Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Na pierwszą :loveu:
  2. Ta śliczność nadal w schronisku ???
  3. Maksiu do góry :loveu:
  4. Super !!! :multi: :multi: Gratulacje !! :multi: :multi: :multi:
  5. Ja też trzymam kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  6. podnosze bo pilnee :placz: :placz: :placz:
  7. Mam nadzieję że uda się ją złapać :placz::-(
  8. Chester nadal w schronisku ??? :roll:
  9. [quote name='Jona']oto on [URL="http://img122.imageshack.us/my.php?image=dscn4507rc5.jpg"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7558/dscn4507rc5.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Zupełnie inny pies :crazyeye: :multi: :multi:
  10. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/69575751.jpg[/IMG] mix rottwailer - szczeniak :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='Jona']KARAT ma DOM!!!! :multi:[/quote] Super wiadomość !!!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  12. A na stronie schroniska jest jeszcze takie cudo [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/69574861.jpg[/IMG] Wiecie może coś o nim??? :roll:
  13. [quote name='NatusiaMK']Witajcie! Joker jest w moim domu od kilku godzin:) Wspaniały pies! Nauczony jeździć autem,wykąpałam go,w pełni łagodny. Zjadł troszkę,napisł się,a na spacerku jest bardzo grzeczny.Czasem szarpnie pod krzaczek albo drzewko:lol:. Widać,że był wychowywany w domu. Teraz leży pod drzwiami i piszczy,chyba tęskni za suczką,z którą mieszkał w boksie... Decyzja o adopcji apadła,Joker jedzie do Katowic już jutro wieczorem.Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc:multi:;) Bianco,na forum jest dużo jamników,może któregoś zaadoptujesz? Masz bardzo dobre warunki,może ta suczka bez łapki? Może Tuptuś? Ty masz warunki dla psa skrzywdzonego i zabiedzonego,wierze,że u Ciebie odżyje. Odezwij sie,może być w tym temacie;) Idę z Jokerem na spacer:)[/quote] Super wiadomość :multi:
  14. bianka0, szkoda że wcześniej nie chciałaś zaadoptować jamnika. U mine na osiedlu od dawna błąkał się jamnik, ale teraz zniknął i nigdzie go nie ma :-(. Jest śliczny jego zdjęcie jest tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110646[/URL] Ale teraz już go nie ma :-(
×
×
  • Create New...