Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Maupa4']Nas również powaliło to co i w jakiej ilości powyłaziło spod śniegu :roll: I po co - kuna - człowiek sprząta po swoich psach jak znajdzie się taki jeden i taka jedna których "Niuniuś" ob...a wszystko wkoło i dokumentnie ... :shake:[/QUOTE] tja, ja się kiedys spotkałam z zarzutem, ze tylko Ci z dużymi psami nie sprzataja (akurat szłam z narwanym ONkiem ;)) w sumie ci z małymi nie musza bo przeciez ich to robia takie tycie tycie że nikomu nie przeszkadzają ;) edit: a może my sprzatamy bo lubimy? takie zboczenie "zbieraczek" zwierząt ;)
  2. [quote name='Maupa4'] Tak - miała byc taka. Taka w "naturalnym dzikim klasycznym kolorze" a nie biała ;) ruda czy szara. I wcale łatwo nie było znaleźć.[/QUOTE] cudna jest :) ale to już wiecie ;)
  3. [quote name='Luizaaaa']Dzień dobry, [B]mnie także bardzo cieszy stopiony śnieg [/B]i mam nadzieję, że nowy nie spadnie, bo siedzimy na walizkach, żeby się przeprowadzać.. [/QUOTE] mnie cieszył do pierwszego spaceru z psem :roll: [IMG]http://imageshack.us/a/img39/8547/1283954630bygontar87600.jpg[/IMG]
  4. się ruch u Fredziocha zrobił ze hej a myślalam, że wątek umrze śmiercią naturalna wiecie pies w DS te sprawy :evil_lol: [quote name='Florentynka']O, tytuł się zmienił! Fred zostaje na stałe, jak rozumiem w charakterze przytulanki dla Gnojka? Gratuluję. Chociaż wyczuwam w tej decyzji delikatną nutę sadyzmu, że skoro już Gnojek musi kogoś obgryzać to niech to będzie Fred... Mam nadzieję , że chłopaki się zaprzyjaźnią i jak Gnojek dorośnie to pozostaną kumplami.[/QUOTE] zaniepokoił mnie twój wpis a raczej moja jego interpretacja że co, że moga nie pozostać kumplami? z drugiej strony zanim gnojek dorośnie Freda najprawdopodobniej nie będzie sama mi pisałaś kiedy dorastaja mastify :evil_lol: (dla wszystkich wielbicieli Freda to nie Fred szybko nas opuści a Gnojek późno dorośnie ;)) [quote name='morisowa']Przeczytałam tytuł -"no wreszcie zmądrzeli !!!". Czytam dalej ... "hmmm, nie noooo oddają PSA, zostawiają gnojka :shake: " Doczytałam - "Gratuluję :lol: Wreszcie ! " Dobra decyzja :eviltong:[/QUOTE] dziękujemy :) zapraszamy ze smakami ;) tylko innymi niż te mmmoniki :angryy: dobrze ze te daje tuż przed samym wyściem z mieszkania bo inaczej bym dzisiaj padła trupem od jakże uroczej woni smaczków :eek2::mdleje: [quote name='Gremlin']Ta... dobra... Gnojek miał się uczyć od Freda, a to Fred zaczyna naśladować Gnojka - stateczny i wiekowy kaukaz zaczepiał wczoraj Gosię do zabawy :cool3: [/QUOTE] tiru riru tak było w rzeczy samej :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: a Gremlin mi zazdrościł ne ne ne ne :evil_lol: [quote] A tak [B]zaczynają się przedstawiać [/B]relacje między psiakami [/QUOTE] bym to raczej nazwała "raz się przedstawiły" ;) [quote name='mmmonika']widzę, że Fredzioch ma takie samo zdradzające głęboki potencjał refleksyjno-filozoficzny czoło, (do którego jak przyłoży się ekierkę widac idealny kąt prosty z pyskiem) jak mój niuf...[/QUOTE] nie wiem jak u Twojego niufka ale ja wiem kiedy u Freda ten potencjał się uzewnętrznia na spacerach ;) lubi sobie uśiąść i podumac ;) widzę, że dzisiaj dzień zdjęć więc ja sowoje zachowam na jutro :eviltong: edit. Ziutka da się "pościagać" ogłoszenia Freda? tak mimochodem ;)
