Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Przepiękny zaraz wstawie go na forum podhalanów :loveu:
  2. Przepiękna :loveu: jakie super ma te uszy :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Biedna...:-( Tyle w schronisku to już za długo :placz: Do góry po domek
  4. [SIZE=6][COLOR=magenta]Super !!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
  5. A co z mamą szczeniąt ??? :roll:
  6. Zaraz zrobię ogłoszenie na molosach
  7. Dopiero teraz trafiłam na ten wątek :oops: Piesio jest super :loveu: :loveu: :loveu:
  8. Czyli dla tego : [IMG]http://images23.fotosik.pl/199/04a94aec54348645.jpg[/IMG] I tego ??? : [IMG]http://images23.fotosik.pl/203/60d101515ea0d285.jpg[/IMG] Nie wiem już się pogubiłam :roll:
  9. Ślicznyyy :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Śunia jest prześliczna :loveu: :loveu: :loveu: Jakie ma fajne duże uszy :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Śliczna :loveu: :loveu: :loveu:
  12. Śliczna :loveu: :loveu: :loveu:
  13. Podnoszę :loveu: :loveu: :loveu:
  14. Podnoszę ślicznotkę
  15. Etna do góry, ja niestety też mieszkam w bloku i nie mogę małej przygarnąć :placz:
  16. Podnoszę śliczne psiaczki :loveu:
  17. Super !!! :multi::multi::multi:
  18. I jak tam Sisi ??? Nadal w schronisku ???
×
×
  • Create New...