Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Trzymam kciuki za nową rodzinke :) Mam nadzieje, że czytacie to forum i będziecie relacje zdawać :)
  2. Ja się zgodze z Juliuszką jeśli naprawde przed każdym lotem pyta czy mogą w kabinie podróżować zwierzęta, bo na pytanie czy będą można odpowiedzieć jeśli kupujesz bilet jako ostatnia.
  3. ja sądze, że obie strony maja racje czyli załozycielka wątku jak również Pani spotkana w lesie. Psiaka trzeba gdzieś wybiegać, tu wybrano las o 7 rano czyli małe prawdopodobieństwo żywej duszy. Wiadomo szczeniak potrafi nas zaskoczyć i ma prawo jeszcze nie reagować na każdą komendę (dopiero się uczy) ale założycielka wątku jeśli niepewna posluszeństwa psiaka powinna go zawołać jak tylko zauważyła zbliżającą się osobę Pani idąca lasem ma prawo bać się psów, ma prawo ich nie lubić więc mogła się zdenerwować i nie ma co się dziwić. Ja jestem miłośniczką psów jak większość tu z nas ale sama nie lubie jak podlatują do mnie obce psy, jeśli będe chciala mieć z nimi kontakt to podejde do wlaściciela i zapytam czy moge np. pogłaskać.
  4. Witam serdecznie, jak w temacie czy padaczka może wpływać na większą nerwowość, agresywność u psa? Moi rodzice mają 6 letniego psa od ok 3 lat ma zdiagnozowaną padaczkę i dostaje leki. Z biegiem czasu jest coraz bardziej agresywny do domowników. Nigdy nie był "łatwym psem" natomiast nie było problemów, że kogoś ugryzł. Teraz potrafi nagle z normalnego psa zamienic się na chwile w "bestie". Czy ktoś ma jakąś wiedze na ten temat?
  5. Boski foty a podpisy jeszcze lepsze :D Czy ja sobie moge ukraść pare
  6. Daj link albo :mad: i na dodatek kości nie będzie:evil_lol::evil_lol: więc szybko link dla mnie
  7. OOo więcej, masz więcej i się nie dzielisz:mad:
  8. Chlopaki rozrabiaki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: coraz większa grupa do spacerów
  9. Wiesz może jakby zaczoł gonic to szczeniak by uciekał i by było jeszcze gorzej ale oczywiście kret... z niego puszczać szczeniaka bez smyczy koło ulicy:angryy::angryy:
  10. Ja jeszcze niiii:mad:
  11. [email][email protected][/email] foty, foty, foty:loveu:
  12. Super, bardzo się ciesze, że Kubuś u Was rozkwita:loveu::loveu: A jak Psotka?? Szczęśliwa z nowego kolegi?
  13. Zapraszasz na urlop:lol: Ja niedziela jest wolna:loveu: I witam ponownie - komp działa
  14. No prawie o każdej:evil_lol::evil_lol: kurcze cieżko ostatnio to może jutro????
  15. Ale sobie godziny wybierasz ja na 17.15 musze być w domku.
  16. Dzisiejszy spacerek [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7886/s7300242re0.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9760/s7300247az4.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3475/s7300251bo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4152/s7300253yf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/3332/s7300259ly3.jpg[/IMG]
  17. Zaraz Was pogonie a żółte to co:mad::mad::diabloti:
  18. Czarne też są śliczne:cool3::cool3:
  19. Dzisiaj nie dam rady ale jutro mogem
  20. Jutro każda pora dnia i nocy (jak offa kupie):cool3:
  21. [quote name='Rinuś'][B][I]Fajny ten ciapek :loveu:[/I][/B] [B][I]a to nie Arlekin?[/I][/B][/quote] Pewnie, ze arlekin:loveu:
  22. O nie tylko ja mam problemy ze snem ;0
  23. O Boziu bedzie w Toruniu. Zdecydowali się?? Bedzie potrzebna moja pomoc??
×
×
  • Create New...