  5. [quote name='mala_czarna']Ja myślę, że to jest ok ;) Dziewczyna wystawia na bazarek własne rzeczy, być może coś tam jej się pokomplikowało finansowo, a że deklarowała wpłaty na psy, i nie chce ich zostawić w potrzebie to zorganizowała bazarek :)[/QUOTE] zawsze można się wycofać z deklaracji ja niestety miałam taką sytuację że wycofałam sę z deklracji co prawda nie było na kokretne psy a powiedzmy na organizacje [quote name='bric-a-brac']Jedną deklaracje wpłaca od dawna, druga jest dopiero co zdeklarowana w tym miesiącu... Sama już nie wiem :([/QUOTE] [quote name='mala_czarna']Bric, ale spójrz na to tak :) Lepiej sprzedać własne rzeczy i uzyskane pieniądze przeznaczyć na spłatę własnych deklaracji (idą przecież na psa), niż olać sprawę, przestać wpłacać i zniknąć z Dogo. U Spajka są dwie takie delikwentki, które już w sumie chyba na 500 zł zalegają.[/QUOTE] skoro ktoś się deklarował to dla mnie logiczne jest że liczy się z tym, ze tyle musi wpłacać miesięcznie na danego zwierzaka (zawsze może się wycofać i wspierac psa jednorazowymi wpłatami z bazarków) a pokrycie deklracji odebrałabym jako dodatkowe pieniądze dla człowieka a nie dla psa jakby chciała wspomóc psa to tak jak napisała b-a-b pieniązki powinny być wpłatą dodatkową jednorazową a niesolidność ludzi z deklaracjami to zupełnie iny temat
  6. [quote name='Maupa4'] Jaanko ale ja jestem i adoptującą jak i wyadoptowującą.[/quote] ja już też, od wczoraj ;) [quote] A jeżeli jestem i wyadoptowującą to znaczy że ... tymczasuję ? leczę ? karmie ? opiekuję się ? ogłaszam ? robię wizyty ? przeprowadzam kretyńskie bądz nie kretyńskie rozmowy, chodzę do weta, szczepię, operuję ? Czy może się mylę ? Jedyne czego nie robię jak tymczasuję/ratuję/pomagam to NIE JĘCZĘ o kasę na: transport, jedzenie, obróżki, szelki, weta, jedzenie, pranie, spanie i s... Fakt nie robię tego hurtowo i na czas ... ja mam czas. Nie mam parcia ani na szkło ani na licznik. A jeżeli jestem adoptującą to adoptuję bądz chcę adoptowac z całym dobrodziejstwem inwentarza i też NIE chcę zeby ktokolwiek robił za mnie cokolwiek. Mierźi mnie ostatnio tak popularne "Pomóżcie mi pomagac" ... czyli dajcie kasę ... dajcie kasę na wszystko ... [/QUOTE] a ja się wtrące jako ta która w przypadku Freda jęczała chociaż ograniczyłam się tylko do jego wątku ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jęczy o kasę jeśli faktycznie ma potrzebę czy ja miałam ? do końca nie wiem, bo powiem szczerze że czułam się niezręczne ale fakt faktem, ze na nieprzewidzianego weta poszło trochę pieniędzy (coś koło 650zł) które poszły z kredytówki, którą trzeba było spłacić z drugiej strony Fred był psem fundacyjnym więc mogłam teoretycznie wyciagnąć rękę do fundacji tylko wyszłam z założenia że nie po to pomagam fundacji i m.in robię bazarki, zeby teraz wyciągac pieniądze na szczęśćie znalazły się osoby co pomogły i faktyczny dług na mojej karcie kredyt. został załatany a reszta te sprawy bieżące no cóż to jakoś idzie na bieżąco ;) [quote] A jak ma się starac jak wszystko - czy chce czy nie chce - dostaje ... "gotowe" ?[/quote] czsami mi się wydaje, że ludzie nie wiedzą, że można inaczej skoro dostaja propozycję dowiezienia dużej praktyki nie mam ale pierwszą tymczasowiczkę odwiozłam sama (bez jęczenia na swój koszt) bo musiałam po prostu musialam sama zobaczyć co i jak po kolejnego Pan przyjechał, nie ja prowadziłam rozmowy ale chyba nawet nie było w nich mowy o tym, ze Bronka odstawić z kokardką pod drzwi trzeci tymczas (po połowie przywieziony przez nas) został u nas więc transport do DS odpadł sam z siebie :evil_lol: to na co ja ostatnio zwracam uwagę to na bazarkach wchodze na wątek psa dla którego jest bazarek i sorry ale jak widze, że komuś nie zależy na prowadzeniu wątku, na jako takiej przejrzystości i brak jest rozliczeń to nie oglądam dalej bazarku kilka razy handel na bazarku kwitł jak ta lala a link do wątku nie działał a poza tym to chyba nie chce mi się robić tego co sobie zaplanowalam na dzisiaj i temu się tak rozpisałam ;) [B]Maupa[/B] oświecisz mnie, pewnie gdzieś jest na wątku ale ja taka z doskoku czytająca czy Wasza kota to rasowa (i co to?) czy taki wam się cudny 'bezdomniak' trafił?
