Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='Paulina87']Niestety nie jest sterylizowana :shake: Mi też się spodobała.[/quote] Kurde, tylko żeby do pseudochodowli nie trafiła :-(
  2. Wątek na forum bokserów : [URL]http://forum.boksery.pl/-vt5177.htm#88018[/URL] ;)
  3. Zakochałam się w niej :loveu: :loveu: :loveu:, ale jakie ona ma smutne oczy :-(, taką to szybko ktoś przygarnie, a wysterylizowana jest ??? Żeby nam do rozmnażacza nie trafiła :-(
  4. [quote name='klaudia.1']Chyba Tannu już ma domek!!!:multi: Prawdopodobnie pojedzie do Krakowa, ale jeszcze - cicho-sza, żeby nie zapeszyć ;)[/quote] Trzymam kciuki za domek :kciuki::kciuki::kciuki:
  5. W górę, sunia śliczna :loveu: :-(
  6. Podnoszę :placz: :placz: :placz: Są zdjęcia :roll: :placz:?????
  7. Inny pies :crazyeye:, wygląda znacznie lepiej niż na tych pierwszych zdjęciach :loveu: :loveu: :loveu:
  8. [quote name='Agnieszka(Visenna)'][B]uaktualnilam pierwsza strone. [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/5552/dscf2484ji4.jpg[/IMG][/B][/quote] Matko jaka biedna :placz: :placz: :placz: Ile ona ma lat???
  9. Dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Sczeniaczki są prześliczne :loveu: :loveu:
  10. Super wiadomości !!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  11. Buba na góre :loveu:
  12. Super wiadomości !!! Ale się cieszę :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  13. Przepiękna, zakochałam się w niej :loveu: :loveu: :loveu:
  14. [quote name='Poker'] Chyba pasuje do niego Puszek, co Wy na to?[/quote] Pasuje, pasuje, bo on taki puchaty jest :loveu:
  15. [quote name='Fundacja Medor']trzymam kciuki[/quote] Ja też :kciuki::kciuki::kciuki:
×
×
  • Create New...