Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='APSA']Ryż Wam podrożał o blisko 50% :crazyeye: [/QUOTE] o kurcze faktycznie różnica w cenie ryzu robi wrazenie wczesniej nie zwróciłam na to uwagi dwa różne ryze to były i temu taka różnica [COLOR="#A9A9A9"]btw, ze już nie napisze "tak to jest wysłac chłopa do sklepu" (w sumie jak mi odpyskuje to i tak nie przeczytam bo mam go w ignorowanych :evil_lol: )[/COLOR] następny bedzie kupowany w makro bo tam maja takie 5 kg worki :) jak juz teraz wiemy co jest Fredowi możemy wrócić do gotowanego mieszanego z suchym [quote name='APSA'] Pokurcze są tańsze ;) I to nawet, jak w sumie ważą 40 kg i trzy z nich są na stałym leczeniu. Nawet łącznie z 3 kotami wychodzi taniej. I z myszą. A ta mysz to przejada o ho ho ;)[/QUOTE] my tam jednak wolimy się nie rozdrabniac ;) może i sa tańsze no ale sa pokurczami ;) wczoraj Marta doceniła posiadanie dużego psa, jedną z jego niezaprzeczalnych zalet jest to, ze nie trzeba sie schylac do głaskania ;) a taki pokurcz nie dość ze trzeba sie schylac to jeszcze trzeba sie skupic zeby weń utrafić a taki Fredziu jak sti koło ciebie to bylebys w dobrym kierunku wyciagneła łape to i tak na niego trafisz na przestrzenie 50-100 cm ;))
  2. [quote name='obraczus87']Racja, Mysza zapobiegawczo zaczęła dziamgolić jak zobaczyła Freda :evil_lol: A On biedny NIE ZROBIŁ NIC, kompletnie NIC :evil_lol:[/QUOTE] w jego wypadku wystaczy że JEST, nie musi nic robić i tak wszyscy mają do niego słabośc no może oprócz Myszki ;)
  3. i jeszcze paragony za weta: ten juz był na 144 zł [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7661/fredwetparagon20121115.png[/IMG] i jeszcze wczorajszy na 104 zł [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8629/fra20121211.png[/IMG] fakture za karmę - 95 zł mam w domu a i za wcześniejsza 70 zł tez mam w domu tylko nie wiem gdzie ;) jak znajdę to wstawię (edit z 2013.01.27 - znalazlam fakturę za karmę to wstawiam ;) na fakturze są dwa worki ale tylko jeden był dla Freda ;) ) [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4771/fra20121106decathlonkar.jpg[/IMG] w rozliczeniu brakuje kurczaków co Fred zjadał zmielone z ugotowanym ryżem bo jakoś nam się nie złozyło wzięcie f-ry za kurczaki ;) tak tylko informacyjnie piszę jakby się ktoś zatsanawiał jakie sa koszty utrzymania prawie zdrowego wielkopsa ;) plus jeszcze wszystkie smaczki które dostał od Ziutki :loveu: i posłanie trzebaby było sobie do wydatków doliczyć
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y77aAsrCrFE/UOId2RW4rdI/AAAAAAAAI4w/cfjRH5iUA7Y/s800/Image1.jpg[/IMG][/URL] [B]Wydatki:[/B] 220 zł - transport 35 zł - szczepienie p/wściekliżnie (bierzemy na siebie bo nie mam paragonu, wzięło i wcieło ;)) 70 zl - 12 kg karmy 63 zł - preparaty na stawy z wysyłką (2012.11.12) 144 zł - wizyta wet 2012.11.15 12,99 zł - Opokan na stawy 17,94 zł - ryż w tesco 12,40 zł - apteka (2012.11.26) (Borasol + wata) 95 zł - karma 15 kg (2012.12.03) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wraca-z-adopcji-(-jest-w-DT-Zbiera-na-karmę!-BACA-za-TM/page161"](skan - klik)[/URL] 42,90 zł - ryż w tesco 104 zł - badanie krwi i kupy 132 zł - wizyta wet i tabletki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wraca-z-adopcji-(-jest-w-DT-Zbiera-na-karmę!-BACA-za-TM/page161"](skan - klik)[/URL] 33,90 - apteka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wraca-z-adopcji-(-jest-w-DT-Zbiera-na-karmę!-BACA-za-TM/page161"](skan - klik)[/URL] 63 zł - wet - doszczepienie 104 zł - karma (skan tutaj - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wrócił-z-adopcji-(-w-DT-zbiera-na-karmę!