  7. [quote name='mala_czarna']Wysłałam Ci pw z adresem :)[/QUOTE] juz wiem, ze się raczej nie widujemyna spacerach chyba ze sie do lasku zapędzaja ale nie sądze
  8. [quote name='mala_czarna']Czekam na meila własnie, bo się dopytowywałam :) Przeprowadzili się jakieś 1,5 roku temu, bo na adopcyjnej jak byłam to jeszcze Kostka na Powiślu mieszkała.[/QUOTE] to się dopytaj bo może z fredziochem mamy rzut beretem do nich i może wogóle się mijamy na spacerach
  9. gdzie na Bródnie mieszkaja ? sie dopytam
  10. [quote name='Maupa4']Dobranoc ... [URL="http://www.fotosik.pl"]http://images10.fotosik.pl/3185/dd043b06c328d7b5med.jpg[/URL][/QUOTE] łooo losie bulwa na bulwie kurna ales się zabulwiła, że się nie mieszczą i aż posłanek dla bulwów brakuje ;)
  11. [quote name='mmmonika']Gratuluje :) Ale swoją droga nie było innej opcji - Gnojek by się zapłakał za wujciem Fredziochem :)[/QUOTE] dziekujemy :) żebys wiedziała jak on płacze jak Fredziocha zabieramy na spacer żeby odpoczął od gnojka [quote name='APSA']Gratulacje! Czyli udało mi się załapać na jeden z ostatnich spacerów z tymczasowym Fredem :lol:[/QUOTE] dziękujemy :) dokładnie :) teraz możesz załapać się na spacer Freda co ma DS ;) [quote] Nagi chiński grzywacz? ;)[/QUOTE] [quote name='Gremlin']wypluj te słowa :mad: :razz:[/QUOTE] i właśnie taka reakcja Gremlina jest gwarancją, że nie zapała szaloną miłościa do tymczasa i będzie robił wyszstko, zeby sie go pozbyć ;) swoją drogą nagie grzywacze są urocze - jako jedyne pokurcze wiecie "wyjątek potwierdza regułę" ;)
  12. [quote name='Ziutka']To może tytuł zmienisz, hę ??? ;)[/QUOTE] pprzeca poprosiłam ładnie maupę na wątku ja nie mogę za stary watek ale zmieniłam tytuł pierwszego postu ;)
  13. [quote name='Gremlin']Później napisze... poszła ze SWOIM psem na spacer :megagrin: no... wreszcie nie będzie mogła się wymigiwać z nocnych spacerków, w końcu to [B]JEJ[/B] pies :p[/QUOTE] zarówno jeden jak i drugi gnojka dostałam na imieniny a Freda miałam dostać na walentynki ale skoro kupiliśmy sobie łyżwy to mogliśmy się ujawnić wcześniej ;) [quote name='Ziutka']Naprawde weźmiesz pokurcza na DT ? Tak zawsze je nazywałaś - małe pieski :eviltong: Hmm...jakoś w to nie wierze ;)[/QUOTE] tak to jedyna gwarancja że zrobimy wszystko aby go (tego pokurcza) wyadoptować ;) [quote name='Ziutka'][B]Kto rzucił temat żeby Fred u Was został ?[/B][/quote] nie wiem ale jak znajdziesz kto to napisz, będę wiedziała do kogo miec pretensje w razie "w" :evil_lol: [quote name='Ziutka']Pisz no jak to było :)[/QUOTE] jak jak ? nijak to było tyło silniejsze od nas tak jak sobie to teraz analizujemy to gdyby człowiek, żył w zgodzie z naturą i mądrościami ludowymi to od razu by wiedział, ze tak wyjdzie w końcu co tu dużo gadać "do trzech razy sztuka" :evil_lol: a tak poważnie jedyne co nas może skłonić do ew szukania innego domu Fredowi to to, że się nie będą dogadywać z gnojkiem i trzeba je bedzie separować bo wtedy to dupa i dla jednego i drugiego poki co nie jest źle ale Florentynka mnie nastraszyła że mastifom się nie wyjmuje baterii ;) ja już bym się wpieniła na niego tysiąc trzysta dwanaście razy no ale Fred to Fred :loveu:
