Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Fajne to z superprzyjemnosciami i nieprzyjemnosciami przyjemnosciami - pogubilam sie ale musze sprobowac na moich bestyjach:diabloti:
  2. Moja da się powąchać ale nie lubi się bawić i będzie odchodzić a jak ktos ja namolnie zaczepia to się odgryzie, jak ja podgryza to tyz sie odgryzie. Pomysle nad nia a jak na duze duze suczki, zgodza sie? Znaczy moja bez problemu kocha kazdego.
  3. Sunie doga, chce też mała sunie. Jak twoja na małe reaguje, moja nie zwraca uwagi na psy, nie szczeka, nie zaczepia.
  4. Łojj ja chcem taką dla mojego kanara:multi::multi::multi::multi::multi: Wiem na co odkładać:evil_lol:
  5. Łoo boziu, cudnie i Państwo muszą być wspaniali - oby takich ludzi więcej - boziu daj nam więcej takich kochanych ludzi:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Będe, melduje się :D
  7. Dziekuje Natalko - na całe szczescie nie tylko ja zauwazylam, że nie wszystko prawda:angryy: Odi ciężki o tak ale na wadze był, teraz ruch i spacerki robią swoje. Dla nas również słodziak i my bysmy go nigdy nie oddali bo to zywy skarbek:loveu::loveu: Sorrki za offa
  8. Dobrze, że dozki kofane i nie chca ciagac Panci z zebami w trawie. Ja tez mialam kilka takich niespodziewanych atakow i dobrze ze Odi taki nieraz zamulony:evil_lol:, że szybko zdaze odejsc :crazyeye:
  9. eee nie to jednak zdawało mi się bom ja w parku widziałam a raczej zdawało mi się, że widzialam:oops:
  10. Ja nieraz jak ide ze wszystkimi na waskiej sciezce a widze z naprzeciwka psa, schodze lekko i kazdego sadzam albo waruj, a ludzie omijajac mnie jeszcze zwalniaja albo sie zatrzymuja wrrr A dziś mila sytuacja, rano wychodze z dwoma i nagle na horyzoncie psiak w typie amstafa w kagańcu ale luzem (moje myśli byle nie podszedł bo moj pies bez kaganca ale na smyczy) zatrzymałam sie, pies tez i patrzy na nas, Pani zaraz dolaczyla do psa i pyta czy mam samca, ja, ze tak:razz: a ona ojj to nie da rady się pobawić, ja, ze jak jej pies spokojny to się uda ale Pani mówi, że z psem to on się nie zaprzyjaźni, przeprosiła, ze nie widać jej było i pozwolila psu odejsc od niej i poszla. Bardzo fajna kobitka ale i pies ok bo usluchany, nie podszedl do nas, mimo, ze nie lubi samcow to podczas rozmowy stał nadal grzecznie bez smyczy przy swojej Pani. I niemiła tez była, wyszłam z nastepną 2 i jedzie Pan na rowerku z przed nim dalmatynka, która pogoniła z warczeniem (nie zabawowym) moja małą kundelke!!!! Pan się nie przejoł i pojechał dalej:angryy:
  11. Tak mi się właśnie zdawało, że widze Twojego psa:p
  12. Ojj tak ta sytuacja z Panią mnie wpieniła:angryy: Pani nie potrafiła zrozumieć, że pies nie musi kochać każdego inne psa, według niej to agresja:crazyeye::crazyeye: A najgorsze było to, ze szczeniak nie dał się powąchać, odrazu zabawa, i musiałam obserwować moja sunie (choc bardzo cierpliwa jest) bo zaczepiał ją pies a nawet się nie przedstawił!! A najlepsze jest to, że Pani tlumaczyła, ze to szczeniak - a skąd ja mogłam to wiedzieć widząc biegnącego z daleka psa?? I ja oczywiscie nie moglam bac sie jej psa, a ona mnie pyta czy moja ugryzie bo ona duzych sie boi:mad::mad::mad::mad::angryy:
  13. A czasem mama nie była na porannym spacerku??
  14. Ja chętnie na spacerek:loveu:
  15. Ślicznie dziękuje, Obsesja zadowolona ja również:multi: Spacerek trzeba powtórzyć:evil_lol: I co do miłości - chłopak się zakochał po uszy. Zboczony nie jest a Obsesji nie przeskadzało, siadała i czekała aż mu przejdzie:evil_lol:
  16. Lece zdjęcia oglądać :) Przemka wysłałam, brzuch spokoju nie dał
  17. Tak Tesco firma i ja taką uznaje;), poprostu nie jest z pierwszego tłoczenia, moje psy się nią nie truja :evil_lol:i działa bardzo dobrze:multi::multi:
  18. W Tesco jest oliwa z oliwek za 8zł :) ja ją kupuje
  19. Jesteśmy po spaceru. Dziekuje ślicznie, było super. Czekam na fotki:multi:
  20. Ok więc lece na złamanie karku:evil_lol::multi:
  21. Średnio bo wraca Przemek i idziemy na spacer ze wszystkimi a nie pisze sie na spacer z samcem obcym bo jakby nie patrzec mam stado a wiadomo, że inaczej reagują psy we wlasnym stadzie niz pojedynczy osobnik.
  22. Bedę zagladać. Wiec do 13:multi:
  23. Ok więc o 13 przed Caritasem, łaka to dobry pomysl, tam żadko bywaja ludzie z psami no w godzinach w jakich ja chodze.
  24. Może to być po oliwie ja daje oliwe z oliwek i też piekna siersc.
×
×
  • Create New...