-200-zł-m-c-BACA-za-TM/page162"]klik - post #4047[/URL]) 6,99 zł - apteka (skan tutaj - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wrócił-z-adopcji-(-w-DT-zbiera-na-karmę!-200-zł-m-c-BACA-za-TM/page162"]klik - post #4047[/URL]) 7,80 zł - apteka (skan tutaj - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wrócił-z-adopcji-(-w-DT-zbiera-na-karmę!-200-zł-m-c-BACA-za-TM/page162"]klik - post #4047[/URL]) 20 zł - wet badanie kupy (skan tutaj - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wrócił-z-adopcji-(-w-DT-zbiera-na-karmę!-200-zł-m-c-BACA-za-TM/page162"]klik - post #4047[/URL]) 150 zł (70 zł, 40 zł, 40 zł) - wizyty wet w związku z łapą ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page170"]faktura - klik [/URL]) 26,55 zł - apteka Triderm na łapę ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wrócił-z-adopcji-(-w-DT-zbiera-na-karmę!-200-zł-m-c-BACA-za-TM/page167"]skan - klik[/URL]) Suma wydatków:[B] 1361,47 zł[/B] [B]Wpływy:[/B] 55 zł - Ziutka 35 zł - Gremlin 160 zł - Ziutka 50 zł - mmmonika 120 zł - bazarek na miau 250 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ!"]Kundelkowa Skarbonka - klik [/URL] 40 zł - Bjuta 100 zł - mmmonika 100 zł - anonim 75,65 zł - bazarek ze słodkościami 40 zł - gość w postaci APSY ;) za chałwy Suma wpływów:[B] 1025,65 zł [/B] dodatkowo Fred dostał od Ziutki :loveu: - posłanie i worek smaków [B][COLOR="#FF0000"]Stan konta Freda: [B]- 335,82 zł [/B][/COLOR][/B] i lecim z fakturami: 63 zł - preparaty na stawy z wysyłką (2012.11.12) [IMG]http://imageshack.us/a/img259/5495/fra20121112.png[/IMG] 12,99 zł - Opokan na stawy [IMG]http://imageshack.us/a/img571/8297/fra20121116.png[/IMG] 17,94 zł - ryż w tesco [IMG]http://imageshack.us/a/img826/4562/fra20121116tesco.png[/IMG] 12,40 zł - apteka (2012.11.26) (Borasol + wata) [IMG]http://imageshack.us/a/img525/4264/fra20121126.png[/IMG] 42,90 zł - ryż w tesco [IMG]http://imageshack.us/a/img89/4193/fra20121204w.png[/IMG]
  5. [quote name='Ziutka']No to czekam z utęsknieniem w takim razie... A jak sraczka Fredzia ? Jest ? Nie ma ?[/QUOTE] zobaczymy jak wrócimy do domu :evil_lol: liczę, że Fred nas zaskoczy pozytywnie ;) za to wiemy co jest Fredowi, nie zmiana karmy a pasożyt po pracy, jak nie padnę w niej trupem, pojadę po leki dla Fredziocha
  6. [quote name='Nutusia']I miała rację, że dziamgotała - co sobie taki myśli! Że jak wyrośnięty, to się dzielny Myszol przestraszy? NIGDY W ŻYCIU! :)[/QUOTE] jak to dobrze? przeciez on nawet nie wszedł na jej teren on, no on w zasadzie nie zrobił nic i uważam, ze był niesłusznie obszczekany normalnie chyba dodam wątek do ignorowanych :evil_lol:
  7. [quote name='Ziutka'] Czy my się doczekamy Freda z różową kokarda ???[/QUOTE] tak ale nie wiem kiedy Fred musi być w formie i my tez ale kokardka jest i czeka, nawet jej wczoraj do Maty nie braliśmy żeby jej killer jej nie zniszczył ;)
  8. [quote name='obraczus87'] Mysza - 5 kg Fred - 50kg ;)[/QUOTE] Myszka jest dokładnie wielkości ogona Freda :evil_lol:
  9. [quote name='obraczus87'] Myszka szaleje na podwórku. Zwariowała kompletnie, gdy pojawił się śnieg :) Spróbuję porobić Jej fotki albo nagrać filmik.[/QUOTE] chciałabym to zobaczyć sądząc po zdjeciu poniżej może sie nie udać: [IMG]http://imageshack.us/a/img14/3342/24662162.jpg[/IMG] jakby ktoś się nie dopatrzył to łapki myszki wystają pod paszczą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wraca-z-adopcji-(-jest-w-DT-Zbiera-na-karmę!-BACA-za-TM/page159"]Freda [/URL];)