  14. [quote name='Ziutka']Nooo...teraz to rozumiem :multi: A ja już chciałam pytać, czy masz juz na oku kolejnego tymczasa :diabloti:[/QUOTE] następny będzie mały i brzydki :diabloti: bo im większy tym trudniej się rozstac -> co widać po Fredzie ;) ale to za bardzo długi czas dopiero (mam nadzieję)
  15. [quote name='Maupa4']Tak myślałam i ... gratulacje :)[/QUOTE] no chociaż jedna ;) dziękujemy :loveu: ps. zmienisz nam tytuł na taki jak pierwszego postu? :)
  16. [quote name='Ziutka'] Że niby za co ja się pytam ? :diabloti:[/QUOTE] to może skoro nie nam gratulacje to Fredowi kondolencje? chociaż jak tak na niego spozieram to chyba dobrze sie w DS czuje ;)
  17. rodzina 3 osobowa pies do towarzystwa mieszkanie w bloku w Warszawie ludzie od zawsze mieli zwierzaki obiecali pisywac na dogo i zdawać fotorelację z życia rodziny wydają się normalni [COLOR="#ffffff"](czasami)[/COLOR] a co najważniejsze dom zaakceptowany przez Fundację choć nam często się wydawało, że nie przeszliby magla na wizycie przedadopcyjnej tyle wystarczy ? w sumie wszystko jak u nas :evil_lol: [COLOR="#D3D3D3"]ps. to teraz czekamy z Gremlinem na gratulacje :oops:[/COLOR]
  18. [quote name='Ziutka']No wiesz!!!!!! Jak mogłaś to przed nami ukryć ???[/QUOTE] nie chciałam zapeszać bo jeszcze nie było nic pewnego Fredzioch odwarkuje się gnojkowi tylko, ze gnojek jakto gnojek nic sobie z tego nie robi ;)
  19. [quote name='mala_czarna'] Ps. Czy ktoś z Wawki ma namiary na jakiś sklep papierniczy gdzie ceny koper są w miarę rozsądne?[/QUOTE] najtaniej chyba na allegro mi zdarzyło się jeszcze kupowac w makro co do doliczania w momencie gdy nie mialam starych koprt które mogłby jeszcze posłużyć i akurat kupowalam "hurtowo" koperty tzn nie pojedyńcze sztuki tylko 10-20 czy więcej (zalezy jakie koperty) to doliczłam do kosztów wysyłki "zryczałtowaną" opłatę np 50 gr dla wszystkich bo to niczyja wina ze mialam np 3 wysyłki a tylko jedną kopertę stara i dwie musialam dołożyc/dokupić nowe 50 gr to i tak nie pokrywało ceny kopery ale żeby nie być posądzoną o zarabianie na wysyłkach wolalam zaniżyć cenę koperty co zazwyczaj i tak kończyło sie tym, ze podsumowując bazarek odliczałam tylko koszty wysyłki bo zwyczajnie zapominałam odliczyć koperty lub zapominałam ile tych kopert powinnam odliczyć ;)
