Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. SSSuper wiadomość !!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  2. [quote name='luka1']pani bardzo się sunia podoba i chce ją adoptować ale musi być wysterylizowana.[/quote] O matko, ale się cieszę !! :multi: :multi: :multi: A teraz trochę o Kulce : Okazało się że kulka jest w ciąży, więc nie wiem, czy pozwolić żeby szczeniaki się urodziły, czy odrazu ję wysterylizować ??? Mam kilka pytań : Gdzie ta Pani mieszka, w jakim mieście ??? Czy ta Pani ma dzieci (Kulka uwielbia się z nimi bawić) ??? Czy ta Pani ma domek z ogródkiem czy mieszka w bloku ???
  3. SSSSSSSSSSSuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  4. [quote name='luka1']Przesłałam znajomej zainteresowanej kudłata suczką.[/quote] Dzięki :loveu:
  5. Mikuś jest Przeeeeśliczny :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Kudłaczek do góry :loveu::-(
  7. No to supppper!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  8. Pilnie potzrebny tymczas dla kotki w ciąży Za ok. tydzień się okoci na moim osiedlu, dokarmiam ją, niedawno ją zobaczyłam jak sobie chodzi. Jak okoci się w piwnicy albo gdzieś, to co ??? :placz: kociaki staną sie dzikie. Naprawdę bardzo potrzebny DT! :-( :placz: :-(
  9. [quote name='Ewa3']okazalo sie ze Czarus uciekl, cale szczescie jest juz w swoim domku:multi: i nazywa sie Czesio:lol:[/quote] Suuuuper !!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  10. No to suuuper !!! :multi: :multi: :multi: A collaczce założyłam wątek na forum collie ;)
  11. Mam dom dla Belli, ona jeszcze na tymczasie jest ??? Kopiuje ze strony, gdzie zrobiłam suni wątek : jestem zainteresowana biła sunia mam juz bokserke wiec znam te psy sa nja kochansze prosze o kontakt 510272205 . Jak możecie to zadzwońcie :roll: :loveu:
  12. SSSSSuper !!!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  13. SSSSSSSSSuppppper !!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi::bigcool::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!:
  14. Bazarek dla Harfy http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111626 :roll:
  15. Ja mam tylko kilka pocztówek, ale to zawsze coś :-( 3mam mocno kciuki za boksie :thumbs::-(
×
×
  • Create New...