Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Na pierwszą ! :-(
  2. Biegniemy na pierwszą ! :painting:
  3. Owca na pierwszą ! :loveu:
  4. Wątek : [URL]http://forum.boksery.pl/-vt5257.htm#89405[/URL] ;)
  5. [quote name='ElzaMilicz'] A Ty, widzę, nie tylko w podhalanach gustujesz. :razz:[/quote] Nie, nie tylko w podhalanach, boksery też uwielbiam:loveu:, zaraz zrobię mu na forum biksiów wątek ;)
  6. [quote name='supergoga']Sunia już w nowym domu. Zabrał ją znajomy p. Ani, który miał w zamiarze kupno szczeniaka tej rasy. Jednak postanowił wziąć sunię. Ma doświadczenie w prowadzeniu takich psiaków - więc jesteśmy dobrej myśli.[/quote] :multi: :multi: :multi:
  7. Tusia się przypomina ! :dog:
  8. [quote name='ania_sami'] Nadal uwazam ze on ma glowe labradora:)[/quote] Mi też przypomina labka :loveu:
  9. Jak nie umiesz wstawić zdjęć to wyślij na : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)
  10. Jakie ma piękne oczy :loveu: i wogóle jest przepiękny :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='TYGRYS-ica.']to i ja hopne onka ;)[/quote] A ja jeszcze raz ;) :loveu:
  12. Hop na pierwszą ! :loveu:
  13. One szukają domu razem czy mogą pójść osobno ??? :roll::-(
  14. Rudy jest prześliczny :loveu: Łatka też. Mam nadzieję że znajdzie się jakiś tymczas :-(
  15. Porto na pierwszą ! :loveu:
  16. Przypominamy się ! :loveu:
  17. Sonia na pierwszą ! :-(
  18. Zaraz wkleję sobię banerek. ;) Sonia na pierwszą ! :-(
  19. Pluto, co z tobą będzie ? :placz:
  20. [quote name='Natussiaa'][B]UWAGA NOWE WIADOMOŚCI ZE SCHRONISKA W KONINIE:[/B] [B]Oba psiaki znalzły dom. [/B] [B]Po ciemnego przyjeźdża pani w sobotę a drugiego bierze siostrzenica p. Ani ze schroniska w Koninie. [/B] :multi::multi:[/quote] Hura !!!! :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...