Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Ja miałam podobny problem z dożyca tylko takiej nie pociagniesz. Nasze początkowe spacery to trawnik przed blokiem bo dalej nie dalo rady. I tak powolutku, powolutku coraz dalej, pozniej jak wychodzilismy z bloku to szła tylko w jedna strone az sie udało. Do tej pory jest strachliwa ale w ramach normy czyli huki itp
  2. Nieciekawa sytuacja, ale co zrobić, trzeba go też zrozumieć:p
  3. Wiezs podałam psa jako przykład natomiast oczywiście nie ma sensu "gdybania" nie znajać psa ani go nie widząc. Stad pytanie było ogolne apropo padaczki a agresji :0 Pies ma robione badania jak juz wczesniej pisałam i jest pod ciągłą opiekką weta. Wiem, że zachowania mogą wrócić natomiast tak nigdy nie było. I to jakoś inaczej wygląda niz taki "zwykły agresywny pies"
  4. No dobra propozycja :P
  5. Dzieki za odpoiedzi, pies będzie mial robione badania ana padaczke jest leczony.Nie mówie, że rodzice prowadzą psa jak behawiorsta:cool3:, popełniaja blędy natomiast nie aż takie. Pies np. od szczeniaka był agresywny do obcych natomiast udało się rodzicom go opanować, że nie stanowi zagrożenia dla otoczenia. Te zachowania ktore teraz obserwujemy nie są ta agresywnościa. On ma takie chwilowe jakby zapomnienia.
  6. Domek musi być odpowiedzialny i kochany a takie przewaznie maja psiaki, ale moze jakies plakaty - porozwieszam u siebie.
  7. Najlepiej reaguje na beczko i parówo:diabloti:
  8. podnosze słoneczko, Hektoru powalcz o domek
  9. Ja trzymam mocno kciuki za sunie ale potwierdzam trudno znaleść domki, sama miałam na tymczasie 8 letniego doga kanaryjskiego - został u mnie, ludzi wiek odpychal:placz:
  10. Ty sama mi krechy proponujesz:diabloti::diabloti: ja ladnie wytłumaczylam jak się na parówe woła:loveu: W woli wyjasnienia epietety stosuje do swojej sucz a nie anety :) Bo już Rinuś zrozumiała na opak
  11. W skrócie jest Obs ty małpiszonie, ty beczko, parówo:razz::razz: a to takie dodatki jak nasz zdeczka:angryy::angryy:
  12. [quote name='Rinuś'][quote name='Paulina87']Ja odkąd pamiętam chciałam pracować ze zwierzętami. Miałam iść na weterynarie, ale zrezygnowałam. Stanęło na tym, że poszłam na Pedagogikę o specjalności resocjalizacja. Po tym kierunku również będę mogła pracować ze zwierzętami a właściwie używać ich do resocjalizacji :cool3:.[/quote] [B][I]Paulina wiesz może w jakich miastach jest takie kierunek ? chodzi mi o specjalność z resocjalizacją...[/I][/B][/quote] Chyba w Bydgoszczy jest resocjalizacja.
  13. Nie wszystkie dzieci są złe. Ten chłopczyk jest kochany. Kiedyś jechalam z Gravisem tramwajem, miał ogolona noge i kołnierz a chlipak jak mial wwysiasc z tramwaju ukucnoł, pocałowal Graviska i powiedział żeby do zdrowia wracał :) Miało być zdjecie chloczyk ale nie wchodzi
  14. Wim pamiętam, a jak yjedzie to już moge codziennie na spacery to szybciej mi dzien zleci:placz:
  15. godziny popołudniowe za holere mi nie pasuja bo wtedy wychodzimy ze stadem zeby wszystkie ciut pobiegały!!!!!! A pozatym z Przemkiem chcem troche posiedziec bo w tym tyg wyjezdza na pol roku:-(:-(
  16. A lepszych godzin nie masz - wiedzmo!! wex prace zmien:evil_lol:
  17. U mnie nie ma problemu, że ugryzie dziecko ale one nie lubią już dzieci i uciekają od nich więc po co mam moje niuńki zmuszać do czegoś czego nie lubią. Z drugiej strony wiem, że jakbym kazała to by grzecznie stały i znosiły łapy na sobie ale to nie zabawki, one czują tak jak my i mają prawo za czymś czy kimś nie przepadać.
  18. [url]http://www.primex-barf.eu/dystrybutorzy.php[/url] To strona i informacja gdzie sa dystrybutorzyv
  19. Ostatnie zdjęcie:cool2: Teraz Bruti wie jak to miło:diabloti:
  20. Ja proszę o opinie padaczka a nerwowosc a nie wychowany czy nie:p Mysle, ze o samym psaie mowi sie jak sie go zobaczy i poobserwuje. W jego wypadku będą robione badania czy nie ma coś z glową, chdzi o to czy nie jest "chory psychicznie"
  21. A można u Ciebie tą karme na wage kupić u weta?? jak tak to można nawet po 5 zł wpłacić dla takiego maluszka dużo nie trzeba a jak ze 3-4 osoby wpłacą to już na troszke starczy.
  22. Podnoszę ślicznotkę - szybciutko po domek!!
  23. I włąśnie w takich sytuacjach żałuje, że mój tato za granicą bo on zlota rączka i ucieszył by się, że pomóc może.
  24. haha racja, też raz miałam podobną sytuacje ale po parku się szukaliśmy:cool3:
×
×
  • Create New...