-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Bosman szczesliwy :)- nowa rodzinka w Katowicach!!!!
vena&vivi replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Agata69 przepraszam za offa ale takie jedno pytanko - czy we Włocławu jest gzies mielone miasko dla psiakow bo widze ze tak karmisz. Jeszcze raz przepraszam za offa. -
o rzepakowy to nie wiedziałam - też na sierść czy jeszcze jakieś inne właściwości?
-
Ja codziennie polewam oliwa tak na oko, pomaga na sierc widze poprawe :)
-
Witam moze ktos z Torunia ma sprawdzone miesko - najlepiej mielone w rozsadnej cenie :) Ja jesli ktos bedzie zainteresowany wiem gdzie mozna kupic : szyjki kurze 1,50; korpusy 1zł, lapki 1,70, łapy świńskie 0,35zł , kości wieprzone ale te z fajnymi panewkami i mieskiem do obgryzienia 0,10zł , ogony świńskie 3,20zł.
-
Kurcze blade,mam wlasnie dwie kotki (jedna znaleziona, druga ze schroniska) na obie chucham i dmucham - jedna problemy z oczkiem, druga maluchna, wiecznie chuda a na dodatek to ta ktora miala kotki --teraz sie odbudowuje i powoli tyje ale jest strasznie maluska. Strasznie mnie korci ten maluszek ale narazie na tym poprzestane.Bede sie rozgladac za domkiem dla niego.
-
sluchajcie z tego co obserwje GameBoy ma ciagle nowe szczeniaki, chce pomagac i strasznie sie stara ale druga rzecza jaka obserwuje sa stale rosnace jej dlugi przez ta pomoc - uwazam ze nie sztuka jest znalesc szczeniaki i je komus podrzucic ale sie nimi zajac a to wszystko spada na jej glowe!!!! Ludzie wezcie tez odpowiedzialnosc za te pieski skoro decydujecie sie pomoc. Moim zdaniem dom tymczasowy powinnien dawac miejsce i wychowanie psom a nie je ciagle utrzymywac materialnie bo szybko taki dom splajtuje.
-
Zastanawiam się ale to raczej odległa decyzja, chcaiłam zapytać o jego dalsze losy. Mam swoje juz dwie kotki i od niedawna 4 psy bom ten, ktory byl na tymczasie zostaje :) i tak mi sie zoo w domu robi. Popytam wszystkich o tego malucha bo strasznie łapie za serducho. p.s sama ostatnio wydalam 7 malych po kotce ktora znalazlam :) ufff
-
Bosman szczesliwy :)- nowa rodzinka w Katowicach!!!!
vena&vivi replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Hej jestem z Torunia ale w takich sytuacjach kryzysowych zawsze moge przyjechac i pomoc (wczesniej nie widzialam watku),sama mialam problemy ze zlapaniem strachliwego psa. Tymczasu niestety nie zapewnie bo "ten strachliwy pies" zostal u mnie i wypelnil ostatnie wolne miejsce w moim mieszkaniu. W przyszlym tyg jade do Gdanska jak do tej pory transportu nie bedzie sluze pomoca. -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
vena&vivi replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mało?? wiesz tak to malo, malo inagle wielka kwota sie nazbiera :) -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
vena&vivi replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
GameBoy niestety z flavitolem za szybko się pochwaliłam - przeterminowany ale wysle Ci jutro na stawy Artre -um czy jakos tak - znaczy jeden listek (mam dwa ale jeden musze Gravisowi zostawić). W listku jest 15 tabletek, na chwile starczy.Poprosze o adres - wysle jakims poleconym, priorytetem aby szybko doszlo. -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
vena&vivi replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Kochani ludzie tymczas potrzebny, odciązmy GameBoy prosze, przygarnijcie. -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
vena&vivi replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jak to nasępny u Ciebie??? -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
vena&vivi replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, że domki szybko naejda i Cię odciaza. Mysle, że pomożemy wspolnymi siłami spacic te minusy :) -
Nie pozwalam dziekowac mi czy Przemkowi :)- wiem, że oddbieray to ze ktos zrobil cos wielkiego - uratował psa - takie zachowania nie powinny wzbudzan takich emocji poniewaz powinno byc w kazdej nasze glowie, że trzeba pomagać, powinno to byc u każdego automatyczne jak oddychanie :P wiem wiem marzenia :P
-
Dziś spędziłam troszku przed komputerem i takie cus stworzyłam. To moj pierwszy tego typu wynalazek wiec proszę o wyrozumiałość.:oops: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=VFeSbPIA5h4[/url]
-
A co to są rurki cielęce?? warzywka zawsze sostaja :)
-
Musze podziałać na siersć tym moim pieszczochom, a jeszcze jedno, chce go przezucic na Barfa -ładnie gryzie, boje sie ze nie bedzie mogl sie załatwic - co mozna mu podac.
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
vena&vivi replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
To bardzo istotne, że psy mają taki sam styl zabawy - Moje dogi powalają się a Gravis hmm poszczypuje - no i nieraz Gravis oberwie i go powalą, nieraz obsesja zaskomli czy zaskomle (nie wiem jak sie pisze) i konczy sie zabawa. No ale fochy na siebie szybko im przechodzą i dalej szalenstwo. Dobrze ze sa raem bo np. ja nie moge Graviska puscic zeby bawil sie z kazdym psem bo nieraz jes malo delikatny :P Udanych zabaw zycze dziewczynkom :loveu: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
vena&vivi replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jak to się mówi - cud, miód i orzeszki :)