Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. ja to nawet nie wiem co napisać ręce mi opadły i wszystko inne też ech dzisiaj najpóźniej jutro zrobię allegro cegiełkowe na kojce który pies by nie był w nich, kojce musza powstac i to wychodzi że im szybciej tym lepiej a samymi bazarkami szybko na nie nie nazbieramy
  2. [quote name='gusia0106']Kolejne kategoryczne ZANIEDBANIE. Zastanawiam się nad zgłoszeniem na czarne kwiatki ;)[/QUOTE] a zgłaszaj ;) Romea odbierzesz osobiście czy poczta wysłać ? :diabloti:
  3. [quote name='mysza 1']Mail był do obu ;) Zapytam zatem o możliwości (dni i godziny) i już dogadam się z Gosią jak Im pasuje.[/QUOTE] ale potem chyba odpowiadajac wyslalam tylko do Ciebie z pominieciem gusi ;) ale już sie poprawilam
  4. [quote name='mysza 1']Czy jest decyzja w sprawie kastracji? Mam umawiać?[/QUOTE] po mojemu tak chyba ze gusia ma jakies obiekcje ? tylko potem trzeba bedzie uzbierac za to kase bo będzie za pożyczone
  5. [quote name='Gremlin'][B]Wczoraj Ronek zaliczył "spacerek" rowerowy.[/B] Czyli 5 km, z czego jakieś 4 km truchcikiem i biegiem. Ogólnie - wysiłek dobrze mu służy. No i się uspokaja, mniej ciągnie, nie wyrywa się do innych psów (chociaż jest nimi zainteresowany). Czyli... facet schodzi na psy :cool1:[/QUOTE] za to dzisiaj rano poszedł tylko wokół bloków bo zaspaliśmy :evil_lol:
  6. pani [B]Ewa M. [/B]po raz kolejny wsparła kundelki - dostaliśmy [B]50 zł[/B] Dziękujemy :Rose:
  7. [quote name='Riannei&Garshii']Hej! Jak chcę przekazać trochę gratów na bazarek, gdzie się zgłosić? Najlepiej do odbioru osobistego we Wrocławiu.[/QUOTE] najlepiej znajdz psiaka któremu chcesz pomóc i na jego wątku zapytaj - na 99% ktoś chętny się zgłosi :) ew możesz dogadac sie z kimś z innego miasta że odda pieniądze za wysyłkę fantów, jeśli sa takie powiedzmy nieduże i nadające sie do wysyłki :) [COLOR="#A9A9A9"]w przypadku braku psich potrzebujących zapraszam do Punto z mojego podpisu :)[/COLOR]
  8. [quote name='mysza 1']Aaa, pakiet... Racja, zapomniałam. A gdzie ten pakiet zrobią? Daleko od Was? [/QUOTE] bliżej niż potockich na Tarchominie/Białołęce [URL="http://weterynarztarchomin.pl/"]http://weterynarztarchomin.pl/[/URL] ale tradycyjnie sie powtórze, dojechac możemy wszedzie tyle że wiadomo bolizej = wygodniej i dla nas lepiej :)
  9. [quote name='mysza 1']Proszę :) z ukradzionym pieskiem przeznaczonym na bazarek, zaiwaniły ;) z kartonu [/QUOTE] rozumiem, ze dokonasz stosownej wpłaty na konto "psom na pomoc" w ramach rekompensaty za zaiwanienie pieska ? ;)
  10. [quote name='mysza 1']Wykastrować go trzeba taniej, na Kosiarzy może? Za 200 max. Chcesz? Pw koniecznie trzeba rozesłać i może jakiś bazarek? Można też zrobić wydarzenie na FB, pewnie niewiele ale ze 200 się zbierze.[/QUOTE] mysza te 350 zł to pakiet: jajka + przepuklina + zęby
  11. [quote name='gusia0106'];) Z bólem serca ale tak Figurujecie w bazach CBA jako groźni porywacze ale pewnie się z tym liczyliście ;)[/QUOTE] liczylismy ze wpisałaś nas na czarną listę LPR'u :eviltong: w związku z powyższym, w najbliższym czasie opuszczamy warszawę w drugi weekend września ktoś chętny zaadoptowac na ten czas Romka? :eviltong:
