Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='chita']to juz ma;) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1921827828[/url][/QUOTE] Misia , to około roczna sunia . Typowy mieszaniec o nietypowej i wyjątkowej urodzie...Żadne zdjęcie nie oddaje uroku Misi , sunia [B]t[/B]ujmuje serce każdego kto ją pozna. się [B]t[/B] wkradło niepotrzebnie
  2. mam pytanie takie od czapy macie w zielonej górze bądź okolicach w jakimś DT (najlepiej bezpłatynym) jakiegoś seniora? który potrzebuje worka karmy ?
  3. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1jVtiucoU34/Tra4PoVzGkI/AAAAAAAAC1o/R5PTWtBvsbk/s623/fibi1.JPG?gl=PL[/IMG] Fibi :loveu::loveu::loveu: edit: bo to jest Fibi? (btw kiedyś jak Ania wstawisz innego szorściaka podobnego umaszczeniem to tez napisze ze to Fibi :evil_lol:)
  4. [quote name='tatankas']Ja zgłaszam [B]Mgielka[/B] na czarne kwiatki,przez ten bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213582-Zako%C5%84czony-rozliczam%21-FILMY-KSI%C4%84%C5%BBKI-ZABAWKI-na-Boksia-Kinga-rehabilitacj%C4%99-do-12.09/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/213582-Zako%C5%84czony-rozliczam!-FILMY-KSI%C4%84%C5%BBKI-ZABAWKI-na-Boksia-Kinga-rehabilitacj%C4%99-do-12.09/page7[/URL] Paczkę niestety wysłałyśmy,wisi 21zł+koszta przesyłki,które zna olly,a Mgielki od września w ogóle nie ma na dogo :([/QUOTE] u mnie Mgielka tez kupowała jakoś we wrześniu i tez cisza tyle że moja paczka nie poszła co do wysyłania w ciemno też czasami tak wysyłam ale staram sie tylko tym osobom które "znam"
  5. Gwozdzikjest cudny a Kacperek mi przypomina pewnego psiaka który jest u moich rodziców z budowy pyszczka bo z umaszczenia to kompletnie nie ;)
  6. banerek dla siwej podlinkowany [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217108-piękna-charakterna-Siwa-szuka-aktywnego-właściciela-i-Domu-(bez-kur-w-pobliżu)"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7930/43890795aza4.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='R-oy']No ja tego w regulaminie wlasnie nie widze. Jest informacja: "Jeśli użytkownik ma nierozliczone bazarki z okresu dłuższego niż 3 miesiące, kolejne jego wątki będą blokowane..." ale to nie jest rownoznaczne z czasem jakiego ja moge oczekiwac czy wymagac od kupujacego na rozliczenie sie ze mna od momentu zakonczenia bazarku. Chyba, ze cos przeoczylem. W tym watku sa zglaszane na czarna liste osoby, ktore nie rozliczyly sie np w ciagu kilku tygodni wiec byloby to sprzeczne z regulaminem.[/QUOTE] w ciągu 3 miesięcy ty masz rozliczyc bazarek przed modami a to czy Ci wszyscy wpłacili to indywidualna sprawa słuchaj np robię bazarek i wiem, ze za tydzień po zakończeniu wyjeżdzam na 3 miesiące albo przeprowadzam sie i nie bede miec netu albo cokolwiek wiec cisnę kupujących zeby powpłacali i zebym wszystko wysłala w ciagu tego tygodnia i rozliczam to co mam albo jak wiem ze pies potrzebuje kasy na juz to tez nie czekam 3 miesiecy bo w tym czasie moze juz nie byc psa i też rozliczam to co mam zawsze jak ktoś dopłaci to za 2 czy 3 tyg mozesz przeciez zamiescic takie info na bazarku i pieniadze przekazac psiakowi jak chcesz kogoś dac na czarne kwiatki to mozesz i dac i po tygodniu od zakończenia bazarku jak i po 2 czy 5 miesiącach jak Ci pasuje napisz pw ze jak się nie wywiąze ze zobowiązania (albo wytłumaczy - bo przeciez są różne przypadki) to za tydzień zgłaszasz ją na czarne kwiatki następnym razem jesli tak bardzo męczy cię czas do kiedy ludzie powinni powpłacać to napisz w bazarku ze na wpłaty oczekujesz max 7 czy tam 14 dni od daty zakończenia bazarku/wysłania pw z nr konta i wtedy jak ktoś nie wpłaci to rozliczasz bez tej osoby pisząc na watku bazarku ze wpłaciły te i te osoby a ta i ta nie wpłaciła i masz tyle i tyle pieniązków z bazarku
