Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='Ala&Zetka'] Psy w Krzesimowie są oczywiście kastrowane i sterylizowane...[/quote] To dobrze :lol:
  2. [quote name='demi']jaki ma nick?:roll:[/quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?find=lastposter&t=110396"][COLOR=#000000]magda z.[/COLOR][/URL] ;)
  3. [quote name='Poker']w Bolesławcu jest przemiła madga z.,może ona dałaby radę obfocic zwierzaki i pomóc?[/quote] Właśnie, fotki bardzo potrzebne :roll:, Demi napisz do niej PW, może się zgodzi pojechać i porobić zdjęcia zwierzakom. :roll:
  4. [quote name='Ala&Zetka'] Szafirek nie jest wykastrowany. [/quote] A będzie ? :roll: A wogóle psy w Krzesimowie są kastrowane ? :roll:
  5. [quote name='Rene@Rabik']Fuga idzie dzisiaj do domku :multi::multi::multi:[/quote] Wspaniała wiadomość !!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  6. [quote name='Pusiakowa'] . Ale nie moge bo mam dopiero 12 lat! :angryy: [/quote] A ja 13 :cool1: i też nie moge być wolontariuszką :shake:
  7. [quote name='emilia2280']Moglabys naprawde? To jesli mozesz, przelalabym Ci pieniádze za wyróznioná gratké od razu?[/quote] Bo tam można : [B][COLOR=#ff6600]Wyróżnienie ogłoszenia poprzez kod SMS[/COLOR][/B] lub [B][COLOR=#ff6600]Wyróżnienie ogłoszenia poprzez kod z Pakietów Kodów[/COLOR][/B] [COLOR=black]To którą opcję wybierasz ? :roll:[/COLOR] I tam są jeszcze na ile punktów : 1, 3, 6 lub 9 :roll:
  8. [quote name='li1']Czy sa jakies zdjecia Barego z " pioropuszem " ? Zeby tylko kompleksow nie dostal jak patrzy na ogon Bacy.[/quote] Tu jest jedno jak jeszcze był bezdomny i widać kawałek ogona : [URL]http://img180.imageshack.us/img180/8397/tnbary6jd7.jpg[/URL] To jest wątek Backa więc Bacek w górę ! :lol:
  9. Natussiaa, zrobiłam mu na forum podhalanów watek ;)
  10. Śpij Foksia :placz: :placz: :placz:
  11. [quote name='andzia69'] Nika - a ja czekam na wieści z nowego domku Łatka;)[/quote] Będą na pewno :lol:
  12. [quote name='li1'] Ogon jak pioropusz...[/quote] Tego ogona to bardzo zazdroszczę, ogon mojego Barego został wystrzyżony przez Camarę :diabloti: : [URL]http://img111.imageshack.us/img111/8975/013lh2.jpg[/URL]
  13. [quote name='pati-c']Krecik w nowym domku!! Pani ,jak już chyba wcześniej pisałam,z W-wy, kobieta naprawdę z głową na karku- super podejście do psów i chyba wogóle do życia, rozmawiałyśmy długo i wydaje mi się,że Krecik będzie miał dobrze :)[/quote] Ale się cieszę !!!!! :multi: :multi: :multi: :multi:
  14. Pati-c odezwij się już wreszcie ! :lol:
  15. [quote name='supergoga']Kicia jest na działce.[/quote] Jak dobrze :loveu: Ja już myślałam że stało się coś złego :shake:
  16. Śliczne maluchy :loveu: Mogę tylko podnieść...:shake:
  17. Co za "ludzie" :angryy: :angryy: :angryy: Biedna sunia :placz: Ile ma lat ? :-(
  18. Jaka bidulka :placz: :placz: :placz: Ona szuka DT czy DS ? :placz:
×
×
  • Create New...