  12. ja *******e napisalam i mi znikło bo net się skończył w robocie :shake: krwawych kropek nie ma juz wczoraj byliśmy u weta dostał zastrzyki na miejscu (te co już wczesniej miał) - 40 zł tabletki na 2 i poł dnia na wynos (Kacośtam) - 20 zł i tabl na odrobaczenia do podania 27go (Drontal Plus) - 40 zł całość - 100 zł fakturę będe miała na całość pod koniec tygodnia kupy wczoraj w drodze do weta - porządne jak nigdy ;) przed wyjściem Roman dorobił mi kilka siniaków i chciał się odgryżć od smyczy :crazyeye: "wróciłam się" do kuchni , Roman wrócił ze mną schyliłam się do szuflady po worki na kupy zeby zabrac, odwracam sie a ten szamie smycz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: gusia, czy juz nam wybaczyłaś że wywieźliśmy Rona bez twojej zgody? ;)
  13. [quote name='mysza 1'] Romek ma masę fajnych zdjęć, naprawdę, nie wiem tylko jak mogliście tak patrzeć jak się wspina na tak ogromną wysokość, straszne... Bardzo z niego fajny pies :) I ładny :)[/QUOTE] on się nie wspinał. on zrobił "hop" i już był na górze ;) (z drugiej strony murek był zdecydowanie niższy ;)) a wógole to śmiem twierdzić, że Roman jest gotowy do adopcji popatrzcie sami co potrafi: [CENTER][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg692/scaled.php?server=692&filename=dsc05938uj.jpg&res=landing[/IMG][/CENTER] zdjęcie zostało zrobione na 30 sek po podaniu mu zastrzyku w dupsko, gdzie oczywiście piszaczał jak francuska panienka ech oszołom jeden od razu powiem, ze to nie jest nasze prywatne łózko, u nas tak nie może i nie robi, na szczecie ale podobno są tacy :razz: co lubią, więc myśle, ze nowonabyta umiejętnośc może zostać doceniona w nowym lepszym domu ;) mysza jak chcesz możemy Ci Romana podrzucić na spacerowanie gwarantuję, że Cie momentalnia na spacerze rozbudzi ;)
  14. Brunek z Groszkiem? Fajnie sie Brunek uśmiecha na ostatnim zdjęciu :)
  15. a dzisiaj na porannym spacerze Romeo spotkał nosorożca :) [CENTER] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg690/scaled.php?server=690&filename=dsc01247my.jpg&res=landing[/IMG][/CENTER] jolu - wczoraj z gremlinem doszliśmy do wniosku, że skoro jako jedyna zgadłąs gdzie został wywieziony Piękny Roman ;) należy Ci się nagrooda :) poranny spacer z Romeo :evil_lol: zapraszamy dwolonego dnia tygodnia o 5:30 do lasku bródnowskiego :multi::multi::multi:
  16. [quote name='jola_li']Romeo zwiedzał Zamość??? I co - podobało się ;)?[/quote] :klacz::klacz::klacz: na starówce było dużo za dużo dzwięków bo "coś" się działo - widać po rozstawionych straganach, gdzis w rogu jakaś scena i na niej oberki ale Romeo znióśł to dzielnie i zachowywał się jak na normalnym spacerze znaczy ciągnął na początku a potem mniej ;) tutaj już zdjęcia plenerowe widać jaki Roman agresor ;) to trzecie co na nim stoi mały miś to miś na niego wściekle warczy ;) [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/02.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/03.jpg[/IMG] potem co prawda chłopaki mieli małą scysję ale to zaczał mały miś a nie Ron efekt: mały miś ma zadrapane nad okiem a Ron został bezczelnie przez niego ugryziony w zadek a raczej w futro na zadku ;) btw. prawda mysza ze "znając" mnie można było odgadnąć miejsce bez problemu? ;)
  17. [quote name='mysza 1']A to Kazimierz ? Nie wiem, nawet jak gdzieś jadę to nie umiem poznać :([/QUOTE] nie, już bardziej charakterystycznych zdjęc nie mam mam jeszcze kilka ale już nie tak identyfikujące to miejsce jak te dwa co wstawiłam podobno we Włoszech jest miesto na wzór którego powstało to w którym gości dzisiaj Romeo :) o tutaj Romuś zrobił na prośbe Gremlina "hop" na mury obronne i Grem mało nie padł ze strachu, że Ron te mury przeskoczył :evil_lol: [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/06.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/07.jpg[/IMG] edit. ale z warszawy "wyszłaś" w dobrym kierunku ;)
