Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Na górę Prins !
  2. [quote name='luka1']trzymam za nia kciuki.[/quote] Dziękuję :loveu:
  3. [quote name='karoluch']Zulus się dziś pojawił. jest szansa, żeby go złapać, ale nie ma go gdzie wziąć :placz:[/quote] Dobrze że się pojawił... ale co dalej ? :-(
  4. Zrobiałm jej mase fajnych zdjęć, ale nie mogę ściągnąć na komputer, bo coś się zepsuło :cool1:
  5. Kulka znowu nie ma domu !!!!! :placz: Ale na szczęście jest w DT ;) Już opowiadam wszystko : Ten facet co przygarnął Kulkę przygarnął jeszcze jej szczeniaka, bo niestety miała szczeniaki :-(. Wszystko dobrze się zapowiadało, jednak... Pani która ma Kulkę teraz na DT ( sąsiadka, ona już długo zna Kulkę i ona znalazła jej właśnie ten dom ) pojechała zobaczyć co u Kulki i szczeniaczka. Iiii.... ten facet sprzedał szczeniaka za 200zł, a Kulka siedziała w szopie i miała też się rozmnażać dla pieniędzy :placz:. Facet nie chciał za nic jej oddać :placz:. Pani musiała ją tam zostawić... Po kilku dniach Kulka wróciła do swoich dawnych opiekunów - tego faceta co chciał ją zastrzelić. Przebiegła 20 kilometrów... Dzwoni do mnie telefon, z pytaniem czy mają przywieść Kulkę do Łodzi... Oczywiście że TAK !!! Więc Kulka przyjechała do nas, została wykąpana i ostrzyżona :lol:. Ogonek ma jak szczur :evil_lol:. Ale była cała w kołtunach, pchłach i kleszczech, więc trzeba było. Ale teraz jest bardziej zadowolona niż wtedy. Jest na DT u tej mojej sąsiadki, szukamy jej domku :p. Aha, ma szansę na dom u takiej jednej Pani co zdechł pies ze starości, więc trzymajcie kciuki !
  6. [quote name='Magd@']aaaaa Tinka juz w nowym domku :loveu: [/quote] :multi: :multi: :multi:
  7. Śliczne banerki :lol: ja już niestety nie mam miejsca :-(
  8. Ale się cieszę !!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  9. Przepraszam, nie było mnie w domu dopiero teraz wróciłam. Szukałam go i nie ma :-(. Będę go szukała cały czas, mam DS dla niego, powiedzieli że poczekają... Przepraszam wszystkich bardzo ja już poprostu nie wyrabiam, sąsiadka ma u siebie na wsi 7 bezdomnych kotów, 5 psów, jednego wczoraj przywiozła...nie mamy gdzie ich umieścić...Przepraszam
  10. Czekamy na zdjęcia ! :-(
  11. Na górę Miszek ! :p
  12. Na górę Czarnulka !!! :-(
  13. [quote name='magda z.']podniosę!!!!!!!!![/quote] To ja też :p
  14. Jeszcze raz na górę Miki ! :roll:
  15. [quote name='Rybc!a']...ale niestety została przeniesiona do najgorszego boksu w schronisku...[/quote] Bidulka...:placz:
  16. Czekamy na zdjęcia i opisy !!! :p
  17. Bardzo się cieszę !!! :multi: :lol: :loveu: :p
  18. Na górę Lolcia !!! :loveu:
  19. Jutro go idę szukać. Mam dla niego dom, ale to nic pewnego. Znajomi bardzo chcieli go przygarnąć. Poszukam... Muszę go znaleść...
  20. Super wiadomość !!! :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...