  8. banerek podlinkowany do własciwego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217093-Sunia-i-trójka-jej-szczeniąt-z-Bielska-Podlaskiego-liczy-się-każdy-grosz.-Prosimy"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9973/aaaabbb.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='buniaaga'][B]3x[/B] mogę Cię prosić żebyś zmieniła w banerku suni i maluszków z budowy żeby otwierał się wątek suni,bo ona ma już oddzielny wątek.Dziękuję i zapraszam są tam fajniejsze zdjęcia do ogłoszeń do pakieciku od Ciebie:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217093-Sunia-i-tr%C3%B3jka-jej-szczeni%C4%85t-z-Bielska-Podlaskiego-liczy-si%C4%99-ka%C5%BCdy-grosz.-Prosimy[/url][/QUOTE] cosik cisza z tymi ogłoszeniami :( dziewcze obiecało kilka pakietów zrobiło i znikneło :( mam nadzieje ze w weekend nadgoni banerek poprawie zaraz
  10. [quote name='R-oy']A ja mam pytanie. Jaki okres od zakonczenia bazarku trzeba odczekac aby moc rozliczyc go bez kogos, kto nie dokonal wplaty? Moj zakonczyl sie ponad 2 tygodnie temu, jedna osoba do dzis nie wplacila, nie odpowiedziala na 3 wiadomosci mimo, ze byla zalogowana na forum w miedzyczasie.[/QUOTE] wg uznania czsami sa sytuacje np wyjazd ze bazarek trzeba roliczyć np w ciągu tygodnia osobiscie czekam ok miesiaca (3-4 tyg) zawsze mozesz rozliczyć bez tej osoby (zwłaszcza jak pieniązki zwierzakowi są potrzebne ja JUŻ) a jak sie "obudzi" to "doliczyć" jej pieniązki i dopisać aktualizację rozliczenia na bazarku
  11. [quote name='ostatniaszansa']jak to nie może ?! może, ja :) dla koni ? Zawsze . Ale, po 7.11 wpłacę . Ewka[/QUOTE] jakoś tłumów na bazarku dla koni nie mamy Ewa jak już będziesz mogła to zapraszamy na watek z sianem - link w poprzednim poście i dziękuję :)
  12. oooa mi sie nie wyswietlały ale juz sie wyświetlają :)
  13. u Mojutka chyba chciałaś napisac ;)
  14. [quote name='mysza 1'] Państwo nie są zniechęceni i nie przejmują się tym szczekaniem ;)[/QUOTE] a jak sąsiedzi ? to dom czy blok? zeby tylko sąsiedzi nie zniechęcili Państwa do Śnieżka :(
  15. [quote name='megii1']Z psiakami jest dłużej:([/QUOTE] a breny to już wogóle potrafią się zasiedziec ;)
  16. za długo to się nie natymczasowłas kociaków ;)
  17. jakie leki dostał? bo nam ciaglę coś po Michale zostało a on też walczył z płucami
  18. [quote name='arielka186']A czy ktoś wie cokolwiek o reportażu w sprawie którego byli panowie redaktorzy u Pesteczki? Bo chyba nic nie przegapiłam :oops:?... Jakoś ucichło na ten temat...[/QUOTE] miał być pokazany regionalnie tv kraków - jeśli dobrze zrozumiałam rozmawialam wczoraj z Biafrą przez tel, niestety ma problemy z netem (niestety takie sa u niej uroki jesieni i zimy) jak odzyska net to obiecała napisac co u Pestki :) tymczasem ponownie prosze o wsparcie koni którymi opiekuje sie Biafra [URL="http://allegro.pl/siano-dla-koni-fundacja-zwierze-nie-jest-rzecza-i1911793989.html"]link do ALLEGRO - klik[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216288-Wielki-licznik-siana-pomóż-konim-przetrwać-zimę!-do-04.2012."]bazarek cegiełkowy - klik[/URL] naprawde nikt z wielnbicieli Pestki nie może 5 zł przeznaczyć dla koni ? :(
  19. [quote name='Agnes_Jot']Gdybym ja tylko umiała robić banerek :( Powstawiałam u tych ciotek które już kojarzę. Bardzo bym chciała Jej znaleźć dom bo malutka jest słodka i taka przylepa...[/QUOTE] spoko, zmontyje[B]my[/B] banerek tylko musza byc zdjecia do wyboru ;) edit. jak szykujesz sie do bazarku to musisz miec post rozliczeniowy gdzie zapisujesz wpłaty (np te od Bozeny) i wydatki - 50 zł za wizyte mozesz wklejac paragony (faktury) za leczenie, leki itp - watek jest wiarygodniejszy
  20. [quote name='karusiap']Drwalatko ma sie swietnie. Jest kochanym pieszczochem, jezdzi z Pancia w odwiedziny do Rodziny, bawi z psami:) Musze dopytac o sprawy zdrowotne i zdjęcia ;)
  21. jak wstawisz zdjęcia zmontujemy jakiś banerek :) możesz też pozostawiać ludziom wpisy w profilu lub powysyłać pw napisz może do ludzi ze swojego bazarku co kupowali rzeczy takie pw może akurat ktoś zajrzy na watek i zechce pomóc :)
  22. [quote name='mysza 1']Podrzucam Goździczka, wciąż czeka na dom.[/QUOTE] wez go na tymczas podobno twoje tymczasy szybko znajdują DS ;)
  23. jakbyś postów nie widziała to dopiero byłby super pretekst ;)
  24. [quote name='APSA']Zapodaj linka do sianka :) tadam ;) http://www.dogomania.pl/threads/216288-Wielki-licznik-siana-pomóż-konim-przetrwać-zimę!-do-04.2012. btw włącz sobie widzialnośc podpisów ;)
×
×
  • Create New...