  18. [quote name='mysza 1']Wygląda na fotomontaż w każdym razie. Dokleiłaś go ;) :)[/QUOTE] nie ;) wywiozłam w sina dal ;) o tutaj: [CENTER][IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/05.jpg[/IMG][/CENTER]
  19. do wyadtków doszło jeszcze 60 zł za wczorajsze zastrzyki dostał: Cefalexim 2,5 ml oraz Dexasone 2 ml i dwa zastrzyki na wynos mamy pokazac się w poniedzialek i wtedy najprawdopodobniej odrobaczymy i dostanie kontynuację leczenia w tabletkach krew juz niby sie nie pojawia na podłodze (1 kropla na cały dzień) no ale przeleczyć trzeba u weta panika, prawie nawiał z igłą w dupsku , poważnie to juz Zora panikara mniej panikowała oszołom jakich mało kupy nadal takie se pytalam tam o koszty ciachniecia - nie maja znizek dla bezdomniaków - 280 zł - 300 zł kastraca plus drugie tyle za przepuklinę myslę że zdecydowanie ciachniemy gdzie indziej ;) edit: jeszcze wyniki moczu ciężar włąsciwy - 1,022 barwa - żółta przejrzystość - lekko mętny białko - ślad glukoza - nieobecna ketony - nieobecne azotyny - nieobecne barwniki krwi - (+++) (w poprzednim badaniu barwniki były nieobecne) bilirubina - nieobecna urobilinogen - w normie leukocyty - 1-2 wpw (poprzednio były 2-4) erytrocyty - liczne, świeże i wyługowane (poprzednio było 1-2) nabłonki wielokatne - nieliczne nabłonki okrągłe - nieliczne flora bakteryjna - mierna kryształy - nieobecne wałeczki - nieobecne śluz - nieobecny plemniki - (+) jak dobrze pamietam teorię wet, krew mogła sie pojawić z przerośniętej prostaty zalecają badanie usg ale można je wykonać po kastracji i tylko wtedy gdy prostata nie wróci do normy czyli zajdzie podejrzenie ze to zmieny nowotworowe na razie główny cel to pozbycie się jajek :diabloti: i jeszcze zdjęcie: jak mi powiecie gdize to jest to wstawię kilka innych jak nie to też wstawię ale wtedy wyjdzie żem niecierpliwa i wogóle ;) [CENTER][img]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/04.jpg[/img][/CENTER]
  20. tak to jest wysłac anonimowo ;) przepraszam, ze tylko tyle mogłam :oops:
  21. bardzo dobrze ze się porządziłaa kurde, łudziłam się, że źle wydedukowalam z tymi dwoma/podwójnym kojcem, ze ok 5 tys będzie ech nic to trzeba brać się do roboty zaczął mi się w głowie klarowac tekst wydarzenia na fb a watek rozliczeniowy zaraz załozę :)
  22. Romuś ma powiększoną prostatę i to wg weta bardzo powiększone "obrzmiałe" jajka (zapomnialam jak to wet określił ale jakoś łagodniej ;)) siuśki zostały do zbadania wet się ucieszył, ze są takie świeże - czyli złapane 15 min przed wizytą ;) jak coś wyjdzie w moczu to dostanie zastrzyki - steryd i leczenie antybiotykiem a jak nie to nie wiem co, nie załapałam jakoś ;) i chyba jednak będziemy odrobaczać jutro idziemy po wynik siuśków i będziemy wiedziec co dalej dzisiaj zapłaciliśmy 50 zł (w tym badanie moczu - tzn podobno samo badanie) faktura będzie "po wszystkim" że tak powiem i wogólę musze sobie tutaj napisać, żeby zadzwonić na marysin po fakturę dzisiaj byliśmy w [URL="http://www.wetaqua.eu/"]aquawet[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg862/scaled.php?server=862&filename=dsc05891h.jpg&res=landing[/IMG] edit. jeszcze mi się przypomniało Romeo wazy 33,4 kg :) i wet powiedział, ze może być starszy niż te 7 lat ale w kartę wpisał 6 bo powiedzialam, że 6 ładniej wygląda niż siedem ;)
  23. kojec co mi Iza podesłała linka: [url]http://allegro.pl/kojec-dla-psa-4-2-solidne-konstrukcje-i2462545790.html[/url]
×
×
  • Create New...