Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Ok, to już wiem o których to. Zaraz podpiszę fotki. Niestety nic nie ma o szorściaku :-(
  2. [quote name='Agnie Koty']Czy ktoś coś wie na temat tego kudłaczka? [URL="http://img39.imageshack.us/my.php?image=sznaucerek.jpg"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9519/sznaucerek.jpg[/IMG][/URL][/quote] Na górze domu p.W - jeden z psiaków pod opieką p. Magdy (?) Warunki są tam ok. Musi być łagodny/łagodna - bo tam same takie. Obok 6-8 miesięczny młodziak. Może Anna odnajdzie coś o szorściaku w notatkach które robiłam, albo gagata lub Zofia coś sobie przypomną.
  3. Znalazłam dopiero dziś i powiem jedno - DZIĘKUJĘ! Szkoda, że tak mało osób zajrzało do tego wątku.
  4. Wieczorem (po 21) będą u niego Zofia ze szpicoterierką.
  5. [quote name='Anna_33'] [...] P, Jozef jest na kazde zawolanie, w dzien, w nocy. I dba o te psy najlepiej jak mozna w takich warunkach. I z mojej strony jest prosba, zeby im nie wytykac ze psy sa chore, tak jak mialo to miejsce przy Jozefie ostatnio. [/quote] Anno wytykanie psów chorych - no cóż, uważam, że przede wszystkim takie informacje powinny się znaleźć w opisach. Prowadząc buchalterię nie wyobrażałam sobie nie zwrócenia uwagi na stan psów (typu brak oka, czy fatalny stan skóry). Chodzi Tobie zapewne o moment kiedy pan Józef się uniósł, gdy spytałam czy jednego z psów z niedowładem tylnych łap nie da się gdzieś przenieść. Spytałam - ponieważ widziałam jak jedna z tych bezwładnawych łap zakleszczyła mu się w palecie. Robiłaś wtedy zdjęcia dalszemu planowi, mogłaś nie zauważyć a zapewniam, nie był to przyjemny widok. Pytanie zadałam w sposób kulturalny, nie zarzucając nic p. Józefowi. Być może miałam zbyt zatroskany/ przejęty głos- na to nie miałam wpływu. Zareagował - jak zareagował, jego prawo. Uwierz, że później doszliśmy do porozumienia.
  6. [quote name='czarna anda']wezme lampe z domu i mam jakis virkon do dezynfekcji w schronach wezmiemy co sie da z lecznicy od doktor Marzeny na miejscu zaczniemy od przegladu chorych potem sterylki tyle ile damy razem rade czy bedzie ktos na miejscu zeby nam donosic sunieczki i pokazywac chore do ewentualnej obdukcji lekarskiej zeby Marzena mogla je zobaczyc i zdiagnozowac ?[/quote] Wczoraj kręciło się tam co najmniej 10-12 osób z "załogi". Prawdę mówiąc tąpnęło mną jak zdałam sobie z tego sprawę - zwłaszcza w zestawieniu z komentarzem jednej z pracownic:[B] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"O jak miło popatrzeć jak tutaj wszyscy pracują" :roll: [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][U]W związku z tym wydaje mi się, że tym razem należy zażądać, żeby pracownicy włączyli się do działania, choćby przez donoszenie psów.[/U] Jeśli możecie zwróćcie szczególną uwagę na "psa ze szczurzym ogonem od p. Józefa i jeszcze jednego psiaka z silnym niedowładem tylnych łap. [/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='czarna anda']dziewczyny wyjezdzamy z Pania Doktor jutro o 9 do szchronu Pytanie czy trzeba zabrac ze soba srodki do odkazania pomieszczenia w ktorym mamy sterylizowac psy czy srodki sa ? bedziemy mialy 3 komplety narzedzi operacyjnych czy jest dostep do wody w pomieszczeniu gdzie maja byc sterylizacje ? mozemy byc do poznego wieczoru chyba ze jakos padniemy na kregoslupy przy schylaniu sie jest stol operacyjny lub cosik na wzor jego ?[/quote] Anda- zespół do zadań specjalnych wczoraj odmalował stół i doszorował łazienkę (wejście z salki operacyjnej). Zostały w szafce domestosy i inne tego typu, ale jeśli masz na myśli coś specjalnego-"medycznego" to brak. W szafie (duża, biała, na ścianie po prawej) są prześcieradła itp. Bieżąca woda jest - niestety tylko zimna. Przydałaby się (bardzo) lampa do oświetlenia stołu, bo w tej co jest przepaliły się świetlówki i nie ma pewności czy po wymianie będzie działać.