  20. [quote name='Ziutka']Gosiu zerknij na maila, ktoś się zakochał w panu Fredzie chyba ;)[/QUOTE] zerknełam ;) i powiem tylko tyle że Fred jest idealny do zakochiwania się ;) ale to juz wiecie poza tym ja nie wiem co to się dzieje ale jak była cisza tak pies z kulawą noga nie zadzwonił po Freda to tak jak teraz kiedy Fred jest zaklepany i tylko czekamy na dogranie szczegółów to jest co chwilę zapytanie o Freda tak, dobrze przeczytaliście Fred praktycznie już ma DS niby wszystko OK ale jeszcze musimy przeprowadzić minimum jedną poważna rozmowe z przyszłym DS nie chcialam pisać, żeby nie zapeszac ale skoro sa inne zapytania to jestem wam wina te informacje ps. trzymajcie kciuki, nie wiem czy bardziej za nas czy za Freda :)
  21. może ktoś z was ma wolne miejsce w podpisie ? i chciałby pobiegać z banerkiem ? [URL="http://www.konie.sos.pl/1procent.php"][IMG]http://konie.sos.pl/Obrazki/banner_1proc2.png[/IMG][/URL]
  22. [quote name='mmmonika']biedny Fredzioch :p a co to jest za nowa bida Biafrowa? wiesz coś więcej?[/QUOTE] nic nie wiem, i boję się do niej dzwonić, bo jeszcze mi powie ;) a tak poważnie to dzisiaj się z nią zdzwonię i się wywiem co i jak
  23. a przynajmniej tło do zdjęc stanie się na wiosnę radośniejsze :)
  24. [quote name='Ziutka']Nie mam czasu nawet wpaść i na spokój poczytać co u was, może teraz mi się uda ;)[/QUOTE] nic ciekawego sie nie dzieje łapina dochodzi do względnej normalności Fred mniej ja liże w tym tyg mamy pokazać się na kontroli są cieczki i Ferd z dziamgoleniem przechodzi samego siebie złości się na jedzenie czasami też złości się na gnojka który nie ma za grosz taktu i się czepia Freda ile wlezie a ten zamiast mu się odwarknąc to znosi to w miarę cierpliwie warcz na niego jak ten się chce przystawić do jego smaka (i dobrze, po mojemy to powinien mu się odwarknąć raz a dobrze, no ale Fred to Fred) gnojek awanturuje się o wszystko musze poszukac gdzie mu się baterie wyjmuje ;) waży już ponad 10 kg umie wtarabanic się na łózko a mu umiemy go starabanić z łóżka ;) koncertowo leje po parkiecie chociaż czasami zdarza mu się trafić w podkłady porozkładane strategicznie po całym mieszkaniu na szczeście nie ma ciągotek do butów najsłodszy jest jak śpi ;)
  25. [quote name='mmmonika']ostrzegałam :diabloti:[/QUOTE] jebią niemiłosiernie :crazyeye: przepraszam za słownictwo ale inaczej się nie da opisac tego zapachu ;) ale smakuja Fredowi i gnojkowi choć na początku Fred się nie zorientował o co chodzi na czym skorzystał gnojek :oops: a wogole wczoraj oprócz niewatpliwego sukcesu osiągniętego w dyscyplinie "spanie synchroniczne" osiągnelismy jeszcze jeden sukces chłopaki (i nie mam tutaj na mysli Gremlina) zostali sami na prawie cały dzień i obyło się bez strat w istotach żywych jak i w tzn martwej naturze :) natomiast gnojek z wielkim zaangażowaniem trenuje codziennie rano dyscypline: "wsinanie się po Fredzie" za dobrze z rana to ja jeszcze tego umysłem nie ogarniam ale wychodzi mi, że ma za cel każdego dnia zaliczyć jedno wspiecie się więcej a wogóle najlepsiejszym przysmakiem gnojka sa Fredowe fafle i uszy (których Fred prawie nie ma, ale widac gnojkowi to nie przeszkadza :evil_lol: )
×
×
  • Create New...