Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. No własnie to napisałam, a jeszcze to był mały szczeniol więc co on od niego oczekuje. Ukradne go:diabloti:
  2. Dla podtrzymania napięcia jak w filmie:loveu: Widzisz Figaro urodzony pływak i tancerz jest, a Odi mistrz piłki nożnej - Euro2012 jest jego. Hop do pańci [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5859/738dc7e06cse0.jpg[/IMG] W zaprzęgu [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2013/1b28ed88a0oo9.jpg[/IMG] Luzak:loveu: i ciapa [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3477/7ffa234c66xf4.jpg[/IMG]
  3. Bo my sobie spacerujemy, biegamy, fruwamy, gramy w noge tylko nie pływamy do Dondoś średnio lubi jak do woda po jajkach podmywa:evil_lol::p Łepek kochany i często zafafluniony:eviltong: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6051/s7300205pb0.jpg[/IMG]
  4. Moje dwie śpiące kicie [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9020/s7300094qb1.jpg[/IMG]
  5. Nie mam nic n a koncie:P oj pesymistki wstane:p
  6. Grzeczna Tinka :) [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8567/s7300206vr2.jpg[/IMG] A tu przy Panci - pewnie chowa się przed moimi potforami:diabloti: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4008/s7300214di4.jpg[/IMG]
  7. Talia a gdzie moje obiecane foty małego kudłacza?
  8. Człowiek moze byc bujnie owłosiony:evil_lol:
  9. A Brutus gwałci Obsesje bo chce kalorie spalic a nie, że jakiś zboczony:-P
  10. [quote name='Talia.']:megagrin::megagrin::megagrin: Mogę Ci podesłać pare fotek, albo od razu wstawić ;) Mam kilka Odiego, Gravisa i mojej ulubienicy ;). Najmniej mam Obsesji.[/quote] Wstawiaj sama, co ja się będe męczyć:evil_lol:
  11. Moje mrówki z Talią [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2737/s7300225gj3.jpg[/IMG] lenistwo [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8926/s7300005ln8.jpg[/IMG]
  12. Jak bede go widziala bede miała aparat w pogotowiu:mad:
  13. Zapraszam do naszej galerii, musze się do kogoś o banerek uśmiechnąć:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10784564#post10784564[/url]
  14. Witamy wszystkich :multi:Przedstawię moje stadko w kolejności w jakiej do nas dochodziły. Cola 8 letnia kundelka modelka [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9766/p5201952ge5.jpg[/IMG] Prawie 2 latka Obsesja dożyca zwana Klopsikiem;) oraz Odi 1,5 starszy jej kompan zabaw i złodziej smakołyków:evil_lol: [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/9248/odbnu0.jpg[/IMG] Jako ostatni zamieszkał z nami Gravis kanaropodobny:lol: 8-latek - najgrzeczniejszy z całej gromadki.(na zdjęciu z tatusiem moim) [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2916/s7300015pn0.jpg[/IMG]
  15. Jasne, że postrasze ale on pewnie nie będzie wiedział co to. To taki typ pakera, pamiętacie jak były modne amstafy i jak fajnie sie nimi szpanowało to właśnie taki typ kolesia tylko z biednym huskim. Mam nadzieje, że mu zwieje i ja go znajde ale wtedy trza wywiesc go bo mnie koleś zatłucze :D
  16. Rinuś to były takie karki co psa dla szpanu i ma być groźny. Właśnie po tym rozmawiałam z Talią, że ukradne ale co to da, on weźmie drugiego.
  17. Najgorsze to, że ten psiak już się go boi i nie chce z nim iść.
  18. Dziś byłyśmjy na spacerze z Talią i podleciał szczeniak hm husky?? i właściciel woła on nic, woła, woła podszedl facet i za skóre biedaka i go smyczą, biedak piszczał, powiedziałam aby go nie lał ten nic. Szczeniak znowu od niego zwiał, ten woołą nic, Talia mówi, że jak bedzie bił to na 100% nie przyjdzie. Masakra jak można pomóc temu maluchowi??
  19. Bardzo się ciesze, że Kubus do Was wtrafił, jak rozmawialiśmy to było widać, że Tobie i mamie zależało. Gratuluje:loveu::loveu:
  20. buuuu tyle czasu bez neta, wez im nastukaj:mad: jutro jak sie nie pojawie, dzwon do mnie bo to znaczy, ze budzik nie dał rady:evil_lol:
  21. No chyba intermarketerka, posty na dogo piszesz :P:p
  22. A Ty powiedz co wtej pracy robisz jak od rana na necie:evil_lol:, lenisz sie?
  23. No dziś troszku pospałam:crazyeye: ale wczoraj ze znajomymi sie zasiedzialam:evil_lol:
  24. Weź, weź i przychhodz a ja ide teraz z nimi na sik bom dopiero sie obudziła:oops:
×
×
  • Create New...