Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Bede na 12.30 :) kolo mostku2111111
  2. Ja jutro moge, napisz o której :)
  3. Nie potrafie az do 100:evil_lol: dziś nie wytrzymałam i się wydarłam:diabloti: Jest taki mały ratlerkopodobny i on zawsze dziwnym trafem ucieka z domu jak ja na spacerze i łazi za mną i skubie po nogach psy. I jak się pojawił właściciel to sie wydarłam nie powiem jak bo cenzura:-x
  4. Ja się chętnie zapisze na szkolenie "jak sie nie wydzierać na głu....właścicieli"
  5. Ni mam galeri :( ale jak dzis znajde czas wieczorkiem to założe :P ale zapraszam na jego wątek i zo baczenie filmu na youtube. Link dam na priv
  6. Każde trafne ale dla mnie to taka myszka z faflami:loveu:
  7. Jak 45 to krowa to 75 to co, pomyslu mi brakuje:cool3:
  8. Ja też nie lubie wszystkich ludzi i nieraz jak bym takiego delikwenta dorwała:mad: i rozumiem, że pies też nie wszystkie psy kocha ale moja rolą jest pilnowanie go.
  9. [quote name='zerduszko']Bo jak bierzesz psa to jest białą kartką na której tylko zapisywać :shake: A geny, a te pierwsze, jakże ważne miesiące??[/quote] Źle mnie zrozumiałaś, chodziło mi o przypadki gdzie właściciel hm wogole nie pracuje z psem i na wszystko pozwala. Wiem, że pies ma swój charakter i może nie lubić wszystkich psów i to nic złego. Ja znam suke dalmatynczyka, ktora rzuca się z zebami do mojej malej a wlasciciel mowi ,ze nic nie zrobi, ale wina wlasciciela bo ja rozumiem, ze moze nie lubic mojej małej ale po co facet spuszcza ja jak mnie widzi.
  10. O super :multi: właśnie chciałam napisać, ze trafiasz na pechowe psy:evil_lol: i chciałam zaprosić do mnie aby się przekonać, że jednak nie wszystkie :p
  11. Większoc nie znaczy wszystkie!! Moja kundelka nie była od szczeniaka z duzym psem doszedł do nas jak ona miała 6 lat. A jesli chodzi o duze psy to do małej doszedł roczny dog i tez wszystko wporządku. A niedawno znalazłam 8 letniego kanara i jako pierwszą pokochał małą. Nie lubie jak się wrzuca każdego do jednego worka. Jak wychowasz psa tak masz i już. Są oczywiście nieodpowiedzialni właściciele ale to ich wina a nie psów.
  12. [B]Charly[/B] ze wszystkim sie zgadze w Twojej wypowiedzi ale nie z tym, że duże psy nigdy nie będą się bawiły z małym. Nie wiem skąd stwierdzenie nigdy. To nie od wzrostu zależy czy psy się polubią. Ja mam małą kunedle i trzy wielkie nie duże ale wielkie psy i jakoś się bawią a duże starają się uważać na małą, moge Ci również zdjęcia pokazać jak mały kundelek bawi się chyba z 4 dogami. Więc nigdy nie mów nigdy:evil_lol: Zapewniam również, że można wychować małego psa tak aby nie szczekał na każdego i na wszystko, nie podbiegał do psów itd
  13. OOO styl zabawy Twojej suki by pasował moim dożkom, one gonią się i powalają:evil_lol::evil_lol: choć potrafią byc delikatne- nieraz.
  14. oDIś aż taki zły nie jest :diabloti: Talia a może Ty na spacerek w tym tygodniu
  15. Ja właśnie tak pomyslałam, że ciechać bo chłopakowi spodobała się dziewucha to tak bez sensu:evil_lol:
  16. Nie wiem czy ciachanie potrzebne, on tak tylko na moja Obsesje
  17. No z kotami i królikiem gorzej będzie ale z całą reszta może śmiało sie bawic :)
  18. Dwa koty super sprawa. Świetnie się razem bawią. Ja wyadoptowałam 2 maluchy do jednego domku i Państwo zachwyceni. Koszty utrzymania niewiele wieksze.
  19. Penwie uciekać nie musisz ale jak nie chcesz miec labka na sumieniu to zwiewasz:evil_lol: moj samiec strasznie nie lubi spaniela co zawsze luzem lata i jak tylko go widze zwiewam z moim bo spaniel by nie przezyl tego starcia a ja mialabym go na sumieniu:placz:
  20. penwie, ze wszyscy cali wyjda:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Super, kurcze moja suka narazie straszna dzis jest!!! Musze ja wybiegac bo jak wulkan energii.
  22. Ło boziu swietna wiadomość. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  23. Zgłosiłas go do SPK?? Szukanie domku pojdzie szybciej :p
  24. Socjalizowanie jest ok ale napisałam w " " bo to mozna zrobic normalnie czyli przedewszystkim zapytac.
  25. Fajne medoty wychowawcze, naprawde podobają mi się. A co do "socjalizacji" - glupia baba i tyle ale i takie są. Sytuacja z przed hmm dawna Moje kicie wieczorkiem wypuszczam na dwor, slysze szczekanie, kot skacze, nie trafil w otwarte okno, odbil sie na ziemie i pies go ugryzł (na szczescie nie mocno i sladu nie ma), wygladam przez okno i wlascicielowi mowie żeby odwołał psa bo kota mi ugryzł a on - "Myśli Pani, że tak łatwo psa zawołać jak kota goni" - ja - Moja jakoś potrafia Pan cos pod nosem pluje ale psa nie zawołał - jeszcze chwila pies bedzie pod moim oknem to swojego wypuszcze (dog niemiecki)i sprawdze jak szybko Pana pies biega w tym momencie w oknie akurat stanol wlasnie moj pies. Pan szybciutko odwołał swojego. Dodam, że wszystko rozgrywało się na hmm takim podwórku przed kamienica, gdzie owy pan ma mały domek bez ogrodka i wlasnie na to wspolne podworko wypuszcza swoje psy bez kontroli. Dodam, że ja jako, że na parterze mieszkam mam kawałek swojego ogródka - fakt jeszcze nie ogrodziłam co nie znaczy, że moze tam łazić i srać mi kogos pies.Moje koty wlasnie na tym kawalku w krzakach siedza.
×
×
  • Create New...