  8. Mam prośbę do bywalców tego cudnego przybytku - jakbyście sobie przypomniały szczegóły o jakimś psie - wpisujcie w komentarz pod zdjęciem, a ja przeniosę do opisu. Wszystko ważne (płeć, wiek, charakter lokalizacja)
  9. Właśnie wróciłam od Zofii - już wrzucam jej zdjęcia. [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/OSbyZofia#"]Ostatnia Szansa by Zofia (klik)[/URL]
  10. No to następne foty (zaledwie 161 :p): [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/StraconaSzansa#]Picasa Web Albums - Katarzyna - Stracona Szansa[/url] [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/StraconaSzansa#"](klik)[/URL]
  11. Mini- jamników jest 3 u p. Magdy. Wszystkie opisałam pod zdjęciami na tyle dokładnie na ile umiałam i na ile dało radę, a przyglądałam się mocno krytycznym okiem. Mamy jeszcze fotki jednego jamnika - (maxi standard ;) ) na fotkach które właśnie wrzucam. Bardzo ładny, czarny podpalany. Zaraz podam linka do następnej partii. Segregacja tych zdjęć jest o tyle trudna, że wywalenie nawet słabej foty człowiek odbiera jak zabranie szansy psu, który na niej jest, bo a nuż ktoś się zakocha pomimo słabej ostrości.
  12. [quote name='mgie']O Boże nawet jamniczek się tam znalazł:-( Edit. Na tym zdjęciu jest pies zupełnie przypominający Bzibzię,która znalazła już dom. Normalnie klon... [/quote] Jamniczków i to mini jest co najmniej 3. (chłopaki ok 7-8 miesięcy.Cudny charakter!). Już przekazałam Isadorze. Do tego kilka standardowych. Co do klonów- w Ostatniej Szansie jest bardzo mało "unikalnych" psów. Praktycznie wszystkie są w parach - to rodzeństwa, całe wielopokoleniowe familie. Kaukazowatych jest zatrzęsienie.
  13. Powoli dorzucam podpisy, ale to trochę potrwa - 300 fot tylko z mojego aparatu, gagata przesyła drugie tyle. Dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany konkretnym psem - proszę o linka - postaram się opisać w pierwszej kolejności.
  14. [quote name='wiq']czy temat wyżlaka i gonczego zostal juz nadany milosnikom ras czy mam to zrobic?:evil_lol: [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339179391437469170"]Picasa Web Albums - Katarzyna - 100SSCAM[/URL] - ktos cos wiecej wie o tym psiaku?[/quote] Niewiele pamiętam- Anna ma buchalterię w której zapisałam. Mały kundelek - do pół łydki. Przebywa na górze domu p.B.W - jeden z psów pani Magdy (Moniki?) Psiak zadbany podobnie jak wszystkie na górze- tam nawet nie śmierdziało, a psy są "przebrane"- same małe. Wydaje mi się, że to ten psiak z krzywym zgryzem który widoczny jest na kilku okolicznych fotach np. tu (na "bardzo pierwszym planie w rogu")- samczyk: [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339179205820994562"]Picasa Web Albums - Katarzyna - 100SSCAM[/URL] [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339178700745717730]Picasa Web Albums - Katarzyna - 100SSCAM[/url] [IMG]http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339179099047742882[/IMG] Albo ten niższy : [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339178958578997730"]Picasa Web Albums - Katarzyna - 100SSCAM[/URL] (tu na drugim planie)
  15. [quote name='Erazm']Teapociku , to nie o kurze i Ty i Dziewczyny wiedza, niestety...[/quote] Konieczność postawienia obutej stopy (nawet pancernie obutej) między stertą drobiowych łap a stertą drobiowych łbów - niezapomniane wrażenie... Rarytasy kulinarne...:angryy: [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#"]Link do fotek z Boguszyc [/URL](klik) - goty "jak leci" segregacja i podpisy jutro
  16. Powoli obrabiam foty - na 80% zdjęć są kurze łapki. Siedzę i mnie po prostu mdli. W tej chwili w pełni rozumiem niechęć osób jeżdżących do "[U]Straconej [/U]Szansy" do drobiu.
  17. [quote name='Chandler']Słowem jest szansa, żeby słynna już łazienka była wolna niebawem. Kto następny ;)?[/quote] Zofia? Myślę, że po kolejnej wizycie w Boguszycach zaanektuje ją na dłużej! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Zofia.Sasza']A jeszcze lepiej: SZTUCZNE WĄSY :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tym razem jak się JĄ zębami przytrzyma wysuwając przy tym dolną szczękę! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Zofia.Sasza']Ciiiiii! Dżaga na próbnym pobycie u zuzki z. :evil_lol:[/quote] No dobra- to o kogo się martwimy? O Zuzę i Pana Jamnika czy o Dżagę? ;)
  20. Ufff.... Taką Cię wolę! :loveu:
  21. No tak- my małą od klejnocików, broszek a Ewa od mopów! :evil_lol:
  22. [quote name='gagata']Saphiro,nie strasz Dzidzi,a i nam przy okazji...No wiesz..lęki nocne i takie inne..:evil_lol::loveu:[/quote] No właśnie! Ona na mnie KSYYYYYYYCYYYY... :placz::placz::placz:
  23. Jej, jaka ona zgrabniutka! :loveu:
  24. AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa bojam się!!! :-o:-o:-o
×
×
  • Create New...