[quote name='pati-c']Krecik w nowym domku!!
Pani ,jak już chyba wcześniej pisałam,z W-wy, kobieta naprawdę z głową na karku- super podejście do psów i chyba wogóle do życia, rozmawiałyśmy długo i wydaje mi się,że Krecik będzie miał dobrze :)[/quote]
Ale się cieszę !!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: