Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. zaraz jej zrobię wątek na forum bokserów :roll:
  2. [quote name='Agnieszka(Visenna)'][CENTER][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5808/dscf2465ml8.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5606/dscf2464ef1.jpg[/IMG] [CENTER]Nowa suczka, na kwarantannie, szpicowata, mala, wesola, pogodna, ujmujaca, kochana.[/CENTER] [/quote] O jejku jaka piękna, ona do uśpienia ma iść :-( ????
  3. Przepiękny :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Harnaś na pierwszą :loveu:
  5. Sisi na góre ! :loveu:
  6. Na 1........... Nie pozwólmy jej uśpić :placz: :placz: :placz:
  7. Tragedia :placz: :placz: :placz: Jaki biedny :placz: :placz:
  8. Biedna psina :placz:
  9. Piękna :placz: :placz: :placz: Dogomaniacy nie dajcie jej uśpić :placz: :placz: :placz: :placz:
  10. Śliczne :placz: :placz: :placz:
  11. Taka śliczna i słodka w schronisku :-(
  12. Owczarek szkocki collie :loveu:
  13. SUPER !!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  14. SSSUPER!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  15. Dlaczego Dixi nikt nie chce, ona jest taka śliczna :placz:
  16. trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
×
×
  • Create New...