzie wykorzystywali zdjęcia naszych podopiecznych a podawali prywatne konto do zbiórki pieniędzy)
  22. [quote name='karolina_g_k'] Tekst w ogloszeniu jest dokładnie taki sam jak na pierwszej stronie wątku, o co więc chodzi?[/QUOTE] zadzwonię dzisiaj do Izy i się dowiem z moich inf wynika, że z Pestką i jej domem wszystko ok dowiem się i dam wam znać
  23. tak przeglądam net i wychodzi mi że nikt Zorki potworki nie szuka szkoda to naprawdę fajny pies tylko, żeby jeszcze nie "śpiewała" w nocy ;)
×
×
  • Create New...