Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='Kinya']Cudny! Zakochałam się od pierwszego momentu. Ale jestem na drugim końcu Polski :-([/quote] Ja też się zakochałam, ale drugiego kota mieć nie mogę :placz:
  2. Uwielbiam białe koty, przepiękny jest :loveu: :loveu: :loveu: Mają wątek na miau ? :roll:
  3. Alf biegnie na górę ! :Dog_run:
  4. Ralf na górę ! :-(
  5. [quote name='madzia828']to trzymam kciuki;);)[/quote] Ja też :kciuki:
  6. [quote name='betinka24']Stary Podhalan ze schroniska w Józefowie, biedak jest zmęczony już życiem i cierpi bardzo w schronisku, z tego co sie orjentuje oddali go wlasciciele bo sie zestarzał :placz: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7097/m16qv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7249/m17rg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8829/m18ra4.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/1102/m19id6.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/8334/m20lb0.jpg[/IMG][/quote] Na podhalanah ma wątek ? :roll:
  7. Parys na 1.........
  8. [quote name='Iwona&Wiki'] Borys już w nowym domu - można przenieść wątek:)[/quote] :multi: :multi: :multi:
  9. Biedny :-(
  10. Piak śliczny :loveu:, jak można bić takie cudo :shake:
  11. [quote name='karina1002']To kiedy przywieść ?? :eviltong:[/quote] Chyba by na balkonie miał budę :evil_lol:, a on nie lubi kotow a ja kota mam.
  12. [quote name='Valeur248']Chester już dawno powinien być w nowym domku...:-([/quote] Zgadzam się :-(
  13. [quote name='iwonamaj']I co u małego?[/quote] Właśnie ? :roll:
  14. Soda na pierwszą :loveu:
  15. Alfik na pierwszą ! :loveu:
×
×
  • Create New...