  10. jednak nie odignoruję Gremlina ;) i zdjęcia wstawię ja ;) 1:10 [IMG]http://imageshack.us/a/img191/6910/66398682.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img825/4396/92772387.jpg[/IMG] i teraz hit spotkania i pytanie za 100 pkt: [I]gdzie jest Myszka i jak to wszystko ma sie do biegunki Freda?[/I] :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img14/3342/24662162.jpg[/IMG]
  11. Fredzio zostawił kupę do badania i dał sobie pobrać krew ubytek krwi sprawił, ze pies oszalał po wizycie u weta [I]normalnie[/I] *) zaczął łapy podawać na psim spotkaniu nie to żeby na życzenie, co to to nie ot taki miał kaprys widac ciśnienie mu trochę zeszło i nie wiedział jak się zachować :evil_lol: [I]normalnie[/I] *) tzn normalnie jak na Freda ;) poza tym Fredzio po wecie poznał uroczą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222388-Myszka-po-7-miesiącach-w-BDT-znalazła-dom-Zostaje-u-mnie-na-stałe-)-!!!"]Myszkę[/URL], co wydarła na niego japę jak rasowy pokurcz ;) ale potem dała się obwąchać ale brykać z Fredem nie chciała więc po jakimś czasie znudzony Fred zażadał odwiezienia do domu ;) jutro się wywiemy co we krwi Freda i w gównie także Freda piszczy generalnie wetowi nie wygląda to na coś groźnego tyle że ciut przydługawo go męczy wogóle przy upuszczaniu krwi Fred się ożywił tzn 1. spojrzał na weta 2. wyraził swoje niezadowolenie poprzez mruknięcie (jak przy czyszczeniu uszu) 3. żwawo poruszył głową oczywiście wszystko to na leżąco bo co się będzie fatygował [B]zapłaciliśmy 104 zł [/B] mam paragon, f-ra będzie jak go doszczepimy kiedyś w końcu, zbiorcza przepraszam, ze tak chaotycznie ale chyba mi trchę komórki mózgowe pozamarzały ;) jak grem wstawi zdjęcia to go sobie odignoruję bo chce też je zobaczyć ;)
  12. przynajmniej ją widać teraz na śniegu ;)
  13. [quote name='Ziutka'] Gosia...już wyłączyłaś ignora ?[/QUOTE] jasne, że nie dopiero jak odszczeka to o Fredzie z kokardka możesz twedy zacytowac ;)
  14. [quote name='Ziutka']No to czekam na tą prawdę :diabloti: Dawaj Grem!!! :thumbs:[/QUOTE] chyba ze Cię Ziutka zacytuje :evil_lol:
  15. [quote name='obraczus87'] Niestety, opcja DT odpada... Pani dzisiaj mi napisała, że bardzo przeprasza, ale Jej rodzina nie zgadza się na kolejnego psa.. Brutek dzisiaj wrócił do psanatorium.[/QUOTE] kutwa jak ja kocham ludzi jak się ze soba nie umieją dogadac ja pierdzielę co szkodziło najpierw pogadac z rodziną i pokazać psiaka ? a nie obiecywac przyjazd do psanatorium i zapoznanie z psem albo ludzie mają tyle wiary w swoje zdolności negocjacji z rodzina albo sa jacyś dziwni i niezdecydowani i najpierw mówią jedno potem się wycofuja (jak pan własciciel domu gdzie przez chwilę był Brutek) wrrr
  16. [quote name='Ziutka'] W zupełności się z Tobą zgadzam, bo mnie też wcholerwia :mad: Uczepił się kokardy ale co się dziwić, chłop to się nie zna na i tyle :cool3::eviltong:[/QUOTE] juz wiem przetestuje jak działa na dogo funkcja "ignoruj" :evil_lol: edit: piekna funkcja ;)
  17. [quote name='Gremlin']Uroczy, uroczy... z poważnego i dostojnego psa zrobili lalkę - maskotkę :eviltong:[/QUOTE] normalnie mnie wcholerwiasz :mad: zaraz napiszę do moda zeby cię wyedytował albo sama cię wyedytuję w domu o ! :angryy: wyglądał uroczo i tyle o ! :p
  18. [quote name='Ziutka']:roflt: :evil_lol: Grem...a tak na marginesie - Ty się zgodziłeś na tą kokardę ? :diabloti:[/QUOTE] tak :evil_lol: tylko nie chciał prowadzić w niej Freda co zreszta widziłas ;) Fred sam w sobie wzbudza sensację i zaciekawienie z dodatkowa kokardą myślę ze wczoraj zrobilismy furorę pod sklepem :evil_lol: btw Grem, normalny czyli taki co ma wszystko w dupie ;) i którego wartości nie jest w stanie zbrukac taka kokarda :evil_lol: btw 2. zaraz przyleca inni i Ci wytknął : " a jaki normalny pies da się spokojnie wykąpac" (z pominięciem psów APSY ;) ) Ziutka, prawda, że Fredzioch był wczoraj uroczy ? :loveu:
