[quote name='Isabel']Dobrze, że kotka już po sterylce. Może tego ostatniego Tobie uda się złapać. Ta pani chce kotki zostawić u siebie, czy je wyadoptować?[/quote]
Chce je wyadoptować ;)
Nie wiem, chyba mi się nie uda, ja próbowałam je łapać, przez miesiąc. Codziennie chodziłam wieczorami z koleżanką i je próbowałyśmy złapać, a taka babcia przyszła i ma je prawie wszystkie...:angryy:
Jutro do niej pójdę z aparatem, może pozwoli mi im zrobić zdjęcia, ale raczej nie. Ona mi się nawet przy nich nie pozwala odzywać....