  19. [quote name='Gremlin']Jako sygnalizację potrzeby wyjścia za potrzebą? Tak. Jako samo szczekanie? Nie - ponieważ już parę razy szczekał, jak zaniepokoiły go jakieś odgłosy z dworu (przy otwartym balkonie).[/QUOTE] ojtam ojtam nie sądzisz że pisząc o tym mogłeś nadszarpnąć imidż Freda? jeszzce ktos sobie pomyśli ze te "pare razy" o których wspomniałeś Fred jazgotał jak jakis pokurcz :evil_lol: btw. konsultowaliśmy się telefonicznie z wetem łapiemy kupę i sie badamy jutro [quote name='Ziutka']No jasne, przecież to mega postęp w wykonaniu Freda, jeszcze rok i będzie psem " normalnym " :eviltong: a nie autystycznym jak to Gosia mówi![/QUOTE] ale on jest normalny a przy okazji autystyczny :evil_lol: to inne sa nienormalne i pokurczowate o ! :mad:
  20. [quote name='mala_czarna']No kurde, dostałam zdjęcia od Natalii. Jak to Foczydło ma dom znaleźć jak brzydkie to jak noc listopadowa :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] kamila brzydkie też znajdują domy tylko musza na "znawców" trafic :evil_lol:
  21. [quote name='Ziutka']Yyy...naprawde zaszczekał ?:-o Ja tam tylko słyszałam wczoraj jak sobie warknął, to też było coś :evil_lol:[/QUOTE] no i spojrzał na ciebie dwa razy ;) dokładnie to Fred zrobił: HAU po kilku min jak nie reagowalismy znów zrobił: HAU no i to by było na tyle szczekania :evil_lol: (widzisz Marta same plusy posiadania Freda: duzy, nie szczeka po prożnicy a i z różową kokardką Cię odwiedzi, może tz się przekona do dużych ? ;)) [quote name='Gremlin']On się ostatnio w ogóle zaczyna robić bardziej "kaukazowaty" :diabloti: Chciał się nawet pożreć z ON'kiem (ale to ON'ek prowokował - w sumie to potwierdził, dlaczego nie lubię [tak samo jak i inne psy] ON'ków :eviltong: ) PS. po powrocie do "wielkiego miasta" Fredowi włączył się tryb wąchania - spacer wygląda tak: - wąchanie (10 - 80 sekund) - kilka kroków - wąchanie (10 - 120 sekund) - kilka kroków - wąchanie (10 - 80 sekund) - sik - kilka kroków itd[/QUOTE] ojtam ojtam nie było go 3 dni tutaj więc musiał sobie obwąchac teren :)
  22. napisałabym: "posrało Was?" ale się boję bo dzisiajsze kupy z rana jednak nie były zadowalające niestety więc wam napisze tylko, że podejrzewam, że ciąża wpływa na odbiór i interpretację słowa pisanego ;) Fred wytrzymał całą noc dopiero rano jak się obudziliśmy to ..... zaszczekał uwierzysz w to Ziutka, że on szczeka ? ;) no i poszlismy i było, ech no nieciekawie więc dostał laremid mam nadzieję że juz więcej nie będzie potrzeby [COLOR="#D3D3D3"]na szczęście w razie wpadki wracam poźniej niż gremlin [/COLOR];)
  23. skąd dokąd dokładnie mają trafić rzeczy ? z ursynowa - gdzie? i jaka jest ta paczka wielkościowo? jedna osoba da radę komunikacja miejską ją przetransportować?
  24. [quote name='obraczus87'] Sama przyjemność czytania wiadomości o Fredzie.. nawet tych dotyczących Jego sraki :evil_lol:[/QUOTE] tja a pewnie najfajniej to się czytało jak zapierdzielaliśmy z Gremlinem na zmianę co ? ;) nie ma sraki i nie będzie :mad: a jak będzie to znów sobie pobiegamy z gremlinem, nie zaszkodzi nam :evil_lol:
  25. [quote name='Ziutka']To zróbcie tą fotkę z kokardą, ale taka ładną fotencje, zrobie sobie fotkę i w ramki wsadzę :):):) Sam pysio i kokarda - ale bedzie zajebisty obrazek na mej ścianie :cool3:[/QUOTE] jutro dzisiaj damy mu spokoj w koncu moze pospac bo sraczka go (i nas przyokazji) nie gania co chwilę i właśnie teraz Fred z tego przywileju korzysta znaczy śpi :)
×
×
  • Create New...